ملکی: حسینی و چشمی جایی نمی روند و در استقلال می‌مانند/ تیام حتی حاضر به گفت‌وگو با مدیرعامل باشگاه استقلال هم نشد!

ملکی-حسینی-و-چشمی-جایی-نمی-روند-و-در-استقلال-میمانند-تیام-حتی-حاضر-به-گفتوگو-با-مدیرعامل-باشگاه-استقلال-هم-نشد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس جدید هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: مجید حسینی با استقلال قرارداد دارد و جایی نمی‌رود. مطمئن باشید تیم خوبی برای فصل آینده بسته شده است.

به گزارش وبسایت نود، ملکی رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال هنگام خروج از این باشگاه با هواداران معترض استقلال گفت‌وگو کرد.

این در حالی است که هواداران باشگاه استقلال ساعت‌ها مقابل در ورودی باشگاه منتظر ماندند تا از آخرین شرایط باشگاه استقلال مطلع شوند.

ملکی بعد از اعتراض هواداران با آنها صحبت کرد و گفت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا شرایط استقلال بهتر شود.

وی در ادامه خطاب به هواداران گفت:‌ بازیکنی مثل سیدمجید حسینی با ما قرارداد دارد و مطمئناً در باشگاه استقلال می‌‌ماند خیالتان راحت باشد او مطمئناً به باشگاه برمی‌گردد.

رئیس هیأت مدیره استقلال در ادامه تأکید کرد: مطمئن باشید تمام تلاش‌مان را برای موفقیت استقلال انجام داده‌ایم. بازیکنانی مانند تیام حتی حاضر به گفت‌وگو با مدیرعامل باشگاه استقلال هم نشد و تأکید می‌کرد زمانی صحبت می‌کند که مدیر برنامه‌هایم در جلسه حضور داشته باشد. متأسفانه ما با دلال‌های این بازیکن‌ها مواجه شدیم و از باشگاه استقلال هزینه‌های زیادی درخواست می‌کردند در حال حاضر بیشتر بدهی‌های باشگاه پرداخت شده است و بازیکنان استقلال نزدیک به ۸۰ درصد پول خود را از باشگاه دریافت کرده‌اند.

ملکی خطاب به هواداران استقلال گفت:‌ بازیکنی مانند روزبه چشمی با ما قرارداد دارد و مطمئناً به باشگاه استقلال برمی‌گردد. بازیکنانی مانند علیرضا بیرانوند و وحید امیری در لحظات آخر با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیدند ما هم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا با بازیکنان مدنظر استقلال قرارداد امضا کنیم.

وی در ادامه در خصوص عقد قرارداد با بازیکنان مصدوم گفت: با هیچ بازیکنی در حال حاضر قرارداد بسته نشده است اجازه دهید بازیکنان از اردوی ترکیه برگردند بعد در صورت تأییدیه پزشک با آنها قرارداد امضا می‌شود. بازیکنانی مانند علی کریمی، مرتضی آقاخان هنوز قراردادشان امضا نشده است در حال حاضر علی کریمی در اردوی ترکیه تمرین می‌کند و هیچ مشکل پزشکی ندارد.

ملکی در پایان صحبت‌های خود از هواداران خواهش کرد تا آرامش خود را حفظ کنند. او بعد از اعتراض هواداران نسبت به پندار توفیقی تأکید کرد که همه عوامل باشگاه برای موفقیت استقلال تلاش کرده‌اند. شاید در بعضی لحظات باید مقابل دلالان بایستیم تا شأن و نام باشگاه استقلال حفظ شود. مطمئن باشید بازیکنان خوبی را جذب کردیم و در لیگ برتر می‌توانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

 

1004

فارس

نظرات ۲۵

 • دبل.۶:::::::۶+۶

  اخه تیام به ندای قلبش گوش کرد.....
  عوض تیام .برین روی جوانان سرمایه گذاری کنین.....که امثال.جوانانی مثل..حسینی.محرمی.دلفی.به فوتبال ما اضافه بشن....

