ترابی در هر صورت نمی‌تواند به تراکتورسازی برود

ترابی-در-هر-صورت-نمیتواند-به-تراکتورسازی-برود

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: الهیار صیادمنش در تیم سایپا هیچ حاشیه‌ای نداشت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، رضا درویش در مورد وضعیت انتقال الهیار صیادمنش به استقلال و حاشیه‌ای که باعث محرومیت این بازیکن شده، گفت: قرار است این هفته با مدیرعامل باشگاه استقلال آقای فتحی نشستی داشته باشیم و در مورد این انتقال به توافق برسیم. صیادمنش در تیم سایپا هیچ حاشیه‌ای نداشت. با حضور علی دایی در تیم ما هیچ بازیکنی حاشیه‌ای ندارد.

درویش در مورد پرونده انتقال ترابی به تراکتورسازی تبریز گفت: قرارداد داخلی ترابی با تراکتورسازی انطور که خودش می‌گوید به خاطر بحث سربازی‌اش بود. اکنون اما دیگر تراکتورسازی نمی‌تواند بازیکن سرباز جذب کند و ضمن اینکه ترابی هم دیگر سرباز نیست بنابراین در هر صورت ترابی دیگر نمی‌تواند به تراکتورسازی تبریز برود.

وی در مورد حواشی ایجاد شده از سوی تماشاگران در دو بازی در تهران و اهواز در هفته سوم لیگ برتر گفت: این رفتارها شایسته تماشاگران نیست. اگر تماشاگران به مساله‌ای هم اعتراض دارند باید از طریق مجاری قانونی آن را پیگیری کنند. در بازی سایپا و سپیدرود هم شماری از تماشاگران سپیدرودی صندلی‌های ورزشگاه را شکستند در حالیکه در آن بازی داور یک پنالتی برای تیم ما نگرفت و بعد که پرس و جو کردیم گفتند ظاهرا به مساله‌ای دیگر معترض بوده‌اند! صاحبان اصلی ورزش و فوتبال همین تماشاگران هستند و آنها نباید اجازه بدهند که عده‌ای در داخل انها رسوخ کنند و جو ورزشگاه را خراب کنند. تماشاگران یار دوازدهم تیم‌ها هستند بروز چنین اتفاقات حاشیه‌ای باعث می‌شود که حتی بحث حضور خانواده ها در ورزشگاه نیز به فراموشی سپرده شود.

 

۲۰۵۱

فارس

نظرات ۴۶

 • قرمزته۶۶۶

  خب خداروشکر قضیه ترابی ختم به خیر شد
  تراکتور هم دیگه نمیتونه از این حاضر خوری هاکنه
  استقلالم صیادمنش رو مثل قائدی به حاشیه میبره

  • صادق

   هیچ وقت، تاکید میکنم هیچوقت قانون عطف به ماسبق نمیشه، ایشون دفترچه اعزام به خدمت رو پست کردن، تراکتور هم نشه، باید بره خدمت.
   دوستان عزیز که هوادار پیروزی هستید، شما برید دفترچه اعزام به خدمت پست کنید، بعدش حتی رییس جمهور
   هم بیاد نمیتونه جلوی اعزام به خدمت شما رو بگیره، نهایت 2 ماه اعزام رو تعویق میندازن. ینی قانونی که فردا میاد برای افرادی هست که فردا دفترچه رو پست کردن نه نفرات دیروز. نفرات دیروز از قانون همون موقع باید پیروی کنند.
   شما حتی تبعیض رو برای خودتون هم قبول دارید!!!!
   ایشون الان دفترچه اعزام به خدمت پست کردن، تراکتور نشد، باید برن یه ارگان دیگه خدمت کنن، همونطو که اگر من یا بقیه پسرای این مملکت این کار رو میکردیم باید میرفتیم خدمت. لطفا تبعیض رو بزارید کنار. این حقه همه پسرای این هست. نه یکی دو نفر که فوتبالیست شدن یا پول دارن یا معروفن یا مربی تیم ملی سفارش کرده.

