فتاحی: نور ورزشگاه شهید وطنی درست شود نساجی می‌تواند در همان جا میزبانی کند

فتاحی-نور-ورزشگاه-شهید-وطنی-درست-شود-نساجی-میتواند-در-همان-جا-میزبانی-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئول برگزاری لیگ برتر فوتبال می‌گوید که فعلا در صورت حل شدن مشکل نور ورزشگاه شهید وطنی، نساجی می‌تواند از همان هفته اول از تیم‌ها در این ورزشگاه میزبانی کند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر هنوز برای برگزاری بازی‌های نساجی در لیگ برتر آماده نشده و هواداران نساجی نگران هستند که نتوانند در این ورزشگاه از تیمشان حمایت کنند.

سعید فتاحی، مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: اگر مشکل نور این ورزشگاه تا سه‌شنبه حل شود نساجی می‌تواند در هفته اول از ذوب آهن در ورزشگاه شهید وطنی میزبانی کند ولی اگر مساله نور حل نشود باید در ورزشگاه اعلامی خودشان که فکر می‌کنم ورزشگاه سیمرغ ساری باشد میزبان تیم‌های لیگ برتر باشند.

او ادامه داد: البته این ورزشگاه مشکلات دیگری مثل جایگاه تماشاگران و اسکوربورد هم دارد که قرار شده تا آماده نشدن جایگاه از آن استفاده نشود و برای حل مشکل اسکوربورد هم باشگاه نساجی می‌تواند فعلا یک اسکوربورد اجاره کند تا بتواند از حریفانش میزبانی کند.

1870

ایسنا

نظرات ۱

  • f

    شما فقط بلدی نظر بدی و نتیجه بازی رو اعلام کنی...نساجی هم مال این کشور. سازمان لیگ فقط کارش برگذاری بازی و مصاحبه نیست کمک کنید تا این تیم مردمی جون بگیره...خوب نگفتید اگه نور نباشه 3بر0 اعلام میکنم خودم!!!!

برچسب ها