دیدار نساجی - ذوب‌آهن قطعاً در ورزشگاه شهیدوطنی برگزار می‌شود

دیدار-نساجی-ذوبآهن-قطعاً-در-ورزشگاه-شهیدوطنی-برگزار-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - با تصمیم مسئولان استان مازندران، دیدار تیم‌های نساجی قائمشهر و ذوب‌آهن اصفهان در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر برگزار خواهد شد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، دیدار تیم‌های نساجی قائمشهر و ذوب‌آهن اصفهان در چارچوب هفته نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روز پنجشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد، دیداری که طی چند روز گذشته صحبت‌های زیادی در مورد مکان برگزاری آن مطرح شد.

ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر که میزبان دیدارهای خانگی تیم نساجی در لیگ دسته اول بود، پس از صعود این تیم به لیگ برتر مورد بازسازی قرار گرفت و آماده شدن این ورزشگاه برای دیدار هفته نخست در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، اما حالا خبر می‌رسد که این استادیوم به طور قطع برای دیدار روز پنجشنبه آماده خواهد شد.

در حال حاضر کارهای مربوط به نور ورزشگاه و اسکوربورد در حال انجام است و امروز (یکشنبه) این مشکلات برطرف خواهد شد تا ورزشگاه شهید وطنی آماده میزبانی در هفته اول لیگ برتر شود. فقط با توجه به بتن‌ریزی جدید سکوهای پشت دروازه،‌ قرار نیست در دیدار هفته نخست از این سکوها استفاده شود و تماشاگران اجازه نشستن روی آنها را نخواهند داشت.

1870

نظرات ۴

 • احمد

  در حال حاضر بهترین و نزدیک ترین ورزشگاه برای نساجی ورزشگاه 15 هزار نفری و تازه تاسیس گرگان است که هم به قائمشهر نزدیک است و هم تازه ساخت است و این برای گرگان هم خوب است و باعث پیشرفت ورزش این استان هم میشه

  • احمد

   اینکه نساجی تو گرگان هم بازی کنه باز میزبانه درش شکی نیست چون گرگان از شهر های مهم طبرستانه و نساجی اون جا هم طرفدار داره ولی از نظر مسافت حساب کنی سمنان نزدیک تره و هم ورزشگاهش قوی تره و هم مازندرانی ها اون جا زیاد هستن.در ضمن یادت نره ساری ورزشگاهش چند سال پیش ساخته شده و وقتی اتکا تو گرگان بازی می کرد صنعت تو ساری بازی می کرد.اما جای نگرانی نیست وطنی آماده میشه.

 • AB

  دادا اشتب میزنی گرگان نزدیکه ؟گرگان تا قائمشهر صدوسی کیلومتر فاصله هست ...ورزشگاه شهدا ساری پنج شش سال از تاسیسش میگذره و چمن نورش بد نیست و سکوهاش همه صندلی داره ...گزینه بهتر از گرگانه....و پایتخت استان هست و مردم بهشهر نکا و ساری هم می تونن بیان ...به امید بهترین عملکرد نساجی در لیگ .شایدم امیدم کسب سهمیه..

 • گرگان

  ما گرگانی ها هم طرفدار نساجی هستیم چون وقتی هنوز گرگان از مازندران جدا نشده بود نساجی بود یک شمال هست یک نساجی اگر تو گرگان هم که بازی باشه عالیه

برچسب ها