  • سرباز

   تراکتور نمیتونه بره باشه.
   ولی دفترچه که پست کرده.
   ببخشید پادگان های عجب شیر، چهل دختر، سمنان، 01، کرمان، اینا همگی تعطیل شدن؟ دیگه نمیتونن سرباز بگیرن؟
   دفترچه رو که پست کنی تمامه عزیز من، دیگه حالا هر قانونی که بیاد.
   دیگه پسرا از هر قانونی بی خبر باشن، قوانین نظام وظیفه رو همه حفظن.
   باید سر را تراشید و رفت مرد و مردانه خدمت. مثل بقیه پسرای کشور. خدمت که انقدر ترس نداره. چطور ما 2 سال از جوانیمون رو رفتیم خدمت، حالا فوتبال خیلی مهمتر از اییین همه جوان های دیگه کشور شده؟

  • کیروش بی کیفیت

   صادق مفسر قانون ، یعنی ترابی اینطور که شما میگید بازیکن تیم ملی نیست و معافی بازیکنان تیم ملی همه را شامل میشود جز ترابی !!! خخخخخ

  • مهران

   دوستان گرامی
   صادق و سرباز
   شما یا سربازی نرفتید یا قانون را نمیدانید.
   کی گفته بعداز پست کردن دفترچه نمیشه تاییدیه تحصیلی گرفت؟

  • چهار دربی پشت سرهم در یکسال

   دوستان دهه نودی عزیز
   قانون نظام وظیفه میگه:
   وقتی دفترچه آماده به خدمت را پست کردی سرباز محسوب میشوی..ترابی الان سرباز است..ماستمالی نکنید لطفا.

  • طرفدار

   در پاسخ آقای "کیروش بی کیفیت"
   بله دقیقن همین هست، چون قبلا پست کردن، تنها یک راه داره اون هم معافیت تحصیلی هست و هیچ راه دیگری نیست که شما بخواهید وسط خدمت برید فوتبال بازی کنید. حتی با وثیقه ملیاردی هم طبق قانونی که برای من و شما هست، نمیشه از خدمت فرار کرد بعد از پست دفترچه.
   بعدم قانون تیم ملی و لیگ برتر همین 10 روز پیش اومده ولی آقای ترابی چند ماه قبل اینکار رو کردن که خب شامل حال ایشون نمیشه. و تازه تا الان باید اعزام میشدن ایشون که این همه تعویق برای نرفتن به خدمت عجیبه. البته میگم اینا قوانینی هست که برای من و شما جاریه نه برای فوتبالیست های عزیز که برای کشور بسیار مفیدتر بودن و هستن تا من و شما که درس خوندیم و ....

  • محمد

   حدمت اقا صادق عزیز.شما که اطلاعی از قانون ندارید چرا اظهار غلط نظر میکنید؟من خودم سه بار دفترچه پست کردم ولی خدمت نرفتم.دفعه چهارم پست کردم رفتم.عزیزم در مورد معافیت تحصیلی چیزی شنیدید؟بعد از اینکه دفترچه پست کردی میتونی بری دانشگاه ثبت نام کنی و از معافیت تحصیلی استفاده کنی.ادمین جان لطفا بچاپ

  • محمد پرسپولیسی جواب صادق

   دوست عزیز تا قبل از روز اعزام اگر شما دانشگاه قبول بشی اعزامت لغو میشه ربطی به موافقت کسی هم نداره قانون هست شلوغش نکنید این بحث کاملا مشخصه اگر ترابی معافیت تحصیلی نداشت اون وقت یه فکری براش میکردن

  • محمدان بنگلادش

   دوستان عزیز طرفدار پیروزی که به آقای "صادق" معترض هستید، خوبه خودتون دارید میگید معافیت تحصیلی.
   مگه ترابی میخاد معافیت تحصیلی بگیره؟ رفته دفترچه پست کرده که بره خدمت، اگر معافیت تحصیلی بیاره میتونه وگرنه طبق قانون هیچ راهی نداره. که اصلا بحث معافیت تحصیلی اینجا وجود نداشته مگر اینکه یهو از حالت محرمانه به حالت معافیت تحصیلی شیفت بدن دوستان کمیته انضباطی و فدراسیون. که همون به قول دوستان ماست مالی خودمونه.

