توشاک: اشتباه کردم به دژاگه و شجاعی بازی دادم/ بازیکن بزرگی در این تیم نمی بینم!

توشاک-اشتباه-کردم-به-دژاگه-و-شجاعی-بازی-دادم-بازیکن-بزرگی-در-این-تیم-نمی-بینم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه ممکن بود تیمش با نتیجه بدتری به استقلال ببازد، گفت: اشتباه کردم امروز به اشکان دژاگه و مسعود شجاعی بازی دادم.

به گزارش وبسایت نود، جان توشاک پس از شکست امشب تراکتورسازی تبریز در هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال تهران گفت: نتیجه این بازی را واگذار کردیم و ممکن بود نتیجه ای بدتر از اینها نصیبمان شود. ممکن بود پنج گل بخوریم.

سرمربی تراکتورسازی تبریز تصریح کرد: تیم حریف خیلی بهتر از ما بود و امکان داشت شکست سنگین تری تحمل کنیم.

توشاک درباره ضعف خط دفاعی و دروازه‌بان سرخپوشان تبریزی افزود: من اینگونه نمی بینیم. مشکل اولیه خودم هستم. توشاک اشتباه کرد و باید این اشتباه را فراموش کند. باز هم می گویم تیم حریف خیلی خوب بود. خیلی بیشتر باید تلاش کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در هر سه هفته ابتدایی لیگ عنوان کرده تیم حریف بهتر بوده و چه زمانی قرار است تراکتورسازی تیم ایده آل شود؟ تاکید کرد: نمی دانم چه زمانی به هماهنگی می رسیم. هفت بازی تدارکاتی و رسمی انجام دادیم اما اولین باختمان را تجربه کردیم. ما در روزهای گذشته بازیکنان جدید گرفتیم. مشکل ما این است که از لحاظ بدنی هنوز ضعیف هستیم. بازیکنان جدید هنوز از لحاظ جسمانی آماده نیستند. شاید بهتر بود به بازیکنانی بازی می دادیم که بیشتر با ما تمرین کرده بودند.

توشاک درباره ضعف تیمش در خط حمله گفت: امروز تمام تیم بد بود. باید خیلی سخت تر کار کنیم. اشتباهاتی که در ۱۰ روز گذشته داشتیم باعث چنین باختی شد. شما دیدید چه مشکلاتی داشتیم. با اشتباهاتی که داشتیم باید بگویم این باخت را من بر عهده می گیرم و حل این موضوع وظیفه من است.

وی درباره اینکه بحران پرستاره بودن تراکتورسازی ممکن است همانند استیل آذین یا رئال مادرید برای توشاک مشکل ساز شود، اذعان داشت: منظورشما ازتیم کهکشانی و پرستاره کدام بازیکنان است؟ من امروز چنین تیمی را ندیدم. تنها ستاره ای که من امشب دیدم در آسمان بود! منظور شما دقیقا کدام بازیکنان است؟

خبرنگار در واکنش به نام بازیکنانی مثل اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و نفرات خارجی تراکتورسازی اشاره کرد. توشاک هم گفت: شما درباره بازیکن صحبت می کنید و من مربی هستم. اسم بزرگی در تیم نمی بینم. چه خودم و چه بازیکنان! دو بازیکن از بریتانیا گرفتیم و برای شناخت آنها نیاز به زمان داریم. من بازیکن بزرگی نمی بینم.

توشاک درباره اظهارنظر یکی از خبرنگاران که درخواست او را در تبریز برای مصاحبه رد کرده بود و آن را دلیل بر بی اعتمادی می داند گفت: به هیچ وجه بحث بی اعتمادی نیست. من همیشه ترجیح می دهم با همه در کنفرانس ها صحبت کنم تا فردی دلخور نشود.

