خلیل‌زاده: زیر باران سنگ و فحاشی بازی کردیم

خلیلزاده-زیر-باران-سنگ-و-فحاشی-بازی-کردیم

وبسایت رسمی برنامه نود -مدافع تیم پرسپولیس گفت: متأسفانه همه دست به دست همه دادند تا پرسپولیس را زمین بزنند. همه کار می‌کنند تا ما را زمین برنند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، شجاع خلیل‌زاده در خصوص شایعه درگیری‌اش با سعید فتاحی بعد از بازی گفت: من هیچ درگیری‌ای با فتاحی نداشتم و متأسفم برای کسانی که چنین شایعاتی را درست می‌کنم. برخی‌ها شیطنت می‌کنند و پیازداغ این مسائل را زیاد کردند اما من هیچ درگیری‌ای با فتاحی یا کسی دیگر نداشتم و متأسفم برای کسانی که اینگونه شایعه درست می‌کنند.

او ادامه داد: واقعاً در این شرایط باید بازی انجام می‌شد؟ ۹۰ دقیقه به ما فحاشی کردند و به سمت ما سنگ پرتاب شد. ما زیر باران سنگ فوتبال بازی کردیم و در این شرایط اصلاً نمی‌شد فوتبال بازی کرد. از مقابل صورت من فقط ۱۰ سنگ به اندازه آجر رد شد که اگر یک سنگ به من می‌خورد معلوم نبود زنده بمانم. مسئولان چرا در این شرایط فوتبال برگزار کردند؟

مدافع تیم پرسپولیس افزود: اگر یک سنگ در این شرایط به یک بازیکن برخورد می‌کرد و اتفاقی برایش رخ می‌داد چه کسی جوابگو بود؟ امروز امکان مُردن بازیکنان در زمین وجود داشت و باید بازی را لغو می‌کردند یا اینکه نهایتاً بازی بدون تماشاگر انجام می‌شد چرا که از قبل از بازی تا دقیقه آخر فحاشی ناموسی به ما انجام شد. ما خیلی راحت می‌توانستیم از این بازی ۳ امتیاز را بگیریم اما در این شرایط که نمی‌شود فوتبال بازی کرد. ما در این بازی دفاع چپ و راست نداشتیم. هر بار به حسین ماهینی یا محمد انصاری می‌گفتیم که نفوذ کنند می‌گفتند که با سنگ ما را می‌زنند و آنها اصلاً نتوانستند فوتبال بازی کنند. آیا در این شرایط فوتبال بازی کردن درست است؟

مدافع تیم پرسپولیس در خصوص صحبت‌های ایمان مبعلی مبنی بر اینکه به هواداران استقلال خوزستان بابت این اتفاقات حق داده، گفت: آیا مبعلی در ورزشگاه آزادی تا به حال فحش خورده؟ آیا به کل خانواده‌اش فحاشی کرده‌اند؟ درست است که اهوازی‌ها از اتفاقات گذشته ناراحت بودند اما ۹۰ دقیقه به ما فحاشی کردند و هر فحشی که بلد بودند به ما دادند. جالب اینجاست که سرمربی تیم حریف می‌گوید هوادارانش سنگ تمام گذاشتند! آیا او ۹۰ دقیقه فحش شنیده است؟

خلیل‌زاده درباره اظهارات حمدی نژاد بازیکن استقلال خوزستان افزود: مشخص است که او دوست داشته تیمش نتیجه بگیرد اما اگر او هم ۹۰ دقیقه فحش می‌خورد همه را کتک می‌زد. این رسم میزبانی و مردانگی نیست؛ متأسفانه همه دست به دست همه دادند تا پرسپولیس را زمین بزنند. همه کار می‌کنند تا ما را زمین برنند. در اهواز هم همه دیدند که هرچه فحش بلد بودند به ما دادند و ما زیر باران سنگ فوتبال بازی کردیم و این درست نیست. بهترین بازیکنان دنیا هم در این شرایط نمی‌توانند فوتبال بازی کنند اما داور بازی در کمال تعجب می‌گوید که باید بازی انجام شود! متأسفانه داور هم ترسیده بود و همه سوت‌ها را به سود حریف می‌زد تا مبادا فحشی بشنود! واقعاً برای فوتبال باید متأسف بود که سید جلال حسینی با بیش از ۱۱۰ بازی ملی این همه فحش بخورد، وقتی با او این رفتار را می‌کنند دیگر چه انتظاری از دیگران می‌توان داشت!