 • اس اس

  اولا خوده بازیکن باید رعایت کنه بعدشم اینا که هنوز سنشون به ۲۰نرسیده حداقل از شیش و نصرتی بدتر نبود که....شما من موندم که ترابی رو دو دستی دادین پرسپولیس ولی صیادمنش رو هرروز یه اظهار نظر جدید راجبش داشتین.....آقای حسن زاده سپیدرودم هفته اول تخلف داشته ولی فکر کنم براساس حروف الفبا رای صادر میکند

 • پسر آبی

  فقط اون جاش که تیگه میندازه :
  با حضور علی دایی در تیم ما هیچ بازیکنی حاشیه‌ای ندارد.
  جالبه که حرف بدیش در مورد حاشیه ایی که ترابی درست کرده. خخخ
  فیلم بازی کردن در حد فیلم هندی تخصص میخواد.
  مثل سید جلال وقتی میگه پرسپولس مظلومه خخخ (ببخشید خندم میگیره هر بار این جمله رو یادم میاد)

 • سرخ

  پرسپولیس با سایپا همه چیز رو قانونی پیش برده باید تراکتور محروم بشه.
  همچنین جعلقلال با صیادمنش قرارداد غیر قانونی داره که باید محروم بشه وهوچی گری نکنن

  • پسر آبی

   مقلد جان
   جعلپولیس

 • cnm

  این درویش چرا انقدر مدیرعامل بی دانشی هست ؟ باباجان ترابی رونیروهای مسلح به عنوان اخرین سرباز در اختیار تراکتور قرارداد موقع فروش باشگاه تراکتور به بخش خصوصی ! ترابی هم ترجیح میده الان برن خدمت تو تیم نظامی تا اینکه ۳۰سالگی بره پادگان .مگراینکه این بخشنامه جدید برای اروم کردن جواانانی باشه که میرن خدمت و کلا قراره بعدا که آبها از اسیاب افتاد معاف دائمی بشن فوتبالیستها !!

 • دبل.۶:::::::۶+۶

  ترابی و ترابی ها هم به تراکتور برن ....این تیم نمیتونه به هیچ جایی برسه....

  • امین

   فوتبال ناپاک
   چطور میشه دو تا قضیه مثل هم احکامشون فرق کنه
   پیروزی و طارمی
   پیروزی و ترابی
   سلاطین جعل

  • زرد سپاهان

   اصلا کسی نگفته بره تراکتور...

   ترابی باید بره سربازی و برای همین دیگه نیم فصل دوم نمیاد پرسپولیس...

