تیم منتخب بهترین و بدترین بازیکنان جام جهانی ۲۰۱۸ از نگاه اکیپ

تیم-منتخب-بهترین-و-بدترین-بازیکنان-جام-جهانی-2018-از-نگاه-اکیپ

وبسایت رسمی برنامه نود - نشریه اکیپ فرانسه برترین و بدترین بازیکنان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را انتخاب کرده است.

به گزارش وبسایت نود، با پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با قهرمانی تیم فرانسه، نشریه اکیپ تیم منتخب بهترین و بدترین بازیکنان حاضر در این رقابت ها را منتشر کرده است. 

تیم منتخب بهترین بازیکنان جام بدین شرح است:

تیبو کورتوا، کیرن تریپیر، رافائل واران، تیاگو سیلوا، لوکاس هرناندز، کوین دی بروین، پل پوگبا، لوکا مودریچ، کیلیان امباپه، ادینسون کاوانی و ادن هازارد. 

این نشریه همچنین تیم منتخب بدترین بازیکنان جام را هم انتخاب کرده که بدین شرح است:

ویلی کابایرو (آرژانتین)، ووکاش پیشچک (لهستان)، روبن دوئارته (کاستاریکا)، ادسون آلوارز (مکزیک)، مچی ریبوس (لهستان)، سامی خدیرا (آلمان)، یاتسک گورالسکی (لهستان)، توماس مولر (آلمان)، مسوت اوزیل (آلمان)، پیونه سیستو (دانمارک) و کلیچی ایهیناچو (نیجریه)

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۷

 • حمید مسی

  اونوقت طرفدارای اون آقا میگن چون 4 گل زد جام جهانی خوبی را پشت سر گذاشت.آخه چقدر با احساس نظر میذارید اون آقا هتریکش مقابل اسپانیا(که امسال نشون داد چقدر ضعیفه و دخیا هم نشون داد در تیم ملی بر خلاف باشگاهش لرده)با دایو و شانس بدست اومد(حالا بماند که بعضیا میگفتن اگه پنالتی نبود VAR کمک میکرد در حالی که همه دیدن امسال VAR چقدر افتضاح بود).بازی با ایران و اروگوئه هم محو و در بازی با مراکش فقط یه گل با ضربه سر و باز دای و محوو.نه مسی و نه اون آقا جام جهانی خوبی نداشتن و امان از لرد اعظم سمپائولی که آرژانتین را نابود کرد و اخراج شد.همه دیدن مقصر نتایج اسفناک آرژانتین اون لرد اعظمه(به قول آقا عادل اصلن استیلش به مربی گری نمیخورد)با اون خالکوبی های بی نظیرش اما باز طرفدارای اون آقا مسی را مقصر میدونستن

  • Mohammad

   فعلا که همین اقایی که میفرمایید در عرصه ملی گوی سبفت رو کاملا از بزرگترین رقیبش ربوده ! و قهرمانی دومین جام ملی معتبر دنیا ( یورو ۲۰۱۶) رو تو کارنامش داره و بزرگترین رقیبش چه عنوان مهمی با کشورش ثبت کرده جز قهرمانی المپیک که از لحاظ ارزش و اعتبار به هیچ عنوان با یورو قابل مقایسه نیست ! برید به قهرمان های سه دوره اخیر جام جهانی با این دوره رو نگاه کنید که همشون اروپایی ان تا به ارزش قهرمانی اروپا همین اقایی که ساده لوحانه تمسخرش میکنید پی ببرید، تا شاید این قدر متعصبانه و کورکورانه نظر ندهید.

  • رضا

   دووووغتووووو بنووووش آقاتون هم دست کمی از لردتون نداشت دفتر خاطرات کردن بدنشون رو

 • Magic Messi

  تو منتخب بدترین ها اسم پنالدو رو یادش رفته بنویسه که با پنالتی که خراب کرد تیمش رو دوم گروه کرد و در مقابل اروگوئه هم فقط باعث شده بود تینش ده نفره بازی کنه ولی مسی هر ۴ بازی آرژانتین طبق نمرات سایت هواسکورد بهترین بازیکن تیمش بود و مقابل قهرمان جهان دو پاس گل داد و چندپاس کلیدی دیگه که لرد مزا و لرد پاوون و... خرابشون کردن

 • احمد

  حیف از کاوانی. اگه کاوانی مصدوم نمی شد ممکن بود سرنوشت جام کلا تغییر کنه.

 • عاطفه

  به نظرمن نیمار ازهمشون بهترا

 • نیما

  تو بدترین ها جای سردار و شجاعی خالی بود

برچسب ها