انصاری: اتفاقات دیشب بوی نژادپرستی می‌داد

انصاری-اتفاقات-دیشب-بوی-نژادپرستی-میداد

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه ما ایرانی هستیم اما اتفاقات شب گذشته بوی نژادپرستی می‌داد و از اخلاق به دور بود.

به گزارش وبسایت نود، محمد انصاری در خصوص اتفاقات رخ داده در بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس گفت: همه دیدند که بازی در شرایط غیرطبیعی برگزار شد. قبل از شروع بازی اشیاء مختلفی به سمت ما پرتاب می‌کردند و این اتفاقات در جریان بازی هم ادامه داشت. چند باری هم بازی متوقف شد اما اتفاقات خوبی نبود و کام همه تلخ شد. امیدوارم این مسائل برطرف شود تا دیگر شاهد دیدن چنین اتفاقاتی نباشیم.

وی درباره اینکه برخی‌ها اتفاقات تهران در بازی پرسپولیس و فولاد را حاصل جریانات شب گذشته می‌دانند افزود: این اتفاقات برای هیچ تیم برتری خوب نیست. اتفاقاتی که شب گذشته رخ داد اتفاقات خوبی نبود و همه ما از یک کشور و یک وطن هستیم. در کشور ما فارس، ترک، عرب، لر و ... معنی نمی‌‌دهد چرا که ایرانی هستیم و دیگر این مسائل معنی نمی‌دهد. اتفاقاتی که دیشب رخ داد از اخلاق به دور بود و بوی نژادپرستی می‌داد و دیگر تهران و اهواز هم ندارد.

مدافع تیم پرسپولیس افزود: ما قبل از بازی امیدوار بودیم که بازی لغو شود اما صلاحدید مسئولان به این شکل بود که باید بازی برگزار شود و آنها معتقد بودند که شرایط خاصی وجود ندارد! ما که لب خط بازی می‌کردیم واقعا نمی‌توانستیم بازی کنیم چرا که در نیمه اول حسین ماهینی و بشار رسن در آن قسمت زمین بودند و در نیمه دوم من و امید عالیشاه آنجا بازی می‌کردیم و اصلا نمی‌توانستیم بازی خودمان را ارائه دهیم. همه حواس من به این بود که سنگی به من برخورد نکند اما در جریان بازی یک سنگ کنارم برخورد کرد که واقعا سنگ بزرگی بود.

انصاری درباره سنگ پراکنی‌ها در ورزشگاه ،تصریح کرد: واقعا خیلی اتفاقات دیشب عجیب بود اگر یکی از آن سنگ‌ها به کسی برخورد می‌کرد قطعا آن شب فوت می‌کرد چرا که سنگ‌های بزرگی پرتاب می‌شد. در یک صحنه خودم دیدم که سنگ بزرگی از کنار شجاع خلیل‌زاده رد شد که اگر به او می‌خورد حتما برایش اتفاقی رخ می‌داد.

وی درباره اینکه گفته می‌شود خلیل‌زاده در بازی درگیر شده، اظهار داشت: به نظرم برخی‌ها بزرگ‌نمایی می‌کنند چرا که هیچ اتفاق خاصی در جریان بازی رخ نداد و از رسانه‌ها می‌خواهم که این موارد پیش پا افتاده را بزرگ‌نمایی نکنند. رخ دادن برخی مسائل در جریان بازی طبیعی است اما خلیل‌زاده بازیکن با اخلاقی است که هیچ درگیری با کسی نداشت اما به هر حال در بازی برخی مسائل طبیعی است.

انصاری در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در هیچ ورزشگاهی نباشیم و چنین مسائلی از ورزشگاه‌های ما حذف شود. 

 

1004

فارس

نظرات ۱۵

 • عماد

  تو قرن 21
  تو سال 2018 همچنان نژادپرستی در کل جهان موج میزنه
  چیه این بشر
  #تاسف

 • mahdi

  اره بوش از آزادی بلند شد

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  نظراون در جورد بازی هفته قبل و شعار هوادارنتون چیه؟؟؟


  متاسفم که فقط خودتون رو میبنید

 • علی سلطان

  آقا
  بر فرض محل تماشاچی های پرسپولیس به تماشا چیهای فولاد فحش دادن.
  خب
  تماشا چی های فولاد هم به تماشاچی های پرسپولیس تو ورزشگاه فحش بدن.
  نه اینکه با آجر پرت کردن تو زمین با ناجوانمردی تمام ۱ امتیاز بگیرن.
  ضمنا تماچی های فولاد رو میگما

 • شاهین

  اگه نگران نژادپرستی بودی همون روز بازی با فولاد اعتراض میکردی.

 • پسر ایتالیایی

  من پرسپولیسی هیچوقت فحش دادن رو تایید نمیکنم و کاره درستس نیست.
  بعضیا میگن بازی با فولاد در اواخر بازی یسری فحاشی شده و اینم کاره درستی نبوده البته فکر نمیکنم کاره کل هواداران باشه چون اول بازی هنگام ورود فولاد به ورزشگاه این تیم رو مورد تشویق قرار دادیم. ولی اگه اتفاقی هم بوده میتونستن جواب همون حرفا رو بدن نه اینکه 90دقیقه بازیکنان رو به رگبار سنگ ببندن.
  شما میگی ایراد از ما ولی پارسال که بی دلیل اینهمه هواداران پرسپولیس رو با سرو صورت شکسته و سراسر خون راهی کردن چی؟؟؟؟؟؟؟اونم ایراد از ما بود؟؟
  دلیل این همه دشمنی با پرسپولیس بخاطر سه چهار سال صدرنشینی پشت سرهم و موفقیتش هست.
  در ضمن اون استقلالی هایی که از هواداران پرسپولیس انتقاد میکنن یادتون رفته اون شعار زشت منچستر انگلیس رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که هربازی سر میدادند؟
  توهین به اسطوره پرسپولیس سلطان علی پروین؟؟؟؟
  خیلیاتون مثل کبک سرتون رو کردید زیر برف فکر کردید خودتون نمیبینید بقیه هم نمیبینن

 • ۷تراختور

  از تو بعیده حاجی...حداقل از تو انتظار حق گویی داریم

 • K

  اتفاقات تهران بوی چی میداد؟؟؟وطن پرستی؟؟؟

 • محمدان بنگلادش

  اتفاقات بازی فولاد و پیروزی تو تهران بوی چیزی نمیداد، اینجا چون به شما چیزی گفتن بوی نژاد پرستی میداد؟
  تهران وقتی حمله کردید به خوزستانی ها چی؟

 • Reza

  متاسفانه جرقه این حادثه تو بازی قبل توسط یه عده نابخرد زده شد اما این دلیل نمیشه یه عده شعار جعلی بدین و هتک حرمت کنن نمادهارو، یادمون نره خیلی جوان جان دادن تا خلیج فارس بمونه خیلیا جان دادن تا پرچم بالا باشه ،خیلیا تو همون خوزستان جان دادن
  هر اقدام مضحک چه تو تهران چه خوزستان چه تبریز که وحدت و قومیت و تمامیت ارضی کشور رو خدشه دار کنه محکومه
  بعدم ادعامون میشه خانواده ها برن ورزشگاه
  تو سه تا ورزشگاه هم سابقه داشته چه ازادی واسه دو تیم پایتخت چه تبریز چه اهواز
  همه ما مقصریم
  یا علی

برچسب ها