اسپرت بالکان: سرمربی کرواسی پیشنهاد خیر‌ه‌کننده ایران را رد کرد

اسپرت-بالکان-سرمربی-کرواسی-پیشنهاد-خیرهکننده-ایران-را-رد-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم نایب‌قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تایید دریافت چهار پیشنهاد خارجی گفت: این پیشنهادها اهمیتی برای من ندارند و الان فقط به کرواسی فکر می‌کنم.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، سایت اسپرت بالکان نوشت: زلاتکو دالیچ پس از نایب‌قهرمانی تیم ملی فوتبال کرواسی در جام جهانی 2018 روسیه این‌روزها در حال استراحت است. فدراسیون فوتبال کرواسی نیز در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که زلاتکو دالیج تا سال 2020 میلادی سرمربی تیم ملی این کشور خواهند ماند تا نگرانی‌های هواداران را کاهش دهد. همچنین قرار شد تا داور شوکر، رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی به طور شخصی پیشنهادی درباره قرارداد جدید دالیچ و افزایش دستمزدش ارائه دهد.

این رسانه کروات‌زبان سپس با اشاره به پیشنهادهای چهار تیم ملی فوتبال مصر، ایران، ژاپن و ازبکستان به زلاتکو دالیچ و خیره‌ کننده دانستن پیشنهادهای ایران و ژاپن به نقل از سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی با اشاره به شرایط این روزهای تیم نایب‌قهرمانی جام جهانی 2018 روسیه نوشت: در شرایطی که کسی پشت‌ سرم در حال فعالیت است، کار نخواهم کرد. می‌دانم چه اتفاق‌هایی در حال رخ دادن هستند. من در زندگی‌ام تلاش می‌کنم و بازیکنانم را رو به جلو حرکت می‌دهم اما حتی یک روز هم جایی که مانع من شوند، نخواهم ماند. من به دنبال شرایط پاک و روشن برای کار کردن هستم.

دالیچ ادامه داد: دقیقا ظرف چند روز از چهار تیم ملی پیشنهادهایی دریافت کردم اما اهمیتی برایم ندارند. فقط کرواسی برای من اهمیت دارد. این مسئله الان برای من مهم است که چه چیزی در تیم ملی کرواسی رخ می‌دهد اما می‌گویم به دنبال قوانین، شرایط و آرامش خودم هستم. نمی‌خواهم همچنان توجه کنم که کسی پشت‌ سر من در حال فعالیت است. کرواسی هدف کنونی من است و تمام فکرم را مشغول خود کرده است. تحت فشار و هیجان هیچیک از پیشنهادها نیستم و آنها همچنان ادامه خواهند داشت. من سرمربی تیم نایب‌قهرمان جهان هستم و طبیعی است که پیشنهادها می‌رسند.

1870

تسنیم

نظرات ۱۵

 • ehsan

  بیا پرسپولیس سرمربیمون شو
  پروفسور بعدی تویی

  • ehsan

   فعلا سايه خود پروفسور بالا سر اين تيم هست و ايشالا سومين قهرماني رو مياره ،واسه تيم ملي هروه رنارد سرمربي مراكش هم گزينه خوبيه

  • M75A

   بعد از خداحافظی برانکو از دنیال فوتبال و پرسپولیس
   مربی که ما میخواییم فقط دالیچ قهرمانه
   درود بر مربیان با دانش کروات

  • پرسپولیس قعرمان

   باشه
   (این قسمت:توهمات پرسپولیسی:)

 • امیر

  هیچکی به اندازه کیروش برای ایران خوب نیست

  • Iran

   هیچکی به اندازه کی روش برای ایران بد نیست
   بازی اتوبوسی... ضعیف ترین خط حمله جام جهانی (به طور مشترک با چند تیم هر دو دوره ) حذف از جام ملت ها به وسیله عراقی که یک صدم ایران امکانات نداشت
   موقعیت دادن به تیم حریف. ضعف شدید گلزنی و.. سیستم اتوبوسی تو بازی های فشرده مثل جام ملت ها و خصوصا دور حذفیش جواب نمی ده چون با خستگی ضریب اشتباهات بالا می ره

 • برانکو نژادپرست

  اینا دروغ زیاد میگن! خودش وضع حاکم بر کرواسی رو. تو یک مصاحبه شفاف بیان کرد. ما نیازی به دالیچها و ایویچها و کلا ایچها دیگه نداریم!! یک زمانی خوب بودن واس ما.

 • مهران(بجنورد)

  بیا لطفا ...مودریچ و راکیتیچ و مانژوکیچ و بقیه بازیکان رو هم بیار تا دوره بعد ما بریم فینال جام جهانی..

  • asad

   نه بابا اینایی رو که اسم بردی کیروش 40 روزه میسازه

 • بوفون

  فقط به گوش کیروش نرسه کولاک میکنه.

 • شاهین

  در شرایطی که کسی پشت‌ سرم در حال فعالیت است، کار نخواهم کرد. می‌دانم چه اتفاق‌هایی در حال رخ دادن هستند. من در زندگی‌ام تلاش می‌کنم و بازیکنانم را رو به جلو حرکت می‌دهم اما حتی یک روز هم جایی که مانع من شوند، نخواهم ماند. من به دنبال شرایط پاک و روشن برای کار کردن هستم....... حالا کسی هست که بگه چرا آنقدر حاضر نیست مقابل هر کسی کم بیاره.... چون میدونه راه موفقیت تو فوتبال بی نظم و بی سواد ایران چجوریه(منظورم مدیریت و دانش مربیهامون)

 • من

  برام جالبه که فدراسیون فوتبال ایران به سرمربی دیگه ای هم پیشنهاد داده
  آخه تا دیروز میگفتن دالیچ و غیر دالیچ نداریم

 • ايرج

  خدا رو شکر. این تیم کروواسی رو دست هر مربی دیگه ای هم بدن نتایج بهتری میگیره ضمن اینکه اگه تو همون بازی اول مرحلۂ حذفی با پنالتی شکست میخورد الان مربی تیم چندم جهان بودی؟ پنالتی شانسیه و تو فقط خوش شلنس بودی که هم با پنالتی و هم داشتن چند ستارۂ بزرگ نایب قهرمان شدی. تیمی که هیچکدوم از بازیهای مراحل حذفی رو تو 90 دقیقه نبرده، مربیش نباید اینجوری حرف بزنه. تو یورو می بینیم چندم میشی آقای دالیچ.
  اونجا دیگه تیمهای ضعیف وجود ندارن.

  • Wien

   اول باید بتونه به جام ملتهای اروپا صعود کنه،همون صعود کردن به مسابقات خودش کلی داستان داره.

  • asad

   میخوای این بازیکنا رو بدن بهت بلکه قهرمان جهان بشی

برچسب ها