خلیل‌زاده در خصوص اظهارات حمدی‌نژاد که گفته بود شجاع پرخاش می‌کرده و پیاز داغ اتفاقات را زیاد کرده است، خاطرنشان کرد: او در حدی نیست که من جوابش را بدهم. همه کسانی که بازی را دیدند متفق‌القول می‌گویند که چه بر ما گذشت. آیا خود این بازیکن می‌توانست در این شرایط فوتبال بازی کند؟ جالب است که گزارشگر بازی هم حرف‌های عجیبی زده و مدعی شده که شرایط عادی است اما اگر خود او هنگام گزارش کردن مورد فحاشی قرار می‌گرفت می‌توانست درست کارش را انجام بدهد؟ علوان‌زاده در زمین دو بار مورد اصابت سنگ قرار گرفت و همسترینگش آسیب دید، من فقط به سعید فتاحی گفتم که آیا مناسب است که در این شرایط فوتبال انجام شود؟ متأسف هستم برای کسانی که حاشیه می‌سازند. حتی سیامک نعمتی هم سنگ خورد و واقعاً فوتبال بازی کردن در این شرایط درست نبود. خانواده ما چه گناهی کرده که اینقدر فحش بشنود؟ 

 

۲۰۵۱

فارس

نظرات ۳۶

 • پاس ن هتریک

  واقعا چ صحنه های تلخی
  ازایرانی بعیده مافقط ادعای فرهنگ داریم درعمل زیرخط فقر:\
  متاسفم

  • پریا تهران**

   اقایون خانم ها،یک سری افراد که جای پای خودشون به اسم لیدر در استادیوم باز کردن باعث تفرقه افکنی و شعار های نژاد پرستی در استادیوم میشن،نمونه همین شعار ها پارسال از بازی پرسپولیس و تراکتور شروع شد که شعار های نژاد پرستی میدادن،تا همین بازی هفته پیش پرسپولیس و فولاد بدون هیچ علتی لیدر های پرسپولیس شروع به شعار های نژاد پرستانه کردن،و این موضوع در تبریز و اهواز همین طوری در استقلال وجود داره،این افراد تعداد ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ هزار نفر هستن باید همه این افراد جمع آوری بشن از تهران شروع بشه تا اهواز و آبادان تبریز جلوی همه این افراد از ورود به استادیوم گرفته بشه،این دسته اصلا برای فوتبال به استادیوم نمیان فقط برای تفرقه افکنی وارد استادیوم میشن

  • هتریک میکنه یا پاس میده

   والله تو قائمشهر طرف رو دیوار خونش نشسته به بهانه هیجان و خطر بازی قطع میشه حالا تو اهواز . . . نمیدونم چی بگم

 • خضیراوی

  زیر باران سنگ بودی که داور بازی تعطیل می کرد
  ثانیا تاکتیک کی روشی موفقت تر بود تا تاکتیک حمله اقای برانکو
  امروز خوب بازی نکردین از جمله خودت
  گردن دیگران ننداز

  • مخالف کیروشم ولی حامی تیم ملی هستم

   تو برو به تاکتیک کیروش بچسب. یه بازی رو نبردیم باز سرو کلتون پیدا شد. دو فصله قهرمانیم. اصلا امسال قهرمان نشدیم فدای سر برانکو

  • تیم مــــــــــــــــلی 99

   خیلی حرکات زشتی می کنید بعد می ایید بهانه می اوذرید به قصد ماست مالی کردن واقعا زشته چندین بارتونه واقعا براتون متاسفم

  • امیر رحیمی

   کلا از وقتی که کیروش شجاع رو دعوت نمیکنه به تیم ملی عصبی هست و توی هر بازی کارت میگیره. بعدش هم علیه زمین و زمان مصاحبه میکنه. فکر کنم بعد از علی کریمی و خداداد ایشون سکاندار حاشیه بشن

  • Majid

   خودش مثل دو هفته قبل عالی بازی کرد و عملکرد دفاعی خیلی خوبی داشت.
   دفاع اتوبوسی که فقط ۱ امتیاز بگیره بدون افتخار به هیچ دردی نمیخوره

 • سرخ نهاد

  تیممون نتیجه نگرفت ولی خدایی فکرشو بکنین ما تو خونه بودیم و خیلی چیزا رو ندیدیم. وقتی بازیکن داره روی سکوها خونریزی میبینه یا وقتی گارد ویژه با عجله حرکت میکنه چجور بازی کنه؟ چجور تمرکز کنه؟

  • وجدانم آرزوست

   گرما رو هم اضافه کن

 • محمد

  امیدوارم روزی برسه که بازیکنان خودی وقتی فحش میدن تماشاگراشون برن آرومشون کنن نه اینکه خوشحال بشن تا این چنین تو یه بازی دیگه فحش نشنون و این بلاها سرشون نیاد....همه هم میدونن فحاش ترین هوادادا مال کدوم باشگاهه
  مرسی از ادمین

 • رومن رینز

  حق دارین ...خودمون دیدم دیگه ...ولی فدای سرتون ....تو اون گرما ...نتیجه خوبی بود ‌....

