نصیرزاده:در صورت توافق سه‌جانبه از سوی سازمان لیگ، تیم استقلال و تیم پرسپولیس می‌شود زمان بازی را تغییر داد

نصیرزادهدر-صورت-توافق-سهجانبه-از-سوی-سازمان-لیگ-تیم-استقلال-و-تیم-پرسپولیس-میشود-زمان-بازی-را-تغییر-داد

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: در پارکینگ باشگاه استقلال با افتخاری صحبت کردم و گفتم من مدیرعامل یک تیم هستم . باید از لحاظ مالی شرایط خوبی برای تیم فراهم کنم.ولی او به شوخی به من گفت شجاعیان مصدوم شده و بیایید ببریدش.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در گفت‌وگو با برنامه رادیویی تهران ورزشی در خصوص آخرین شرایط باشگاه گسترش فولاد، اظهار داشت: با توجه به شرایط باشگاه جلسات متعددی مبنی بر واگذاری باشگاه گسترش فولاد تبریز به یک مالک جدید برگزار شد. با توجه به اینکه تمام تمرکز مالک گسترش روی تیم تراکتورسازی تبریز است احتمال واگذاری باشگاه بسیار زیاد است حتی جلسه‌ای با مالکین نفت تهران برای واگذاری برگزار شد اما با توجه به صحبت‌های انجام شده توافقی صورت نگرفت. در همین خصوص باشگاه گسترش فولاد تبریز باید به فرد دیگری واگذار شود به غیر از بستگان مالک این باشگاه. مطمئناً موارد بررسی خواهد شد و به زودی مالک جدید گسترش انتخاب خواهد شد.

وی در ادامه گفت: معمولاً ایرانی‌ها عادت کرده‌اند به اینکه تا دقیقه 90 کار خودشان را انجام بدهند از اراده من خارج است چرا که من نمی‌توانم در خصوص واگذاری باشگاه تصمیماتی بگیرم من مدیرعامل هستم و عضو هیأت مدیره باشگاه و فقط می‌تواند تصمیمات را اجرا کنم بحث فروشگاه باشگاه مربوط به مالک باشگاه است.

نصیرزاده در خصوص صحبت‌های روز گذشته افتخاری در خصوص انتقال داریوش شجاعیان از گسترش فولاد به استقلال نیز گفت: یک قرارداد سه‌جانبه بین من، آقای افتخاری و داریوش شجاعیان امضا شد. با توجه به بدقولی‌های همیشگی در فوتبال آخرین چک باشگاه استقلال که از سوی یک مؤسسه مالی اعتباری صادر شده است پاس نشده، ما طبق قراردادی که امضا کردیم تأکید کردیم هر وقت یکی از چک‌های باشگاه استقلال پاس نشود می‌توانیم دیگر چک‌ها را به عنوان غرامت ضبط کنیم. اولاً چک‌های قبلی باشگاه استقلال با تأخیر پاس شده است با توجه به قراردادی که با اسپانسر قبلی داشتند بعد از اینکه باشگاه استقلال قرارداد خود را با اسپانسر قبلی فسخ کرد با اپراتور جدیدی قرارداد خود را امضا کردند. از سوی اسپانسر جدید چک‌هایی به صورت یک حواله برای ما ارسال شد. اسپانسر قبلی حساب خود را خالی کرده بود و ما نمی‌توانستیم چکی که از سوی اسپانسر قبلی صادر شده بود را پاس کنیم. باشگاه استقلال در تاریخ 96/12/25 آخرین چک را پاس نکرد و با توجه به اینکه در این زمان مصادف شد با حضور تیم استقلال در باشگاه آسیایی با افتخاری صحبت کردم او به من گفت در حال حاضر پول لازم دارم و باید برای تیم هزینه کند. در زمان مشخص مطمئناً چک را پاس خواهیم کرد. باز هم ما با باشگاه استقلال مدارا کردیم حتی تا خرداد 97 صبر کردیم اما هیچ تأثیری نداشت.

