کاسانو: رونالدو مثل نادال و مسی مانند فدرر است؛ رئال مادرید بدون رونالدو هم زنده می ماند

کاسانو-رونالدو-مثل-نادال-و-مسی-مانند-فدرر-است؛-رئال-مادرید-بدون-رونالدو-هم-زنده-می-ماند

وبسایت رسمی برنامه نود - آنتونیو کاسانو، کریستیانو رونالدو را با رافائل نادال و لیونل مسی را با راجر فدرر مقایسه کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، طی دهه اخیر لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بر دنیای فوتبال سلطه داشته اند و در مجموع 10 توپ طلا دارند. کاسانو، ملی پوش سابق تیم ملی ایتالیا در مصاحبه با Vanity Fair گفت:

من مسی را نه به عنوان نقطه مقابل کریستیانو رونالدو دوست دارم، بلکه به نظرم او بهترین بازیکن تاریخ است و حسی که او به من می دهد منحصر به فرد است. شفاف می گویم که کریستیانو چیزی کم ندارد، اما نکته این نیست. من عاشق تنیس هستم. حالا رونالدو مثل نادال است، یک ورزشکار فوق العاده که بر پایه استعداد بنا شده، اما سخت کوشی و میل زیادی هم داشته است.

مسی بیشتر شبیه فدرر است. او مثل یک هنرمند و کلاس خالص است. آنها متفاوت اند، و می توانید یکی را به دیگری ترجیح دهید. من طرفدار مسی هستم، چرا که حتی به حالت ایستا هم می تواند تفاوت ها را رقم بزند و نیازی به آمادگی جسمانی ندارد. من حتی اسم فرزند دومم را لیونل گذاشته ام.

رونالدو این هدیه را از مادر طبیعت دارد، اما فراتر از همه اینها، ذهنیت، ثبات در تمرینات و حرفه ای گری او بوده که من از همه آنها متنفرم! به اندازه کافی خوش شانس بودم که در زمان کهکشانی ها برای رئال مادرید بازی کنم. از روند کار ها در آنجا با خبرم. رئال مادرید از هر قهرمانی بزرگتر است، حتی کسی که 450 گل به ثمر رسانده، بنابراین از اینکه رونالدو را فروختند تعجب نکردم. آنها بدون بکام، رونالدو و رائول هم نتیجه گرفتند پس بدون کریستیانو هم زنده می مانند.

کریستیانو تجربه جدید فوق العاده ای خواهد داشت، یووه دستمزد زیادی به او خواهد داد، اما هنوز هم می تواند خوشحال باشد چون 100 میلیون یورو برای چنین بازیکنی مقرون به صرفه است. با توجه به گواهی تولدش، 33 سال دارد اما بسیار بی رحمانه مراقب بدنش بوده است. با توجه به سطح کنونی سری آ، او می تواند برای مدتی طولانی سالانه 30-40 گل به ثمر برساند.

1771

اختصاصی

نظرات ۵

 • فراتر از یک باشگاه

  من نام پسرم را هم لیونل گذاشتم... عالی بود این حرفش
  مسی فدرر هم با وجود رقبایی سرسخت مثل رونالدو و نادال همیشه بهترین بوده هستند و خواهند بود، چون بیشتر هنرمند هستند و نابغه تا ورزشکار آماده برخلاف اون دو رقیب شون
  کلاً مقایسه ش عالی بود و عادلانه
  قهرمانی سری آ با میلانت هیچ‌وقت یادم نمیره با زلاتان و رونالدینیو

 • مهران

  فازتو درک نمیکنم قبول مسی و رو دوست داری ولی فکر کنم کریس خیلی سوزوندتت

 • ❤سلطان کریس❤

  جرات داریم میریم تیم دیگه...جراتشو دارین این گوی و این میدان...خخخخخ...یکی هست تیمشو عوض کنه جفت رباطش توی اولین تمرین پاره میشه....آره اینجوریاس....سلطان فقط یدونس اونم واسه نمونس...

 • محمد جواد

  منطقی ترین قیاسی که بین این دو نفر میشه . خیلی قشنگ بود لایک .

 • تیم مردمی

  با اینکه یه رئالی قدیمیه ولی به نظرم منطقی حرف زد ...

  هرکسی یه سلیقه‌ای داره ...

  به نظر منم انسان هرچقدر تلاش کنه باز استعداد خدادادی یه چیز دیگست

برچسب ها