   شک نکن

 • آیهان

  آقای درویش عصر حجر نیست عصر دانش در تمامی علومه.پس قبول دارید قرارداد تراکتور با ترابی قانونی بوده و ترابی دفترچه اعزام ارسال کرده بود و تاریخ اعزام نوزدهم همین ماه بود و رسماً بازیکن تراکتور بود و آقای آجرلو طبق آئین نامه نظام وظیفه و قانون بازیکن سرباز فدراسیون ایران عمل کرده بود و در قرارداد انتقال مالکیت باشگاه به آقای زنوزی با سپاه که مالک قبلی باشگاه تراکتور بود آمده که علاوه از سربازای قبلی این فصل نیز قبل انتقال مالکیت یک بازیکن سرباز که جذاب تراکتور شده و اونم آقای ترابی باشه تا اتمام خدمت در این باشگاه باشن.و قبول دارید شما به تلافی انتقال صیادمنش به استقلال با دایی دست به یکی کرده و برای ترابی برگه تحصیل اخذ کرده تا اینکه بتوونید ترابی را به خاطر خودشیرینی به پرسپولیس انتقال دهید ولی نه شما نه دایی نفهمیدبد که کارتون غیر قانونیه چون اعزام ترابی زمانش مشخص شده بود و کسی که دفترچه ارسال کرده و تاریخش مشخصه یا میتوونه دانشگاه قبول بشه یا اتفاقی بیفته که بتوونه معافیت بگیره و ترابی انصراف داده بود.میشه گفت شما بازیکن را تحریک کردید که با باشگاه تراکتور لغو کنه و بره پرسپولیس.و پرسپولیسم فکر کرده در صورت شکایت تراکتور در دفاعیه خود میگیم که ما از قرارداد و سربازی ترابی غافل بودیم در صورتیکه دوران بوق تموم شده.فقط کافیه تراکتور ببینه قضیه ماسمالی شده و بخواد حق خود را از فیفا پیگیری کنه.

  • Asad

   بجای این همه الکی نویسی یه کلمه مینوشتی فیفا دیگه

  • M.hazard

   نه قبول نداریم
   موفق باشی
   خخخخ

  • خبر درست

   تو که نوشتی"آقای درویش عصر حجر نیست عصر دانش در تمام علومه" اگر واقعا ترابی بدون اطلاع باشگاه سایپا، امسال با تراکتورسازی تبریز قرار داد بست آیا باشگاه تراکتورسازی تبریز میتونست قبل از سرباز شدن ترابی و در زمانی که ترابی عضو باشگاه سایپا بودو قبل از سرباز شدن ترابی با سایپا قرارداد ببنده؟من در مورد رضایت داشتن یا نداشتن برای ارسال دفترچه اعزام به خدمت نپرسیدم در مورد قرار داد ترابی با تراکتورسازی پرسیدم.اگر در حین خدمت سربازی هم اگر ترابی میخواست در تراکتورسازی به عنوان سرباز بازی کنه آیا میتونست بدون اطلاع باشگاه سایپا اینکارو انجام بده؟آیا سربازی رفتن مجوزی برای تراکتورسازی و ترابی بود که قوانین فیفا در اون مورد مد نظر قرار ندن؟من در مورد صرفا برگه اعزام به خدمت و صرفا سربازی رفتن ترابی نپرسیدم.در مورد مرحله ای که ترابی با تراکتورسازی قرارداد بست و در مورد بازی ترابی در تراکتورسازی پرسیدم.ممکنه یک بازیکن طبق قوانین در ایران بره سربازی ،ولی وقتی حتی در دوران سربازی به یک تیم فوتبالی که باید از قوانین فیفا تبعیت کنه میره آیا میتونه قوانین فیفارو مد نظر قرار نده؟البته دقیقا نمیدونم در ایران چقدر در این موارد قوانین فیفا رعایت شده.اونطور هم در انتهای نظرت نوشتی"بخواد حق خود را از فیفا پیگیری کنه"؟و از اونجایی که در این نظرت نوشتی"قبول دارید"تا پایان این نظرت چند درصد نوشتت بر اساس مدرک موثق و معتبره؟واون مطالبی که در مورد دایی و پرسپولیسو خودشیرینی وتحریک و غافل در اون چند خط نوشتی بر اساس کدوم مدرک موثق و معتبره؟نکته بعد اینکه تو که اونطور نوشتی "آقای آجرلو طبق آئین نامه نظام وظیفه و قانون بازیکن سرباز فدراسیون ایران عمل کرده بود"به نظر من در تحقیق در مورد فرایند قرار داد ترابی با تراکتورسازی تبریز در صورت صحت یکی از نکاتی که باید به صورت دقیق و قانونی مدنظر قرار بگیره و بررسی بشه و شاید هم مدنظر قرار گرفت و بررسی شد اینه که آیا تراکتورسازی تبریز مبلغی به صورت نقدو یا چک ویا طرق دیگه به ترابی داد؟و اگر مبلغی به ترابی داد چه مقداری بود؟و یک تحقیق و بررسی درست در مورد صحبت های آقای آذری در برنامه نود در مورد انتقال چند بازیکن سرباز ذوب آهن که اشاره کردند که فصل قبل از ذوب آهن به تراکتورسازی تبریز رفتند انجام بشه و مشخص بشه که آیا صحبت های ایشون در اون مورد صحت داره؟لطفا بعضیا در جواب فرایند قرارداد ترابی با تراکتورسازیو بدون مدرک موثق و معتبر تجزیه و تحلیل و تفسیر نکنن و جواب های بی ربط و غیر منطقی هم ندن.لطفا این پاسخمو،در این قسمت منتشر کنید.

