فغانی: امیدوارم مردم از عملکرد ما رضایت داشته باشند

فغانی-امیدوارم-مردم-از-عملکرد-ما-رضایت-داشته-باشند

وبسایت رسمی برنامه نود - داور بین المللی فوتبال کشورمان گفت: خوشحالم تا آخرین لحظه بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، نام ایران در این رقابت‌ها طنین انداز بود.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و‌ جوانان، علیرضا فغانی که در جلسه مشترک روسای فدراسیون‌ها سخن می گفت، «از وظیفه‌ی سنگین مسوولان ،برنامه ریزان و سیاستگذاران حوزه ورزش یاد کرد و توضیح داد: در ایام برگزار ی جام جهانی شاهد بودیم که مردم با موفقیت‌های ورزشکاران مان خوشحالی کردند و با ناراحتی‌هایشان اشک ریختند واقعیت این است آنچه که در سطح جامعه در حوزه ورزش رخ می‌دهد حاصل اقداماتی است که از سوی شما برای آماده سازی تیم‌های ورزشی ورزشی انجام شده است».

او اضافه کرد : اینگونه‌ می توان عنوان کرد که شما مسوولان علاوه بر وظیفه ی سنگینی که برعهده دارید افرادی تاثیر گذار در کشور هستید.

داور اعزامی کشورمان به بازی های جام جهانی در ادامه افزود: بسیار خوشحالیم که مردم و مسوولان در رقابت‌های ۲۰۱۸ روسیه دو تیم از کشورمان ( اعضای تیم ملی و تیم داوری ) را پذیرفتند و در تمامی برنامه ها که توسط ریاست محترم جمهور ، وزیر محترم ورزش و جوانان و مسوولان برگزار شد نام تیم داوری هم لحاظ می شد و خدا را شاکریم که سربلند از این آزمون بیرون آمدیم .

فغانی ادامه داد: همگان این باور را داشتند که تیم داوری ایران می بایست رقابتهای فینال را قضاوت می کرد اما ما معتقدیم آنچه که خواست خداوند است در روسیه اتفاق افتاد و خداوند را شاکریم که توانستیم وظیفه ای که بر عهده مان گذاشته شده بود را به خوبی انجام دهیم و سربلند بیرون بیاییم.

او گفت آنچه که باعث خرسندی است این است که تا آخرین روز رقابتهای جام جهانی نام ایران در روسیه طنین انداز بود و من امیدوارم مردم از عملکرد ما رضایت داشته باشند.

1870

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

نظرات ۲

  • ناصر

    حالا ما تراکتوریا دل خوشی از فغانی نداریم
    ولی بی تعارف بهترین و قاطع ترین داور تورنمنت فغانی بود
    و حقشو خوردن که فینالو بهش ندادن

  • ایران

    صد در صد راضی هستیم . شما افتخار این سرزمین هستید . به احترام شما باید کلاه از سر برداشت

برچسب ها