مبعلی:به هواداران بابت اتفاقات روی سکوها حق می‌دهم!

مبعلیبه-هواداران-بابت-اتفاقات-روی-سکوها-حق-میدهم

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم استقلال خوزستان گفت:به هواداران حق می‌دهم این رفتارها را انجام دهند چرا که در تهران اتفاقاتی رخ داد که آنها را ناراحت کرد.

به گزارش وب سایت نود، ایمان مبعلی درباره بازی مقابل پرسپولیس گفت: ما تیم جوانی داریم و امروز آنها بازی خوبی انجام دادند.

او درباره اینکه برانکو گفته بود جو ورزشگاه روی بازی تاثیر گذاشته، تصریح کرد: به نظرم تماشاگران کمی تاثیر داشتند اما نباید زحمات بازیکنان ما را نادیده گرفت. تا جایی هم به هواداران تیم حق می‌دهم که اینکارها را انجام دهند چرا که در تهران اتقاقاتی رخ داد که آنها را ناراحت کرده بود.

بازیکن تیم استقلال خوزستان در خصوص وقت کشی این تیم و اعتراض پرسپولیسی‌ها افزود: تیم ما جوان است و مطمئنا هفته به هفته بهتر می‌شویم. به نظرم نتیجه بازی امروز مقابل پرسپولیس خوب بود و به نظرم وقت‌کشی نکردیم. شاید در یک صحنه این اتفاق رخ داد اما تیم‌هایی هستند که حدود 8 دقیقه از وقت بازی را تلف می‌کنند اما تیم ما اینطور نیست.

مبعلی افزود: به نظرم حفظ این تیم در لیگ برتر کمتر از قهرمانی نیست. من شناخت خوبی از تیم‌مان دارم و می‌دانم که تلاش می‌کنیم روزی که به استقلال خوزستان آمدم می‌دانستم که چالش زیادی خواهیم داشت اما سهمیه تیم را تا آخر حفظ می‌کنم.

 

۲۰۵۱

فارس

نظرات ۲۲

 • امین

  پرسپولیسی ها همه رییس کانون هوادارانشان را که در بازی هفته قبل شعار زشت داده بودند مقصر می دانند.

  • ایرانی

   هفته پیش چندهزارنفرتوهین میکردن
   اونوقت یه نفرمقصره
   مگه بچن
   مشکل ازفدراسیون نشین هاس که بااین رفتارای پس پسیابرخوردنمیکنن

  • ساسان

   اقای مبعلی شما که گذرت به تهران میخوره بالاخره!

 • پاس ن هتریک

  حق میدی؟؟؟
  استاد تو تهران هر اتفاقی افتاده باشه من ب شخصه ک پرسپولیسیم حرکته هوادارایه پرسپولیسو محکوم میکنم چون شان ما ایرانیارو پایین میاره،حالا شما ب عنوانه ی بازیکن میای میگی حق میدم وقتی اینجوری از بی فرهنگی و مرافعه دفاع میشه مطمئن باش سری بعد با شدته بیشتر انجام میشه
  تعقلم آرزوست:\

  • عشق آبی

   محکوم کردن شما کافی نیست شعار نژاد پرستانه شدیدترین مجازاتها رو داره و شما دیگه بدتر که برای چندمین بار این کارو میکنین ولی متاسفانه باز هم کمیته انضباطی نگاه رنگیش رو جلو میندازه

  • ahmad

   دوست عزیز من با شما کاملا موافقم "ولی" همه‌ی این ماجرا تقصیر کمیته انضباطیه . اگه هفته پیش با هوادارای پرسپولیس محکم و قاطع برخورد میکرد این اتفاقات نمی‌افتاد . مردم فهم دارن . میفهمن . وقتی میبینن مراجع قانونی به راحتی از کنار قانون شکنی هوادارای پرسپولیس میگذرن مجبور میشن صدای خودشونو اینجوری به گوش مسئولین برسونن . برای هوادار هیچ چیز تحریک کننده تر از این نیست که ببینه دارن سر تیمشو به ناحق میبرن .هفته پیش که پرسپولیس ۳تا جلو بود چرا اون همه فوحش دادن ؟ طرفداری نمیکنم ولی کمیته انضباطی خییییییلی جانبدارانه داره کار میکنه هیچکسی هم نیست که جلوشونو بگیره . "مثل بازی استقلال ذوب که با اخراج نکردن وریا سر ذوب آهنو بریدن " و کمیته انضباطی حتی هنوز هیچ واکنشی نسبت به شکایت باشگاه ذوب آهن نداده

 • اس اس**

  مشکل اون لیدر پرسپولیس که همه میشناسن ایشون،روز بازی پرسپولیس و فولاد این لیدر خیلی نقش داد و شروع به توهین به هوادرای اهواز کرد باید جلوی این آقا برای همیشه از ورود به استادیوم گرفته بشه،به نظرم خیلی هدف دار هوادرا تحریک میکرد

  • گلوبول قرمز کوچولو

   ما پرسپولیسی ها هم با این نظر کاملا موافقیم و کسانی که باعث ضربه خوردن به تیممون و ضرر پرسپولیس میشه رو حذف میکنیم. پرسپولیس مال مردم و متعلق به همه هست . برای شخص خاصی نیست. هر چقدر هم که زحمت کشیده باشی توی این تیم، ولی زمانی که مضر هستی، خداحافظ شما. مال یه شخص نیست که بخواد بخاطر علایق و سلیقه های شخصی خودش، تیم رو به فنا بده. باید برخورد جدی بشه. تا الانم هر چقدر زحمت کشیده، دستش درد نکنه ولی خداحافظ.

 • حسام

  مقصر لیدرها هستند مخصوصا تو تهران و از همه بیشتر پرسپولیس.. یه بار باهاشون درست برخورد بشه دیگه شاهد این مسایل نخواهیم بود که مدام هم بخواد تلافی بشه.اول با فولاد تو تهران تلافی با پرسپولیس تو اهواز بعد با اس خوزستان تو تهران تلافیش با پرسپولیس تو بازی با فولاد!!! این که نشد...همینطور هم سال قبل با تراکتور بود و ... این لیدرا هستند که هوادار و تهییج و تحریک می کنند.اگر توانشون و صرف تشویق تیم خودشون بکنند این مسایل بوجود نمیاد.تو تهران بردن سه تا هم زدن اون حرکات چی بود بعد از برد؟؟باز هم تاکید می کنم مقصر اول و موثر لیدرها هستند.نباید تاوانش و بقیه هوادارا بدهند.

 • راشا

  وقتی ایشون که بزرگ تیم هستند بجای اینکه عذرخواهی و اظهار تاسف کنن ، حق میدن. من دیگه حرفی ندارم.

 • تا ابد قرمز

  با همین حرف باید از فوتبال ديپورت بشه

 • فولاد خوزستان

  ایمان راست میگه اونا خودشون شروع کردند متاسفانه ...فولادی ها با کسی شوخی ندارن

 • خضیراوی

  باشگاه فولاد اگز فیلم نژادپرستانه بفرسته فیفا
  حال تیم پرسپولیس و فدراسیون و کمیته انظباطی جا میاد

 • S.Nazarian

  وقتی کاپیتان این حرفو میزنه از هوادارا چ توقعی داریم

 • رومن رینز پرسپولیسی

  باشه تو راست میگی .....همین خودتون گفتین سنگ‌پرتاب کنین تا بازی از جربان بی افته ...ولی بازم خداروشکر ...

برچسب ها