توشاک درباره اینکه چرا از شجاعی و دژگه که در اردوی پیش فصل نبودند در دیدار امروز استفاده کرده است، گفت: من اشتباه کردم. بهتر بود از بازیکنان دیگری که با ما تمرین کردند استفاده می کردیم. این اشتباه من بود. آنها تنها چهار روز با ما تمرین کرده بودند و بهتر بود از آنها استفاده نمی کردم. این دو بازیکن را هنوز بطور کامل نمی شناسم. ما سه هفته دیگر نیاز داریم تا با بازیکنان جدید آشنا شویم. اشتباه من بود که از آنها استفاده کردم.

وی تصریح کرد: من نباید این دو بازیکن را قربانی می کردم. اشتباه من بود. اینجا همه چیز تازه است. تمام تیم و باشگاه تازه هستند. باید از این به بعد سخت تر کار کنیم. همه چیز برای من و باشگاه جدید است. از مدیر گرفته تا شما خبرنگاران.

 

1004

 

مهر

نظرات ۵۳

 • ایدا سادات 25بهمن 1380

  تراکتورخیلی ضعیف بود تو لیگ نمی مونه

  • حمید

   خخخخ هههه جک جالبی بود سقوط کرده ها از حالا مشخصن تراکتور واقعی رو رو از هفته ششم هفتم به بعد ببینید تیم دیر بسته شده بازیکنا تمرینات پیش فصل باهم کار نکردن و مچ نشدن به همین دلیل تا هفته ششم هفتم عاقلانه نیست که انتظار زیادی از تیم داشته باشیم

  • اس اس قهرمان اسیا

   عمویی استقلال خیلی قوی بود

 • بی طرف ۱۲۳

  کلا ترکیب را دیدم .جا خوردم .....از یک مربی حرفه ای و با تجربه .این اشتباه بعید بود...

  • قرمز یعنی تراکتور

   بیایید یکم منطقی باشیم
   کدوم یکی از بازیکنای تراکتور ستاره هستن واقعا!! عبدالله زاده یا نقی زاده یا شایدم طیبی؟؟؟!!چند تا از این بازیکنا رو با نظر سرمربی جذب کردن ......قبل از اومدن آقای توشاک شروع کردن بازیکن خریدن بعدش مربی ای اوردن که هیچ شناختی روی لیگ ما نداره اصلا هیچکس رو نمیشناسه نه اینکه ایشون بده ایشون نا آشناست با لیگ ما طول میکشه جا بیفته، بازیکنا رو بشناسه، بهتر نبود با آقای ساغلام ادامه میدادیم اگه میبینی شفر نتیجه گرفت نیم فصل دوم به خاطر این بود که با بهترینا کار میکرد مثل شجاعیان و اسمائیلی نه یه مشت بازیکن درجه دو ،، پول دادن زیاد به یه بازیکن که نشانه ستاره بودن نیست به نظرم برای نظر دادن روی عملکرد آقای توشاک بهتره که دو فصل کامل به ایشون اعتماد کنیم بعدش نظر بدیم

  • کاپیتان ماهینی

   اینکه خیلی منطقی باخت رو گردن میگیره و به زمین و زمان گیر نمی‌ده یعنی حرفه ای، هر ادمی ممکنه اشتباه کنه ولی بزرگ ترین نشونه موفقیت این پذیرش اشتباه، واسه این مربی و تراکتور آرزوی موفقیت میکنم

  • حمید از مشهد

   من شک ندارم بازی دادن به شجاعی و دژاگه فقط دلیلش تحت تاثیر قرار گرفتن توشاک به بازی این دو درجام جهانی بوده ..خب با خودش میگه بازیکنانی که چندوقت پیش در بزرگترین رویداد جهان حضور داشتن حتما امادگی داشتن که به تیم ملی دعوت شدن .اما نمیدونست که سرمربی بی دانش تیم ملی بازیکنان دعوت شده زیادی داشته که حتی شایسته حضور در جام ملتها رو هم ندارن چه برسه به جام جهانی!!!

 • mehrab

  حداقل باید 4 گل میزدیم به تراکتور ولی باید تراکتور یه فکر اساسی به حال فرهنگ هواداراش بکنه اینجوری وجه شون سیاه میشه در فوتبال ایران ..