 • Kourosh

  تمام این سناریو استعفای افتخاری و تمام این مسایل چند روز اخیر فقط یک دلیل داره استقلال تیام و جبارف رو نگیره افتخاری داشت با تیام تموم میکرد نزاشتن تمام مشکل همینه برادرا

 • karen

  پول میخوایین بدین تیام بدین مرتضی تبریزی رو بگیرین با یه بازیکن خارجی دیگ بخدا

 • حسام

  در اینکه باید در مقابل دلالها بایستید ما هوادارا هم بر همین نظر هستیم.شان باشگاه باید حفط بشود.به هیچ وجه راضی نیستیم خدای نکرده پول به این صورت باج و در مسیر دلالی و...هزینه بشود.البته این را هم در نظر داشته باشید که در بوجود امدن این وضعیت مدیریت بی تقصیر نیست.نکته دیگه از ضعف مدیریتی مدیریت زمان!همیشه کارها را می گذارید برای دقیقه اخر.اصلا مدیریت زمانبندی ندارید.ما به جوانانمون ایمان داریم و مطمینیم می توانند موفقیتهای بزرگی کسب نمایند.

 • پرسپولیسی

  دوستان استقلالی از خیر تیام بگذرید، اگه قراره تیام ده میلیارد بگیره پس چرا وریا نگیره پس چرا روزبه نگیره پس چرا حسینی نگیره، مطمئن باشید اگه تیام با این مبلغ بمونه که با کمتر از این هم نمی مونه ظلم در حق این بچه ها ست و دل به بازی نمی دند و ، بابا یه مهاجم ایرانی مثل تبریزی بگیرید و تمام.

 • کیروش بی کیفیت

  یعنی به چشمی 4 میلیارد داده اید ؟ همین الان 5 دقیقه پیش افتخاری گفت چشمی 4 میلیارد خواسته. تمدید کرد باید مبلغ قراردادش رسانه ای بشه

 • AB

  آقای چشمی شما و حسینی با باشگاه قرارداد دارید تموم که شد روی خودتون قیمت بگذارید یا تشریف ببرید بازیکن که دلش با تیم نباشه بهتره برود ما چند سال هست که قهرمان نشدیم امسال هم روش ولی بازیکنی مثل تیام جباروف حسینی چشمی که ساز جدایی کوک کردن و درخواست چند میلیاردی دارن همون بهتر راه خروج باشگاه رو نشانشان بدن ..استقلال باشگاه کوچیک نیس در گذشته بازیکن سفید امضا میکرد مگه اونا زن و بچه نداشتن آینده نداشتن همین نفرات با استقلال احیا شدن جباروف رو به بازنشستگی بود الان درخواست سه میلیارد کرده اونم سه ساله فقط میخواد ببنده میشه نه میلیارد تیام نه میلیارد یه فصل میخواد چشمی قرارداد قبلی رو میخواد حذف کنه و جدید هر فصل چهار میلیارد ببنده حسینی هم که تا چند وقت پیش دویست میلیون قیمتش بود حالا یه پیشنهاد دره پیت داره میخواد بهش سه میلیارد بدن درسته مدیر تیم کوتاهی داشت ولی حق بدین اینجوری باشگاه باید صد میلیارد به ۱۱ تا بازیکن باید بده قهرمانی که مثل پرسپولیس با صد میلیارد بدست بیاد و بدهی رو دست باشگاه بزاره همون بهتر قهرمان نشیم کنی بفکر اقتصاد باشگاه باشیم و اصرار نکنیم الا اینا نشد تیم نمیشه بزارید برن هرجا دوست دارن

 • محمد رضا استقلالی

  بابا با تیام تمدید نکنین و به جباروف هم باج ندین
  هر کی میخواد بره بره
  استقلال جای ادمای زورگو و بدون تعصب نیس
  اگه الان جلوی اینکارارو نگیرین استقلال نابود میشه  هواداران عزیز استقلال چرا فشار میارن
  چرا فقط جلوی پایمان را میبینیم
  خواهش میکنم با فشار احساسی استقلال رو نابود نکنیم
  باشگاه بزرگتر از بازیکنه
  اینجوری با بدهی ها کمر استقلال میشکنه

 • Abedi

  یعنی یه نفر نبود بگه چرا تیم رو نمیارن واسه بازی سوپر جام ؟؟؟ واقعا باید تاسف خورد واسه وزارتی که میخواد استقلالو نابود کنه تا تیم سوگولی قد بکشه ولی آه هوادارا پای اون تیمو هم میگیره مثل قضیه طارمی

 • میلانی اصیل

  باشه!همه باور کردن!

برچسب ها