وی در ادامه گفت: من به باشگاه استقلال رفتم حتی در پارکینگ باشگاه با افتخاری صحبت کردم و گفتم من مدیرعامل یک تیم هستم و باید از لحاظ مالی شرایط خوبی برای تیم فراهم کنم.او به شوخی به من گفت شجاعیان مصدوم شده و بیایید ببریدش، در صورتی که در آن زمان پولی به باشگاه استقلال آمده بود. هیچ فایده‌ای نداشت و هیچ فکری برای پاس کردن این چک انجام نشد، بعد مسئولان مالی باشگاه گسترش به من گفتند مبلغ صد میلیون تومان به حساب باشگاه واریز شده است بعد از پیگیری‌های مداوم مشخص شد این پول از سوی باشگاه استقلال واریز شده است. با مسئولین مالی باشگاه استقلال صحبت کردم و گفتم چرا صد میلیون تومان پول واریز کردید چک باشگاه 300 میلیون تومان است. بعد صد میلیون را برگرداندیم به حساب باشگاه استقلال تا پول را کامل برای ما واریز کنند.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در ادامه در خصوص اینکه چرا در فوتبال ایران شرایطی به وجود می‌آید که یک مدیرعامل گریه کند، گفت: متأسفانه بیشتر این اتفاقات از سوی تماشاگران متعصب است، بعضی افراد به خاطر تعصب زیادی که دارند خوب فکر نمی‌کنند، تصمیم‌گیری خوبی انجام نمی‌دهند و کاری می‌کنند که فشار زیادی بر مدیرعامل و یا بازیکن وارد شود، حتی زمانی که به عنوان کارشناس داوری فعالیت می‌کردیم و معتقد بودیم صحنه پنالتی است یا پنالتی نیست مورد هجوم هواداران قرار می‌گرفتیم حتی در خصوص بحث شجاعیان خیلی‌ها خوشحال بودند و پیام‌های تبریک برای من ارسال می‌کردند که شجاعیان را به استقلال دادیم حالا که به دنبال برگرداندن شجاعیان به استقلال هستیم فحاشی می‌کنند، این چیزها طبیعی است متأسفانه بعضی افراد که متعصب هستند ذهن‌شان خوب کار نمی‌کند، هواداران فوتبال کم طاقت شدند.

وی در پایان در خصوص برگزار نشدن سوپرجام، گفت: زمانی که سازمان لیگ یک تاریخ را برای برگزاری یک مسابقه تعیین می‌کند از دو جهت می‌توان بررسی کرد؛ یک انتقاد به سازمان لیگ واجب است چرا که بازی‌های لیگ تمام شده است و در حال حاضر باشگاه‌ها در استراحت و اردو هستند، زمانی باید بازی سوپرلیگ برگزار می‌شد که بلافاصله بعد از اتمام بازی‌های لیگ و جام حذفی یک روز را مشخص می‌کردند و این دیدار در زمانی که تیم‌ها شرایط خوبی داشتند برگزار می‌شد نه اینکه زمانی برای برگزاری مسابقه تعیین کنند که بیشتر بازیکنان در استراحت و اردو هستند و ممکن است شرایط برای بازی کردن نداشته باشند. زمانی که گذشته به نظر من مطلوب نیست که در این زمان بخواهیم سوپرجام را برگزار کنیم.

نصیرزاده در ادامه تأکید کرد: نکته دوم که خیلی مهم است باید بگویم که مسئول برگزاری یک دیدار فوتبال بر عهده سازمان لیگ است آنها تاریخ معینی را مشخص می‌کنند از نکات جالب زمانی که من به سازمان لیگ رفتم به چشم خودم دیدم که کارمندان سازمان لیگ در بحث تعیین زمان برگزاری مسابقه به نحو احسن کار می‌کنند چرا که از طریق سایت‌های هواشناسی معتبر برای سه یا چهار هفته آینده برنامه‌ریزی می‌کنند که این کار فوق‌العاده است و باید تبریک گفت، حتی وزش باد را هم بررسی می‌کنند. حالا چنانچه زمان یک بازی از سوی سازمان لیگ تعیین شد در صورت توافق سه‌جانبه از سوی سازمان لیگ، تیم استقلال و تیم پرسپولیس می‌شود زمان بازی را تغییر داد. اما یک تیم نمی‌تواند درخواست زمان یک بازی را تغییر دهد. ممکن است پرسپولیس قبول نکند، باید بازی برگزار شود طبق تاریخی که معین شده است.