  • Mm

   تازه این بازی که خوب بود اگه یادتون باشه فصلای پیش تو تبریز بازی های استقلال و مخصوصا پرسپولیس و تراکتور درگیریها خیلی شدید بود

 • امیدوحیدیفر

  امیدوارم بازی های بعدی رو ببرین ونایب قهرمان بشین بعدازاستقلال

  • توهم کاجی

   بازم توهم؟ یه بازی بردین

  • ایمون زاید

   باز یه بازی بردین توهم زدین؟
   امیدوارم امسال بدون استفاده از تفاضل گل سهمیه کسب کنید

   امروز که سه تا زدین ولی اگه سیصدتا هم میزدین بازم باید از پایین به بالا نگاه میکردین

  • باشه قهرمان

   الان دقیقا کجای جدولید قهرمان چه چیزا تیمی رابردید که اصلا تیم نبود شاید بازیکن خوب داشته باشند ولی تیم نه پس ذوق نکنید سرورتون هنوز صدره اونم باپنجره بسته راستی یه مقام راهم براسپاهان تعیین کنید

 • امیر

  این بنده خدا خودشم نمیدونه کی رو براش گرفتن..
  میگه من هیچ کسو نمیشناسم.

 • 24ابدی

  درود به تاجی های عزیز این برد نوش جونتون تراکتور بی جام همچنان بی جام میمونه درضمن چشات ضعیفه که بازیکن بزرگ نمیبینی:))  ادمین چن وقته نمیچاپی

 • ممدیار

  واااقعا حق داره شجاعی داغون بود امشب .. اشکان بهتر بود خدایی

  • کیومرث

   مسعود شجاعی اصلا بدرد هافبک دفاعی نمی خوره ، سبک بازیش پر ریسکه ، هافبک دفاعی باید کم ریسک و تک ضرب بازی کنه ؛ تو تیم ملیم کی روش تو این پست تو بازیای دوستانه تستش کرد اصلا جواب نداد.

 • یک عدد tt

  بعنوان طرفدار تراختور به استقلال تبریک میگم.بهتر بازی کردن و بردن.تراختور هم هنوز خیلی کار داره؛این یه حقیقته، این مقدار تغییرات از مدیریت و مربی گرفته تا بازیکنان نیاز به زمان داره.بعنوان طرفدار همیشگی تراختور امیدوار به آینده درکنار تیم هستم و میگم:"عیبی یوخ"

 • Come back tractor

  عیبی نداره اواخر نیمه دوم داشت تراختور راه میفتاد این تیم به زمان نیاز داره
  عیبی یوخ

  • آبی آسمونی

   یادمه پارسال شفر اومده بود استقلال، بازی سوم یا چهارم بود که به پرسپولیس باختیم..
   آخر بازی همه استقلالیا تیم و شفر رو تشویق کردن و از هفته بعد برد هامون شروع شد...
   این عیبی یوخ رو هم باید میموندید توی استادیوم و آخر بازی میگفتید تا تیمتون روحیه بگیره

   تجربه بهم میگه تیم شما تیم نمیشه،
   چون آقای توشاک شاید مربی خوبی باشه ولی بازیکن ساز نیست،
   امثال شفر و برانکو موفق شدن چون تونستن بازیکن سازی کنن..
   صد البته مهمتراز اینا اینه که خود مربی بازیکنشو انتخاب کنه ، نه اینکه براش بازیکن بخرن.

   در هرصورت امیدوارم یکم چشماتونو باز کنید و واقع گرا باشید

 • A

  هوادارای تراکتور که میگفتن استقلالی ها کم هستن و نمیتونن ورزشگاه پر کنن ، چرا خودشون دقیقه ۶۰ رفتن؟

  • عباس

   یاد دربی افتادم.. مارو دعوت کردن جشن قهرمانی خودشون رفتن. این رسم مهمون نوازیه؟؟

برچسب ها