 • ایمون زاید

  واقعا متاسفم برای این فوتبال

  • عشق آبی

   باشه

  • اس اس**

   این حرف به اون لیدر بی سواد تیم خودتون بگو،که باعث تفرقه افکنی و شعار های نژاد پرستی در بازی فولاد و پرسپولیس شد

 • کاکو شیرازی

  تو خودت دست کمی نداری

 • av

  شجاع جون غمت نباشه خدا اون بالاست تیمای دیگه میلیاردی خرج میکنن ،میریم تبریز فرودگاه رو میبندن فحش میدن میایم خوزستان سنگ میزنن و....اینا فقط واسه اینه که نتیجه نگیریم و قهرمان نشیم ولی خدا اون بالاست و ما هوادارا خدارو داریم و بازهم قهرمان میشیم همه شاهدن تیم ما چندین ماهه بازیکن نگرفته و بقیه با کلی خرج به گرد پاش هم نمیرسن چون خدا اون بالاست

  • امیر

   واست سوال نیس چرا تیم های دیگر رو اینطوری نمیکنن؟؟
   جوابش تو رفتار و شعار های نژادپرستانه ی هواداران پرسپولیس تو آزادیه

  • ali

   این حرفت رو قبول ندارم باور کن سپاهان و ذوب اهن و سایپا و پیکان همه اینا تیم دارن و هرجا برن هیچ اتفاقی براشون نیوفتاده به نظرم مشکل خود شماهایید که بازی فولاد شروع کردید و اگه بخواهید ادامه بدید دوباره این اتفاقات میوفته دیگه وقتی بازیکن داره از لیدر تیم گلایه میکنه و مقصر اصلی رو اون میدونه جای حرف نمیمونه

  • علی بارساا

   آخییی چقدر مظلوم هستن اینا اصلا بخاطر این مظلومیت گریم گرفت.....
   اونوقت احتمالا اون نارنجک ها و بمب ها را هواداران موزامبیک شمالی به نیمکت تراکتور زدن که کم مونده بود تلفات جانی بدیم .
   آهان پارسال هم شصت هزار نفر از طرفدارای سیرالئون تو آزادی بودن و شعارهای زشت قومیتی و نژاد پرستانه به تراکتوری ها میدادن و یکی از سیاهترین روزهای فوتبال باشگاهی ایران را شاهد بودیم .
   فکر نکنین شما هر کاری بکنین آزادین و هیچ اتفاقی نخواهد افتاد بالاخره صبر بقیه هم حدی دارد و به موقعش بدجوری جواب بهتون خواهند داد و مقابله به مثل خواهند کرد .
   بجای مظلوم نمایی فرهنگ طرفدار بودن خودتونو بالا ببرین و اینقدر به بقیه توهین نکنین . یادتان باشه تنها تیم ایرانی هستین که از آسیا هم محروم شده این .این یعنی مشکل خودتون هستین و بقیه جاها احیانا اگر اتفاقی میوفته فقط جواب کارهای خودتونه .
   آدمین درود بر تو

 • محمد

  به عنوان یه اهوازی واقعاً از همه عذر می‌خوام.

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  جواب های هوی.

  از شماست که بر شماست.... جواب کار هفته قبل هوادارنتونه....

  درس عبرت بگیرین ....


  بعدم بازی مزخرفتون رو به پای حواشی ننویسید...

  • وجدانم آرزوست

   طرفدارای استقلال تهران نظر ندن. کری میخونی بخون ولی اگه کسی با حرفاش سبب بشه بقیه تحریک بشن مطمئن باش اگه تحریک اون آدم سبب بشه کسی سنگپرانی کنه و به کسی آسیب بزنه شما هم حداقل گناه اخروی شاملتون میشه. پس سبب تحریک دیگران نشیم

  • Majid

   و باز هم نظر استاد
   توی یه خبر در مورد تیم سرورت نظر ندی اتفاقی نمیفته، خیالت راحت

برچسب ها