وی در پایان گفت: وقتی یک دیدار در زمان مشخص شده برگزار نمی‌شود منظور این است که یک تیم انصراف داده است و این دیدار از سوی کمیته برگزاری مسابقات باید سه بر صفر به نفع تیم دیگری اعلام شود نه از طریق کمیته انضباطی. باید بگویم استقلال هم حق دارد و می‌تواند از خودش دفاع کند چرا که شرایطی که برای برگزاری این مسابقه تعیین شده است مناسب نیست.

1870

فارس

نظرات ۳۳

 • میلانی اصیل

  هیچ توافقی وجود نداره!جام حذفی 6سال پیش ما با11باریکن120دقیقه بازی کردیم!مثل مرد90دقیقه هم صفر صفر شد دیگه از لحاظ بدنی کم اوردن بازیکنا که3صفر باختیم!درضمن4برد از25برد دربیها رو فدراسیون به استقلال داده!

  • Ali

   عزیزم تو سه تا از این چهار تا بازی که میگی فدراسیون به استقلال داده، تیمت تا دقیقه ۸۵-۹۰ از استقلال عقب بوده و با تصمیم مربیان تیم از زمین بیرون کشیده شده و واضحه که نتیجه بازی چی میشه.نه اینکه چهار روز قبل از تاریخ بازی اعلام کنن استقلال سه صفر برنده هست.

  • عباس

   چرا میترسی بگی 26 برد؟

  • عشقممم نیمار

   اگ از این منطق تو باشه ...
   پ چرا
   استقلال ک قبل اون دربی ک ۳_۲
   شیشپولیس برد ..قبلش ۱۲۰دیقه با
   السد بازی کرد مث مرده شده بود ...
   :-)
   اما با این وجوداستقلال
   ب شیشپولیس تو‌یه نیمه
   بهش ۳تا زد ...
   پس نتیجه میگیریم ک
   شیشپولیس در هر صورت ۳تا
   از استقلال میخوره...
   :-)

 • 06

  کی اصلا نظر تو رو خواست؟
  هیچ کس نمیتونه باشگاه پرسپولیس رو به انجام کاری مجبور کنه، برنامه این بازی از 4 ماه پیش ریخته شده و اتفاقا همین شوفر مسن اون موقع کری های بچگونه هم واسه سرورش میخوند پس یا فردا بازی انجام میشه یا جام مال پرسپولیسه تمااااااااام.
  راه سومی هم وجود نداره.
  فقط یه سوالی از شیشتقلالیای خودخواه دارم اگه همین الان شرایط دو تیم برعکس بود اونا رضایت میدادن بازی به تعویق بیوفته یانه؟
  خدا وکیلی با صداقت جواب بدین.
  ادمین خواهشا این پیامو تایید کن ببینم جرات دارن جواب بدن یا نه؟

  • Ali

   عزیزم تعصبی نظر نده.الان بحث این نیس که حق با کیه.بحث اینه که چرا فدراسیون قانون رو رعایت نمیکنه و میاد چهار روز قبل از بازی نتیجه رو سه صفر اعلام میکنه؟ خب می‌تونه با درخواست استقلال مخالفت کنه اما باید تا روز بازی صبر کنه شاید استقلال وقتی تو منگنه قرار بگیره و مجبور بشه بیاد با ذخیره ها و امیدهاش بازی کنه.یا حتی شاید با بازیکنای اصلیش.اما فدراسیون حق نداره جلوتر از قانون باشه.... بحث الان بحث قانون بین المللی فوتباله. این که استقلال ترسید یا پرسپولیس می‌ترسه کری خونی بین هواداراس و سرجاش شیرین و بامزه هست.اما قانون در این زمینه کاملا روشن و مشخصه

  • ممد

   راستش نه رضایت نمیدادیم

  • استقلال سلحشور

   ما نشون دادیم تو شریط مختلف از پرسپولیس حمایت کردیم
   کل کل جای خودش ولی این دوتا تیم پایتخت هستن که باید هوای همدیگه راهم در کنار رقابت داشته باشن درضما ماکدوم جام را اینطوری بردیم اصن اگه نتیجه تو زمین مشخصه نشه که فایده نداره

  • عشقممم نیمار

   اره دیگ ..
   ب جام جعلی بردن عادت کردین...
   :-)
   جناب خان...
   طبق قوانین فیفا ک نتیجه ۳_۰
   خلاف قوانینه...
   نکنه ب فیفا هم ربطی نداره
   :-)

