کلوپ: ترجیح می‌دهم ببازم تا مثل راموس پیروز شوم

کلوپ-ترجیح-میدهم-ببازم-تا-مثل-راموس-پیروز-شوم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی لیورپول بار دیگر از کاپیتان رئال مادرید انتقاد کرده است. 

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ که پس از شکست تیمش مقابل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان فصل پیش بارها از سرخیو راموس به خاطر خطا روی محمد صلاح که منجر به تعویض این بازیکن شد انتقاد کرده در جدیدترین مصاحبه اش بار دیگر عنوان کرده ترجیح می دهد شکست بخورد تا اینکه بخواهد به هر روشی که شده پیروز شود. 

کلوپ به شبکه Sport 1 آلمان گفته:

نمی خواهم تحت هر شرایطی پیروز شوم. البته که دوست دارم فاتح لیگ قهرمانان شوم و انتظار ندارم سرخیو راموس جام را به ما بازگرداند اما انتظار دارم در رفتارش تجدیدنظر کند. شاید آن صحنه تنها یک حادثه بود اما محمد صلاح فصل بینظیری را سپری کرده بود و در جریان حساس ترین بازی از عمد مورد خطا قرار گرفت. رئال مادرید با شایستگی قهرمان شد نباید با چنین شرایطی پیروز شد. نباید چنین پیامی به کودکان و افرادی که بازی ها را تماشا می کنند بفرستیم. نباید این پیام صادر شود که برای کسب پیروزی باید هر کاری که می شود کرد. اگر قرار است چنین پیامی صادر کنیم باید بگویم که ترجیح می دهم از این سیاره خارج شوم!

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۹

 • سعید 54

  کلوپ به لحاظ شخصیتی یک انسان والا و به لحاظ دانش فوتبالی در سطح عالی

  • آرش

   جالبه که همین آقا با این حد از حساسیت که به هر بهانه ای قضیه راموس رو توی بوق و کرنا میکنه در مورد گاز گرفتن های ! سوارز اینقدر حساس نبود و ندیدیم که درباره این اتفاق عجیب و بی سابقه موضعی بگیره البته شاید هم گاز گرفتن بازیکن حریف رو غیرعمد ! میدونه.

  • 8فینال اروپا

   چرا باید واسه سوارز موضع بگیره؟!! مگه سوارز بازیکن کلوپ رو گاز گرفته؟!
   اون زمانی که سوارز گاز میگرفت کلوپ سرمربی کجا بود که بیاد نظر بده؟؟
   مثل این میمونه که بگی قلعه نویی چرا درباره سوارز سکوت کرد؟!

 • شهرام

  خدا تو و کاریوس رو شفا بده

  • ....

   خدا راموس و پرز رو شفا بده که رونالدو رو از دست داده؛رفته دروازه بان گرفته!

 • Cr7-18

  رئال تو شب ضعیفش هم فینال اروپا رو میبره به خاطر شخصیت بزرگ وتاریخی ای که باشگاه داره هروقت اینو فهمیدی شایدبتونی اروپا رو ببری تااون موقع بهتر انقدر اون صحنه رو بهونه نکنی وبه فکربهترکردن تیمت باشی تیمی که فقط وفقط وفقط به یک بازیکن متکی باشه اونم تازه به دوران رسیده ای مثل صلاح باید درشو گِل گرفت
  !Hala ramos
  !Hala madrid¡

  • .

   این حجم از تلاش رئالیا برای سرپوش گذاشتن روی یک ناجوانمردی و بی اهمیت نشون دادن حرکت غیرورزشی که از یک کاپیتان انتظار نمیره، واقعا شرم آوره...
   شما که لیورپول رو متکی به یک ستاره میدونید پس چرا وقتی راموس همون یک ستاره رو هم مصدوم کرد باز از این ناجوانمردی حمایت می‌کنید!
   اگر اون شب همین بلا سر رونالو می افتاد خود شماها فضای مجازی رو پر از اعتراض می کردید اما چون مصدومیت صلاح به نفعتونه چه بسا از خطای عمدی راموس خوشحال هم شده باشید!
   این انصاف و جوانمردی یه رئالیه که وقتی بازیکنش دست به جنایت بزنه از اون حمایت کنه؟!!

 • مهرداد

  این چی میگه اخه. رئال با ده تا صلاح هم شما رو شکست میداد

  • اناری

   معلومه تا اون موقع که تو زمین بود چطور دفاع می کردید.

برچسب ها