ویسی: تساوی ما مقابل فولاد تیم‌های دیگر را خوشحال می‌کند

ویسی-تساوی-ما-مقابل-فولاد-تیمهای-دیگر-را-خوشحال-میکند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان یک دربی استانی است و بهتر است که با نتیجه تساوی به پایان نرسد.

به گزارش وب سایت نود، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: این مسابقه یک دربی استانی است و بهتر است مساوی نشود. چون تساوی ما مقابل فولاد، تیم‌های دیگر را خوشحال می‌کند و بهتر است که این بازی برنده داشته باشد، البته بهتر است که ما این پیروزی را به دست بیاوریم تا وضعیت خود را در جدول بهبود ببخشیم.

وی در مورد شرایط تیم نفت مسجدسلیمان گفت: پس از شکست مقابل پارس جنوبی، بازیکنان شرایط روحی خوبی نداشتند، اما در طول هفته روی مسائل روحی و روانی آنها کار کردیم و بازیکنان از این لحاظ در شرایط بهتری هستند. بازیکنان ما در آمادگی کامل به سر می‌برند و بدون مصدوم و محروم به مصاف فولاد می‌رویم. شریفات هم این هفته به ما اضافه شده و امیدوارم بتوانیم نهایت استفاده را از او داشته باشیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد جذب بازیکنان خارجی مورد نظرش توسط باشگاه عنوان کرد: قبلاً گفته بودند که برای آنها بلیت گرفتند،‌ اما اتفاقی نیفتاد. اکنون هم گفتند هفته آینده به ایران می‌آیند، اما حتماً باید به مجموعه تیم اضافه شوند.

 

۲۰۵۱

تسنیم

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها