حاجیلو: فتحی نمی‌گذارد مثل گذشته حقی از استقلال ضایع شود

حاجیلو-فتحی-نمیگذارد-مثل-گذشته-حقی-از-استقلال-ضایع-شود

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: آقای فتحی دنبال حق و حقوق باشگاه استقلال است و مطمئن باشید که نمی‌گذارد مثل گذشته حقی از استقلال ضایع شود.

به گزارش وبسایت نود، اصغر حاجیلو پس از پیروزی 3 بر صفر مقابل تراکتورسازی گفت: به این برد نیاز داشتیم، مقابل ذوب‌آهن هم باید 3 امتیاز را می‌گرفتیم، نتیجه این دیدار خیلی برای ما حساس بود.

وی درباره اینکه گفته می‌شود نمی‌تواند انگلیسی صحبت کند، گفت: آن طور که آقای زرندی (مدیر رسانه‌ای تیم) می‌تواند صحبت کند، نمی‌توانم صحبت کنم ولی زبان انگلیسی را بلد هستم.

حاجیلو درباره شکایت باشگاه استقلال از تیام گفت: آقای فتحی دنبال حق و حقوق باشگاه استقلال است و مطمئن باشید که نمی‌گذارد مثل گذشته حقی از استقلال ضایع شود.

سرپرست تیم استقلال درباره هزینه‌های بازیکنان خارجی و اینکه وزارت ورزش در این زمینه به باشگاه کمک کرده است، گفت: واقعا آقای فتحی تلاش می‌کند که جایگزین بازیکنانی که از استقلال جدا شدند را پر کند. ما امروز هم خیلی خوب بازی کردیم و مقابل تراکتورسازی نتیجه خوبی گرفتیم. حس خوبی در بین بچه‌ها وجود دارد و در هر بازی برای برد تلاش می‌کنند.

 

1004

تسنیم

نظرات ۶

 • اس اس**

  حاجایو با تعصب دووووست داریم.،مررررسی از اینکه هستی

 • ایرانی

  تیم داره جون میگیره
  ای کاش بازی باالسد چندهفته دیگه برگزارمی شد

 • mehrab

  آقای اصغر حاجیلو پیشکسوت فرهیخته و محترم استقلال بزرگ امیدوارم حالا حالا ها باشین کنار نیمکت استقلال بزرگ و نقش پور حیدری مرحوم رو ایفا کنید و پدر باشید برای استقلال بزرگ و هوادار های باشگاه ..

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  مرسی آقای فتحی. به این میگن مدیر ✔

 • عادل

  ماشاءالله مدیریت...
  اقتدارتو عشقه

 • پدرام

  امروز و در بازی با تراکتورسازی هم دیدیم هرگاه شفر حرکتی کرد که مستحق تذکر داور یا ناظر داوری بود شما با التماس و ریش گرو گذاشتن مانع اخطار به او شدید و اغلب اوقات شفر به پشتگرمی دخالتهای!! شما خارج از محوطه مربیان هر عکس العملی خواست از خودش نشان داد ، اصغرآقا ، خودت نگهدار استقلالی بیخیال دیگران ...

برچسب ها