کلوپ: لیورپول شبیه شخصیت اصلی فیلم‌های راکی است

کلوپ-لیورپول-شبیه-شخصیت-اصلی-فیلمهای-راکی-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی لیورپول این تیم را با شخصیت اصلی فیلم های راکی مقایسه کرده است. 

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ در آستانه بازی فردا تیمش با وستهم در لیگ برتر عنوان کرده لیورپول باوجود اینکه بیشتر از هر تیم دیگری در لیگ برتر در تابستان خرج کرد همچنان شبیه شخصیت اصلی فیلم های راکی است و مدعی اصلی قهرمانی محسوب نمی شود. 

کلوپ به نقل از اسکای اسپورت گفته:

انتظارات من همیشه از تیم هایم زیاد است. ما مثل همیشه می خواهیم پیشرفت کنیم و جام ببریم. همیشه چنین انتظاری از تیمم دارم و بازیکنانی که در تابستان خریدیم این موضوع را تغییر نداده است. ما یک مقدار بیشتر از معمول خرج کردیم اما این کار برای ساختن ترکیبی که بتواند در لیگ انگلیس موفق شود لازم بود. قدم به قدم به جام نزدیک تر می شویم. می دانیم که باید با ثبات تر و زهردارتر باشیم. سیتی هیچ بازیکنی را از دست نداد و ریاض محرز را هم به خدمت گرفت. آن ها نمایش خوبی مقابل چلسی داشتند. ما هنوز بیشتر شبیه راکی بالبوا هستیم و تا ایوان دراگو شدن فاصله داریم! 

پیگرینی یکی از بهترین مربیان دنیا است و از نظر تاکتیکی قوی است. آن ها بازیکنان خوبی خریدند و به تیم جدیدی تبدیل شدند. این نخستین بازی خانگی فصل است و هواداران انتظار پیروزی دارند. نباید وستهم را دست کم بگیریم. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۲

 • عشقممم نیمار

  خب راکی تو بیشتر فیلماش
  اخر میمیره ..یعنی
  لیورپولم قراره بمیره؟؟
  :-(
  عاقای کلوپ...نگرانم کردین
  :'(

 • برانس رومن استقلالی

  اما راکی بالبوا هیچوقت در پایان بازی شکست نمیخورد یعنی ناک اوت نمیشد سر داوری میباخت. ایشا الله لیورپول هم اینجوری باشه .

برچسب ها