مورینیو: نگران شروع فصل هستم، پوگبا باید بداند چرا در جام جهانی این قدر خوب کار کرد

مورینیو-نگران-شروع-فصل-هستم-پوگبا-باید-بداند-چرا-در-جام-جهانی-این-قدر-خوب-کار-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو در اولین کنفرانس مطبوعاتی پیش فصل، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو که تیمش را برای آماده سازی به آمریکا برده، در روز چهارشنبه برای اولین بار بعد از پایان فصل گذشته، در کنفرانس خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او در اولین گفته هایش پیش رسانه ها، از نگرانی اش برای شروع فصل صحبت کرد و البته به فرم خوب پوگبا در جام جهانی نیز اشاره کرد:

مهمترین نکته مثبت پش فصل، فرصت خوب برای جوانان است تا در کنار تیم اصلی تمرین کنند. هفته آینده دخیا، ماتیچ و فرد به تیم ملحق می شوند، که به خصوص برای فرد مسئله خوبی است. در کل اوضاع خیلی خوب نیست، بعد از بازگشت از آمریکا خیلی زود باید در لیگ برتر به میدان برویم. روز جمعه هم با لسترسیتی بازی داریم که کار را پیچیده تر می کند. بنابراین نگران هستم چرا که با تمام بازیکنان تمرین نمی کنم و بازیکنان زیادی را برای بازی های ابتدایی در اختیار نداریم. اما کاری نمیشود کرد و باید با همین شرایط ساخت و از بازیکنان فعلی، بهترین بهره برداری را کرد.

پل پوگبا باید خودش درک کند چه شد که توانست در جام جهانی این قدر خوب برای فرانسه بازی کند. منظورم عملکرد فردی ایدئال او و مشارکتش در موفقیت تیمی بود که قهرمان جهان شد. او به خصوص در نیمه دوم تورنمنت خیلی خوب کار کرد. بردن جام جهانی می تواند نکته مثبت و هیجان انگیزی برای پوگبا باشد چرا که این فرصت نصیب همه نمی شود ولی حالا او این شانس را داشته تا قهرمان جهان شود.

1878

اختصاصی

نظرات ۲

 • عشقممم نیمار

  جون هرکی ک‌دوس داری
  عاقای مورینیو‌..از منچستر برو...
  مشکل منچستر تویی...
  با اون‌دفاع اتوبوسی مسخرت...
  :-\
  فوتبال زیبا فرگوسن ..نابود کردی...
  اگ فرگوسن ستارهای الان تیمت داشت ..
  الان هرسال ۳گانه میگرفت...
  :-!
  فرگوسن با بنجل های...۳گانه برد... اگ ستارهات
  داشت دیگ چ‌میکرد!!!!
  :-P

 • mpnm

  خیلی از شخصیت مورینیو خوشم میاد کلا ادم باحالیه

برچسب ها