فریم با فریم با شروع جنجال‌های داخل زمین؛ 95 ثانیه و چند سانتیمتر!

فریم-با-فریم-با-شروع-جنجالهای-داخل-زمین؛-95-ثانیه-و-چند-سانتیمتر

وبسایت رسمی برنامه نود - در کنار درگیری‌های جریان بازی و روی سکو، یک صحنه عجیب در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان خلق شد.

به گزارش وبسایت نود، بازی پرسپولیس و خوزستان بارها بخاطر مسائل مختلف از جریان افتاد و مسابقه زیبایی نبود. بازی کمتر در زمین جریان داشت و پرتاب اشیا توسط تماشاگران به زمین، کولینگ بریک، مصدومیت بازیکنان و درگیری‌های پرتعداد در زمین، باعث می‌شد دقایق توقف بازی بیشتر از در جریان بودن آن باشد.

بیشتر از همه این صحنه‌ها اما، مصدومیت شاه‌مکوند باعث درگیری بین بازیکنان داخل زمین شد و فضای بازی در دقایق پایانی را متشنج کرد. شاه مکوند بعد از تکل روی پای منشا، روی زمین خوابید و احساس درد داشت. فاصله شاه‌مکوند با خارج زمین، فقط چند سانتیمتر بود.

منشا ابتدا سعی کرد او را بیرون ببرد که با دخالت داور و بازیکنان استقلال خوزستان عقب رفت. بعد از آن داور، از شاه‌مکوندخواست با چند سانتیمتر حرکت از زمین بیرون برود و بعد از رد درخواستش توسط این بازیکن، درخواست کرد برانکارد وارد زمین شود.

همین موضوع هم پرسپولیسی‌ها را حسابی عصبانی کرد و درگیری در کنار زمین به وجود آورد.

جالب اینجاست فاصله شاه‌مکوند و خارج زمین، انقدر کم بود که پزشکان استقلال خوزستان مجبور شدند برانکارد را خارج زمین بگذارند و شاه‌مکوند را روی آن قرار دهند!

فاصله توقف تا شروع مجدد بازی، حدود 95 ثانیه بود. زمانی که بازی را از دقیقه 82:38 ثانیه تا 84:13 ثانیه متوقف نگه داشت. شاه‌مکوند هم لحظاتی بعد بیرون رفتن از زمین، آماده بازگشت به میدان شد اما درگیری‌های آغاز شده، تا سوت پایان بازی ادامه پیدا کرد.

 

22330

اختصاصی

نظرات ۲۷

 • قرمز برانکوئی

  حاشیه های قبل بازی ...
  گرمای هوا ..
  بد بودن همه بچه ها بجز سید جلال...
  من موندم چرا ما باید 3 تا بازی با خوزستانیا داشته باشیم ...
  قرعه عجیبی بوده بنظر من ...

  • وجدانم آرزوست

   برو توی 45 درجه بازی کن ببین میتونی؟ شوخی نیست.توی کشورای دیگه بالای 30 درجه کولینگ بریک میدن. بچه ها سایه خودشونم نبودن. بی انصاف حرف نزن. بازی که شروع شد من گفتم پرسپولیس نمیبره. انواع مشکلات تو این بازی بود. اصلا شبیه بازی نبود. اونا که همیشه تو این شرایط هستن هم زورشون به پرسپولیس نرسید

 • بابک

  این نوع امتیاز گرفتن واقعا شرم اوره!
  چه وقت کشی های داخل زمین چه جنجال های بیرون زمین!
  آقا این بازی هم گذشت ولی دو هفته دیگه با نفت توی آبادان نذارید این جنجالا دوباره تکرار بشه!!
  این فقط یه مسابقه فوتباله نه جنگ جهانی!
  ادمین...

 • دبل.۶:::::::۶+۶

  ما عادت داریم .به بی عدالتی ....
  تازه .این همه سنگ و اشیا در جریان بازی...حالا یه عده میگن چرا تماشاگر را محروم میکنین.....خوب ۴ بار نیمه اول بازی از جریان افتاد...
  بازیکنان پرسپولیس جرات نمی کردن از سمت راست خودشون حمله کنن......
  تازه خدا را شکر که حادثه ای برای بازیکنان به وجود نیامد.

 • 10.10.3

  این همه سنگ انداختن چندبار بازی متوقف شد دوبار در نیمه به خاطر گرمای هوا بازی نگه داشته شد تعویض هم داشت ولی داور فقط 4دقیقه وقت اصافه گرفت ؟!!!

 • تا ابد قرمز

  بنظرم اصلا شرايط برای بازی مهیا نبود تو خوزستان همیشه واسه پرسپولیس مشکل درست میکنن چند سال پیش و اون پرتاب سنگ وحشتناک از طرف هواداران اینم از این وضعیت اون از فینال جام حذفی تو خرمشهر واقعا این فوتبال نیست اون از شکستن شیشه اتوبوس خوب معلومه همه استرس دارن بنظرم حتما باید چند تا کشته بدن هر جای دنیا بود بازی رو تو ده دقیقه ابتدایی تعطیل میکردن

 • kamran

  استقلال خوزستان مثل همیشه اخلاق رو باخت

 • پاس ن هتریک

  اینجور کارا واس ی امتیازم کارقشنگی نیس استقلال اینجوری ک تاآهره لیگ نمیتونه دووم بیاره:)

 • مجید تک

  واقعا تاسف داره این فوتبال بازی کردن حالا عربا مسخره کنید

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  اینم تاکتیکی که همیشه تیم های ضعیفتر میتونن اجرا کنن.

  کاش یه قانون هایی وضع بشه که اینطور نتونن بکنن.

  البته این امر کلی. حتی مثلا پرسپولیس شاید جلوی الدحیل مثلا این کار رو بکنه. یا مثلا پرتغال جلوی ایران و....

 • وجدانم آرزوست

  مثل مرد فوتبال بازی کردن کار هر تیمی نیست. با همه بیرحمی ها هم پرسپولیس رو نمیبرین. آخر سال که برای بقا جنگیدین نتیجه کاراتون رو میبینین

برچسب ها