پرسپولیس آماده سورپرایز؛ هماهنگ‌ترین تیم لیگ

پرسپولیس-آماده-سورپرایز؛-هماهنگترین-تیم-لیگ

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس در این روزهای محرومیت از نقل و انتقالات شرایطی بهتر از رقیبانش دارد و تمرینات زودهنگام خود را با اکثریت بازیکنان اصلی‌اش آغاز کرده است. 

به گزارش وب‌سایت نود، تمرینات پیش‌فصل پرسپولیسی‌ها و بازی‌های دوستانه آنها یک پیام مهم دارد؛ پیامی برای رقیبان آن‌ها در راه رسیدن به قهرمانی. گویا شاگردان برانکو امسال هم قصد ندارند خرق عادت کنند و باید باز هم آنها را از همان هفته اول لیگ جزو یکی از مدعیان لیگ برتر حساب کرد.

بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ شانزدهم پیش‌بینی‌ می‌شد که فرضیه افت تیم قهرمان و هچنین سندروم سومین سال یک مربی در یک تیم گریبان برانکو و تیمش را گرفته و با افت مواجه شوند اما به غیر از مقاطعی از فصل، این تیم با وجود تمام مشکلات و از دست دادن بازیکنانش روند خوبش را ادامه داد و قهرمانی زودهنگام را هم بدست آورد. امسال هم بدلیل محرومیت نقل و انتقالاتی خیلی‌ها پیش‌بینی می‌‌کنند که سال قدرت‌نمایی برانکو در لیگ برتر ایران قرار است به پایان برسد؛ به خصوص که با حضور شفر، خطر بزرگی بیخ گوش سرمربی کروات به صدا خواهد درآمد. با این حال مقایسه وضعیت دو تیم نشان می‌دهد که شاید امسال هم این اتفاق رقم نخورد و باز هم برانکو بتواند با تمام مشکلات و محرومیت‌ها، تیمش را اولین مدعی قهرمانی کند.

پرسپولیس در اولین بازی دوستانه که بعد از اردوی کرواسی انجام داد با ترکیب زیر به میدان رفت.

نگاهی به این ترکیب بازی دوستانه نشان می‌دهد که این تیم برای بازی‌های لیگ به غیر از تغییر دروازه‌بان، شاید فقط یک تغییر داشته باشد که آن هم به اضافه شدن وحید امیری بستگی دارد و با آمدن او، بشار از تیم خارج خواهد شد. پرسپولیس جز معدود تیم‌هایی است که با تیم کامل و اصلی خودش در بازی دوستانه حاضر شده. بازیکنانی که دومین یا سومین فصل را کنار هم می‌گذرانند و هماهنگی کامل را  بدست آورده‌آند. آنها در روزهایی که استقلالی‌ها درگیر نتیجه سوپرجام و تغییر و تحولات‌شان هستند اردوی‌شان را تمام کرده و بازی دوستانه با ترکیب اصلی‌شان را هم انجام داده‌اند. اتفاقاتی که می‌تواند معادلات را برهم بزند. آیا برانکو این فصل هم با تیم آماده و قدرتمندش همه را شگفت‌زده خواهد کرد و از مانع محرومیت نقل و انتقالاتی به سلامت عبور خواهد کرد؟

 

30388

اختصاصی

نظرات ۴۳

 • زانيار

  جونم پرسپولیس

  • هایزنبرگ

   عاشق سورپرایزهای پرسپولیسم، پارسالم دربی برگشت سورپرایز داشت...

 • 06

  به امید پیروزی از همون بازی اول تا آخر لیگ

 • ارتش سرخ

  این ترس رو زودتر از همه شفر حسش کرد و هرجور بود نخواست بازی سوپرجام برگزار بشه ..

 • فیفا

  این قرمز منه....دوسش دارم خیلی زیاد....قهرمانی بهش میاد..............

 • سامان

  فقط حیف لباسش از یک شرکت چینی بی نامو نشانه... کلش 4 تا تیم فوتبال رو حمایت میکنه 3 تاش تو ایرانن!

 • وحید ۴×۶

  مدیریت درست و مربی کار آزموده و بازیکنان باغیرت بایدم چنین نتیجه ای بده؛هر چی برانکو بگه

 • رضا

  شاهنامه آخرش خوشه. با این وزیر پرسپولیسی عجیب هم نیست

 • وحيد٦٦٦٦٦٦

  همش مقصر وزيره ،اخه وزير به برانكو گفت قيد جام جهاني و تفسير تو شبكه هاي خارجي بزن و بجاش بيا تيم تمرين بده و در عوض به شفر گفت شما برو هاليدي و اگه دوست داشتي هر وقت حال كردي بيا تيم تمرين بده همش تقصير وزيره كه به استقلال ارز دولتي داد تا همشو بدهند به يه بازيكن تا توازن مالي تو تيمشون بهم بخوره

 • چوک میناب

  بله انشاالله

 • ایلیا

  تفاوت پرسپولیس و استقلال فقط در سرمربی هست
  نه مدیر و هیات مدیره و رئیس و ... برانکو هست که به همه چیز سر و سامان میده
  در مورد اردوی امادکی پرسپولیس و استقلال هم همین بس که برانکو هوشمندانه تمریات رو سروقت شروع کرد ولی شفر به باد جام جهانی خوابید

برچسب ها