آذری: نمازی بخواهد با پول تبریزی بازیکن جذب می‌کنیم

آذری-نمازی-بخواهد-با-پول-تبریزی-بازیکن-جذب-میکنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل ذوب‌آهن معتقد است تیمش می‌توانست مقابل سایپا پیروز شود.

 

به گزارش وب سایت نود، سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن پس از تساوی این تیم مقابل سایپا در چارچوب هفته سوم لیگ برتر اظهار کرد: بازی در تهران مقابل سایپا سخت است. پارسال هم ۴ بر ۲ مقابل این تیم باختیم. امسال فوتبال خوبی از دو تیم دیدیم و دو تیم خوب دویدند. در دقایق پایانی بازیکن ما اخراج شد که کار ما را سخت کرد. این استراتژی که یک امتیاز در خارج از خانه بگیریم و در خانه سه امتیاز کسب کنیم باعث می‌شود که موقعیت خوبی در جدول داشته باشیم. بازی زیبایی بود و ما می‌توانستیم پیروز شویم. فرصت‌های هر دو تیم یکسان بود. من به بازیکنان و مربیان هر دو تیم تبریک می‌گویم.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا ذوب‌آهن برنامه‌ای برای جذب بازیکن با استفاده از پول رضایتنامه تبریزی دارد، گفت: اگر نمازی در این مسئله نقطه نظر داشته باشد اقدام می‌کنیم. ما بازیکنان جوانی داریم و خود تبریزی هم زمانی که به ذوب‌آهن آمد جوان بود. ما تیم خوبی داریم و روز به روز بهتر می‌شویم. مارینی بازیکن شماره ۹۹ ما بازیکن خوبی است که در ادامه راه به ما کمک می‌کند.

 

۲۰۵۱

ایسنا

نظرات ۴

 • محمد خاکی

  اذری از اون دسته مدیرای زرنگ و کار بلد فوتبال ماست ....

 • دبل.۶:::::::۶+۶

  تبریزی را انقدر .گرون فروختن به این شیشتقلال که .با پولش نمی دونن چکار کنن....برین ۳ تا تبریزی بخرین ..همه مثل ۶ تایی ها نیستن که گرون بخرن........تیم های دیگه از این تبریز ی ها دارن .ارزون .هم میدهند......
  در کل .اقای اذری ..مدیر عامل خوبی هستی...

  • 11

   انشاالله امسال دربی رفت و برگشت مرتضی تبریزی گل میزنه به پرسپولیس ...

 • میثم بارسایی

  استقلال قهرمان

برچسب ها