 • رضا

  آقای نصیرزاده همه میدونن که شما طرفدار استقلال هستین پس بیخودی از خودت قانون من درآوردی برای فوتبال نپیج لطفا شما بهتره به وضعیت تیمت برسی که بدون مالک موندن فوتبال ایران به چه روزی افتاده که اسپانسرها میخوان تعیین تکلیف کنن استقلال کم کاری کرده و تیمش آماده نیست ربطی به پرسپولیس نداره

  • عادل

   یه مدیر با دانش اگه تو فوتبال باشه اونم همین آقاس...
   پس بجای این حرفا پمادی که به پیمان(همین پایین کامنت گذاشته) دادمو ازش بگیر شراکتی مصرف کنید باهم...
   خخخخخ

 • مرتضی(یزد)

  والا ما میترسیم تو لیگ هم چهارتقلالی ها بترسن نیان باهامون بازی کنن چه برسه به سوپرجام

  • عشقممم نیمار

   میگم اگ
   استقلال الان اماده بود و
   تیام جپارف هم تو استقلال بودن
   و با امادگی کامل برا سوپر جام میومد...
   چ تیمی میترسید؟؟؟
   :-)
   مطمئنا شما شیشپولیسیا ...از ترس
   جام ب استقلال هدیه میدادین...
   :-)
   این ب کنار...
   اگ شیشپولیس شرایط الان استقلاله
   داشت و استقلال شرایط الان شیشپولیس
   داشت...
   باز اصرار ب بازی سوپرجام میکردین؟؟؟
   :-)

 • پیمان

  چه شرایطی آقای نصیرزاده؟!!! زمان بازی 2 ماه پیش مشخص شده. چرا همون موقع اعتراض نکردند؟!!!
  شما این حقو به استقلال میدید چون ذی نفع نیستید. ولی سر شجاعیان قانون تمتم و کمال باید اجرا بشه چون ذی نفعید.

 • 6در4 دسته 3 ای ترسوها

  ما هیچ توافقی با این ترسوهای ۶تایی نداریم فردا هم باید نتیجه معلوم بشه

 • Asad

  آقا برای هزارمین بار ، از طرف پرسپولیس نمیشه ، تیم برنامه ریزی کرده ضمن اینکه بازی تو نیم فصل بدون ملی پوشان که ممکنه همون موقع کیروش نصف بازیکنای پرسپولیسو حتی برای دوروزم که شده ببره اردو اصلا ممکن نیست.

 • سولدوز تراختور

  نصیرزاده مشاور باهوش حاج زنوزی مدیر عامل اینده تراختور.تیمم به یه شخص با دانشی مثل نصیر زاده نیاز داره اکثر قراردادهای تراختور از فیلتر اون رد میشه تا بازیکن پس فردا یکم به اوج رسید خوشی نزنه زیر دلش با یه کامنت بزاره بره.

 • پرسپولییس

  شش ماه قبل تاریخ تعیین شده. و. اگرقرارباشه استقلال بازی نکنه و جریمه نشه هفته بعدی هم لیگ ک شرو شد استقلال میگه ما اماده نیستیم بذاریم ی. ماه دیرتر برگزاربشه
  ب السد هم بگن ی ماه دیرتر بیا بازی کنیم
  استقلال نیومده و. بازی سه هیچ میشه
  بهونه های استقلالم کاملا مسخره. است شما ببین تیم ملی بازیکن پرسپولیس مگ نداشت یجور میگن تیم ملی انگار۲۳بازیکن استقلالی بودن
  بعدشم جام جهانی۴ام تمام شد افاخاری میگه جام جهانی ۲۵تیر. تمام شده و۲۹ام بازی گذاشتن منظقی نیست انگار پل پوگبا و لوکا مودریچ از استقلال تو فینال بازی کردن
  ادمین بچاپ

 • مجید تک

  جمع کنید بابا لوس کردیدن.انگار یکی بخوان محاکمه کن هر روز یه قانون در بیارن .قانون هر چی بهش عمل کنید وسلام.ای این بیاید اون نیاد انجور میشع بیان باهم انجور میشه دوتاشون نیان انجور فلان تاریخ انجوره.

برچسب ها