دژاگه: به ایران آمدم برای استراحت؟! /همه جای دنیا فوتبال،‌ فوتبال است

دژاگه-به-ایران-آمدم-برای-استراحت؟-نمیدانم-منظورتان-چیست

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: از تماشاگران تراکتور عذرخواهی می‌کنم که این همه راه آمدند و نتوانستیم امتیازی بگیریم.

به گزارش وبسایت نود،‌ شکان دژاگه پس از شکست ۳ بر صفر تراکتورسازی مقابل استقلال گفت:‌بازی برد و باخت دارد و امروز برای اولین بار بازی می‌کردم، بازی خوبی نبود، استقلال فشار زیادی وارد کرد و ما سعی کردیم برنده باشیم.

وی ادامه داد:‌ از تماشاگران تراکتور عذرخواهی می‌کنم که این همه راه آمدند و نتوانستیم امتیازی بگیریم اما مطمئن باشند در ادامه بهتر می‌شویم، بازیکنان زیادی به تیم اضافه شده‌اند که باید برای هماهنگی، بیشتر تمرین کنند، امیدوارم در بازی‌های آینده بهتر بازی کنیم.

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی درباره حضورش در لیگ ایران و کیفیت این مسابقه گفت: بازی خوبی بود، استقلال خوب بازی کرد، اما ما هم جنگیدیم و تلاش کردیم، اما بازی دست استقلال بود و سه امتیاز را گرفتند. هر دو تیم تلاش کردند، اولین حضورم در لیگ ایران بود و بازی کیفیت خوبی داشت، امیدوارم بتوانیم در آینده بهتر بازی کنیم.

دژاگه در پاسخ به این سؤال که پیش از این در لیگ های معتبری بازی کرده است و آیا هدفش از حضور در لیگ ایران استراحت بوده است،‌گفت:‌استراحت؟! منظورتان چیست؟

خبرنگار با بیان اینکه چون لیگ ایران راحت‌تر است،‌هدفتان استراحت است؟ دژاگه گفت:‌مگر شما بازی کرده‌اید؟ همه جای دنیا فوتبال،‌فوتبال است. سرعت بازی خیلی خوب بود، من هم هنوز صددرصد آماده نیستم، نمی‌دانم منظور شما از این سؤال چیست، تیم ما برای هماهنگی نیازمند زمان بیشتری است. تماشاگران حمایت کنند چون بازیکنان جوانی داریم و نیازمند زمان هستیم.

دژاگه در پاسخ به این سؤال که آیا قراردادش با تراکتورسازی دلاری است،‌ عنوان کرد: قرارداد من سه ساله است. 

 

1004

فارس

نظرات ۳۲

 • عاشق ایران

  به نظر من.سئوال این خبرنگار .اشتباه بود.....
  یعنی اینقدر .لیگ ما سطحش پایین .که به استراحت .تشبیه بشه...

 • mehrab

  واقعا حقش نیست دیگه در تیم ملی باشه و باید اسماعیلی جاش رو بگیره کلا اسماعیلی هم شجاعی و هم دژاگه رو نابود کرد این بازی مرسی شماره 8 جدید ..

 • اس اس

  اگر یک بازیکن تراکتور خوب فوتبال بازی کرد همین دژاگه بود،اشکان جان هوادرای تراکتور فقط صندلی شکستن و باعث تشنج در جو ورزشگاه شدن پس نیازی به عذر خواهی از یک تیم جام ندیده نیست .

  • امین

   لطفا توهین نکن.

 • تراکتوری

  تراکتور چند هفته کار داره تا تیم بشه توشاک وهمه جدید اومدند دفاع هم معمولی هست باید تقویت بشه من این نتیجه رو پیش بینی میکردم

  • اصلان زمانی

   دیگه به خودتون اجازه ندینا با هوادارای تیم اول ایران کل کل کنیدا ...
   حالا کل کل کردین و نتیجش شد این باخته مفتضحانه ، این که گذشت اما دیگه یادتون باشه در حد و اندازه ای نیستین که با استقلالیا کل کل کنید

 • رضاSh

  کجا توی لیگ معتبر بازی کرده؟این چند سال که قطر بود بعد هم رفت اروپا اصلا بازی نکرد.اوج بازیش بوندسلیگا بود که خیلی وقته ازش میگذره

  • 11

   نه پس ... الخور و الغرافه معتبره

 • شهربابک

  فروزان تراکتور می بره لیگ ۱ هر تیمی فروزان رفته اون تیم رفته لیگ یک خخخخخ

 • *Kurd*

  اشکان جان تو هم از این سفره پهن شده تراکتور تا می تونی دلار به جیب بزن برادر!!!

  • Amir

   واقعا هدف امثال شما از این زخم زبونا چیع؟؟؟

  • امین

   لا اقل مثل بقیه ی تیم ها از بیت المال پول بر نمی دارند و باشگاه خصوصی است.

 • حسام

  خوب و مسلط بازی کرد.توپ لو نداد ارسالهاش دقیق بود در خدمت تیم بود اواخر بازی هم یه برگشت عالی داشت و با تکل به موقع یه گل و برای تراکتور خرید.یه بازیکن حرفه ای.اگر می خواست استراحت کنه اخر بازی اونطور استارت نمی زد و اون تکل و نمی زد...زمان می بره تا هماهنگ بشن.تراکتوریا حوصله کنند.صبر کنند تیمشون ردیف خواهد شد.

 • پرسپولیس فقط همین

  تراکتوری ها شب بی نتیجگی به پایان میرسد شایدم اون شب همین شب باشد شما واقعا در رنگ یک قهرمان تمام عیارید فقط اگه دفاع قوی و مستحکمی داشته باشید نور علی نور میشود .

 • استقلال

  درسته ما بردیم ولی واقعا سوال زشتی کرد اون خبرنگار از اشکان دژاگه.
  استقلال اگر برد، انقدر هوادارها و تیم استقلال معرفت دارن که به بازیکن تیم حریف توهین نکنن.
  اینها روز خوبشون نبود و باختن.
  آرزوی موفقیت برای آقای دژآگه و شجاعی در بازی های بعدی.

برچسب ها