مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان: درگیری‌ها ربطی به هواداران استقلال خوزستان ندارد

مدیرعامل-باشگاه-استقلال-خوزستان-درگیریها-ربطی-به-هواداران-استقلال-خوزستان-ندارد

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان تاکید کرد: هواداران استقلال خوزستان در بازی مقابل پرسپولیس هیچ مشکلی را ایجاد نکردند.

به گزارش وبسایت نود، امیر سلطانی درباره حواشی دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس, اظهار داشت: باید قبل از هر چیز به بازیکنان و کادر فنی تیم‌مان و مردم خوزستان تبریک بگویم که واقعاً مقابل پرسپولیس شاهکار کردند و توانستیم از در حد بضاعت‌مان به خوبی نتیجه بگیریم. باید از نیروی انتظامی نیز تشکر کنم که در این بازی زحمات زیادی کشید, چرا که من در ورزشگاه بودم و دیدیم که چه اتفاقی آنجا رخ داد.

وی راجع به درگیری‌هایی که بین هواداران دو تیم در ورزشگاه غدیر اهواز به وجود آمده بود, گفت: بعد از بازی هفته دوم پرسپولیس و فولاد در ورزشگاه آزادی و اتفاقاتی که برای هواداران فولاد رخ داد, بلافاصله فراخوان‌هایی در فضای مجازی داده شد که عده‌ای برای بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس به ورزشگاه بیایند که این‌ها هیچکدام به باشگاه استقلال خوزستان و هوادارانش ارتباطی نداشته است.

مدیرعامل باشگاه اسقلال خوزستان با بیان اینکه «نیروی انتظامی از این اقدامات باخبر بود و ماهم در این خصوص با سازمان لیگ و کمیته اخلاق نامه‌نگاری‌هایی داشتیم» تصریح کرد: به سازمان لیگ اعلام کردیم, با توجه به اتفاقات بازی پرسپولیس و فولاد, کسانی که در ورزشگاه آزادی بودند, دارند برای بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس یکسری شیطنت‌هایی می‌کنند. این کاملاً پیش‌بینی‌ شده بود و خودِ مسئولان امنیتی استان نیز آن را می‌دانستند و چیزی نبود که بخواهد سوپرایز شود.

سلطانی تاکید کرد: همان‌طور که بازیکنان پرسپولیس به آن اذعان داشتند, هواداران استقلال خوزستان که در پشت نیمکت تیم نشسته بودند, هیچ مشکلی را ایجاد نکردند و در درگیری‌ها به هیچ وجه شرکت نکردند و فقط برای تشویق تیم‌شان به ورزشگاه آمده بودند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا هوادارانی که دیروز (پنج‌شنبه) در ورزشگاه غدیر با پرسپولیسی‌ها درگیر شدند, منتسب به باشگاه فولاد هستند, عنوان کرد: من در این باره هیچ اظهار نظری نمی‌کنم که آنها هواداران چه باشگاهی بودند اما کمیته انضباطی خودش در جریان است و حتی فتاحی (مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ) هم اذعان داشت که درگیری‌ها هیچ ارتباطی به هواداران استقلال خوزستان و این باشگاه نداشته است, حتی من در طول هفته چند مرتبه با بهاروند (رئیس سازمان لیگ) صحبت کرده بودم و نامه‌نگاری هم داشته‌ایم.

وی درخصوص پیوستن یونس دلفی به تیم آیندهوون هلند, گفت: کار‌های انتقال این بازیکن به هلند انجام شده و فقط نیاز است که دلفی چند روزی از تیم امید مرخصی بگیرد و به آنجا برود تا قراردادش را نهایی کند. عملاً هرکاری که باشگاه استقلال خوزستان برای انتقال دلفی نیاز بوده را انجام داده است.

 

1004

تسنیم

نظرات ۱۱

 • پیمان

  من نمی فهمم این بازیکنای پیروزی نتونستن از چند تا جوون 20 ساله که 15 روزه دور هم جمع شدن ببرن دیگه این هوچی گری ها چیه راه انداختن

 • ساوالان

  حرف حق را شما زدید تیم شما در سایر بازیها هم تماشگرانتان به 100 هم نمی رسند مشخص طرفداران کدام تیم بودند و با نام شما سنگ انداختند. خرجش هم به عهده شما . چرا در بازهای خودشان این اتفاق نمی افتد؟

 • تیم مــــــــــــــــلی 99

  طبق معمول کی بود کی بود ما نبودیم! نیستیم و...کی بوده؟ معلوم نیست! کیا بود اومد فرودگاه تیریز؟ ما نبودیم! از کجا اومده بودن؟ از مریخ!

 • ایدا سادات 25بهمن 1380

  شانس اوردیم سالم بر گشتیم ادمین چاپ نمی کنی

 • سرخ فام

  لابد شیشه اتوبوسم هوادارای پرسپولیس شکستن!!!....بس کن آقا...

 • 6در4 دسته 3 ای

  آخه تا کی دروغ و فریب پس کی بود حتما سری قبلم هوادارای شما نبودن زدن سر مردم و شکستن ایشالله که امسال میرین دسته یک

 • عماد

  آخه استقلال خوزستان مگه هوادار داره؟
  اینا طرفدارای فولاد بودن که اومده بودن تلافی درآرن
  مشکل کشور های جهان سوم همینه دیگه

 • Asad

  به هر حال باید ریشه این مسائل در ورزشگاهها کنده بشه و فکر کنم هواداران نساجی میتونن الگوی خوبی برای همه باشن البته اگه در ادامه اونام دچار احساسات غیر قابل کنترل نشن

 • پرسپليس

  تقصير طرفداراى بوكاجونيورزه

 • kamran

  البته که ربطی نداره
  تیم شما خیلی خوبه
  هواداراتون هم عالی
  اونا هم فضایی بودن درگیری ایجاد میکردن و سنگ مینداختن
  دفعه اولتون نیست
  دفعه چهارمه

برچسب ها