فروزان محبوب استقلالی‌ها؛ 9 بازی و 7 باخت!

فروزان-محبوب-استقلالیها؛-9-بازی-و-7-باخت

وبسایت رسمی برنامه نود - فروزان در دو تقابل اخیر با استقلال، 7 گل خورد. در مجموع 9 مسابقه‌ای که مقابل استقلال قرار گرفت، 7 مرتبه تیم‌های فروزان از استقلال شکست خوردند. 

به گزارش‌ وبسایت نود، فروزان زمانی که مقابل استقلال قرار می‌گیرد بین هواداران این تیم محبوب‌تر است نسبت به فصلی که دروازه‌بان استقلال بود. محسن فروزان تا به حال 9 مرتبه در لیگ برتر دروازه‌بانِ حریف استقلال بود که در 7 مسابقه، تیمِ فروزان بازنده بود. اتفاقی که شب قبل هم تکرار شد. استقلال برای کسب اولین برد فصل، تا هفته سوم و مسابقه با تراکتورسازی صبر کرد. تا اینکه با زدن سه گل، شب شیرینی را برای هوادارانش ثبت کرد. گل اول این مسابقه را علی عبدالله‌زاده مدافع تراکتورسازی به اشتباه وارد دروازه فروزان کرد. گل دوم روی دفع ناقص اهل‌شاخه به ثمر رسید و سومین گل استقلال هم محصول لو دادن توپ شجاعی بود. فروزان هر چند که روی هیچ کدام از سه گل تقصیری نداشت، ولی باز هم پرگل به استقلال باخت. آخرین تقابل استقلال و فروزان به مسابقه برگشت فصل قبل برمی‌گردد که محسن دروازه‌بان پارس‌جنوبی بود. دیداری که استقلال 4 بار دروازه‌ پارس‌جنوبی را باز کرد. یعنی در دو تقابل اخیر استقلال و فروزان، استقلال 7 گل به فروزان زد.

پیش از آن هم شرایط برای محسن فروزان بهتر از این نبود. به‌جز برد در دیدار دور رفت فصل قبل که استقلال با منصوریان در جم از پارس‌جنوبی شکست خورد، فروزان هیچ برد دیگری مقابل استقلال ندارد. در لیگ یازدهم که دروازه‌بان تراکتورسازی بود و برای نخستین بار مقابل استقلال بازی کرد، تراکتور دو بر صفر شکست خورد. لیگ سیزدهم در گسترش‌فولاد حضور داشت و یک شکست 2 بر یک و یک تساوی بدون گل حاصل تقابل فروزان مقابل استقلال بود. در نیم‌فصل نخست لیگ پانزدهم سیاه‌جامگان هم با حضور فروزان دو به یک مغلوب استقلال شد. فروزان برای نیم‌فصل دوم راهی راه‌آهن شد و این تیم هم مقابل استقلال شکست خورد. تقابل بعدی این دروازه‌بان و استقلال به بازی برگشت لیگ شانزدهم برمی‌گردد. صبای قم که فروزان را درون دروازه داشت با دو گل مغلوب استقلال شد. بعد از آن ماجرا به لیگ هفدهم و هجدهم می‌رسد که در ابتدای مطلب شرح دادیم. در نتیجه فروزان در 9 مسابقه‌ای که مقابل استقلال قرار گرفت، 16 گل خورد، 7 بار باخت و فقط 2 کلین‌شیت کرد.

 

14001

اختصاصی

نظرات ۳

 • توهم کاجی

  دیروز کلا تراکتور تیم نبود. ولی فروزان گل تبریزی رو نمیدونم چجوری خورد!!!!!! بدون حرکت و تو زاویه بسته

 • من

  چی بگم‌؟
  متن به اندازه کافی گویاست

 • پیام

  بلاخره خوب یا بد نداره هرکی 1 روزم بره استقلال عقاب آسیاس دیگه...
  بهت افتخار میکنیم عقاب با شرف و با غیرت. حلالت باشه

برچسب ها