سلطانی‌فر در جمع بازیکنان تیم امید:در کلکسیون فوتبال صعود به المپیک و درخشش در جاکارتا را کم داریم

سلطانیفر-در-جمع-بازیکنان-تیم-امیددر-کلکسیون-فوتبال-صعود-به-المپیک-و-درخشش-در-جاکارتا-را-کم-داریم

وبسایت رسمی برنامه نود - وزیر ورزش و جوانان در جمع بازیکنان تیم امید گفت:انتظار من این است که تیم ملی امید مثل بازیکنان بزرگسال در جام جهانی بجنگد و مدال طلای جاکارتا را کسب کند و از حیثیت فوتبال و ورزش کشور دفاع کند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، مسعود سلطانی‌فر در جمع بازیکنان تیم ملی امید گفت: خوشبختانه 2 تیم بزرگ ما در جمع 8 تیم برتر آسیا هستند و کارنامه فوتبال کشور ما کارنامه خوبی است، در این کلکسیون درخشش تیم امید را کم داریم.

وی افزود: از کمیته ملی المپیک، فدراسیون و بازیکنان می‌خواهم که برای این مهم تلاش کنند. فوتبال ما تنها فدراسیون 5 ستاره به تعبیر اینفانتینو بوده و بهترین نتیجه جام‌های جهانی را در گروه مرگ گرفتیم، بازیکنان ما در جام جهانی جنگیدند و کاری کردند ایران و ایرانی سربلند شوند.

سلطانی‌فر تاکید کرد:انتظار من این است که تیم ملی امید مثل بازیکنان بزرگسال در جام جهانی بجنگد و مدال طلای جاکارتا را کسب کند و از حیثیت فوتبال و ورزش کشور دفاع کند.اینجا سرشار از استعداد است و هزاران نوجوان و جوانان با ارده در آن شناسایی می شوند تا در عرصه‌ها و میادین بزرگ مبارزه کنند. ما وظیفه داریم این افراد را شناسایی کنند و از اداره‌کل ها خواسته ایم زمینه ظهور این افراد خلاق را فراهم کنند.

باز هم تاکید می‌کنم که در کلکسیون فوتبال صعود به المپیک و موفقیت در جاکارتا را کم داریم، همانطور که در جام جهانی موفق شدیم و همه شاهد بودند برای اولین بار مقام معظم رهبری با وجود شکست از بازیکنان حمایت کردند. شما دیدید در بازی با پرتغال تا مرز صعود بودیم ولی امیدوار هستیم که در جام جهانی آینده به دور بعد صعود کنیم.

پس از پایان صحبت‌های وزیر ورزش با ملی پوشان، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی امید برای سلطانی فر دست زدند، در پایان هم سلطانی‌فر وقتی رضا شاهرودی را دید خطاب به وی گفت: او که رضا مالدینی است! در همین لحظه بازیکنان دوباره برای وزیر ورزش دست زدند و او را تشویق کردند.

1870

فارس

نظرات ۲

  • راشا

    آره کلکسیون داریم چه کلکسیونی!! همه قلم جنس توش هست فقط همین یه موردش کمه حتما به لطف شما بدست میاد!!

  • تاج سر فوتبال آسیا

    شجاع راموس کم بود رضا مالدینی هم اضافه شد

برچسب ها