 • مسعود

  اقای درویش پس چی شد. شما که می گفتید ترابی هیچ قرادادی با تراکتور ندارد حالا میفرمایید بخاطر سربازی داشته. شاید بازیکن تراکتور نشود ولی چون تخلف کرده بازیکن شما و پرسپولیس هم به این زودیها نخواهد بود

 • حسن

  قرارداد برای زمانی بوده که سرباز میگرفته بعدش دیگه نمی تونه سرباز بگیره ولی چون قرارداد داره باید پایبند باشه
  الان دیگه سرباز نیست
  قرارداد برای قبل این حکم جدید هست و در زمان خودش و طبق قوانین ان زمان باید با قرارداد رفتار بشه

  قرارداد داخلی بسته شده و کاملا قانونی بوده اگه هم الان سرباز نباشه و تراکتور هم که نمی تونه سرباز بگیره پس می تونه بازیکنی که قرزارداد داره و سرباز نیست و بازی کنه تو اون تیم

  طرف با 4 تا تیم قرارداد بسته و اگه تراکتور به فیفا شکایت کنه پنجره که باز نمیشه هیچ یه دسته پایین تر حکم خیلی محترمانه س برای تیم پرسپولیس و ترابی دو سال محرومیت

  • Asad

   علاوه بر دلایل دیگه تنها به همین دلیل که فیفا قانون سرباز فوتبالیست نداره مذاکره با ترابی مساویه با تعلیق تراکتور که شما استقلالیا خیلی طالبشین که مبادا جاتونو تو رده سوم بگیره

  • M.hazard

   کدوم کانال میداد این فیلم تخیلی رو؟
   پرسپولیس آخرین جاییه که پاش گیره...چون از سایپا خریده ترابی رو...
   اگر خلافی باشه اولا تراکتور انجام داده و با بازیکن قرارداد دار قرارداد بسته، بعدش ترابی محروم میشه ینی حتی سایپا هم محرومیت نخواهد داشت...
   این قانونه ... حالا دوست ندارید مشکل خودتونه... اگر کار به فیفا بکشه اونا اصلا هیچ رودربایستی ندارن کاملا تراکتور نابوده چون قبلا هم دو پنجره رفته بود ایندفه دیگه دسته پایینتر میرید
   چاه مکن بهرکسی اول خودت دوم کسی

  • زلزله 6 ریشتری سرخ

   یعنی کشته مرده طرفداری تراکتورم
   ای بعد از منچستر اولها

  • در جواب اسد

   فیفا قانون خدمت کشورهارو رو به رسمیت میشناسه کمی مطالعه کن ترابیم دفترچه فرستاده و دیگه سربازه

 • تراکتور

  اولا ترابی دفترچه را قبلا فرستاده ودرنتیجه شامل این قانون نمی شود دوماَ تارکتور امسال حق جذب ونگه داری بازیکنانی را که قبلا با هاشون قراداد داشته را دارد همه هم می دونن که قرداد ترابی هم قبل از تحویل تراکتور به زنوزی ودر زمان آجرلو بوده که زیر مجموعه سپاه بود پس کاملا وقانونا ترابی بازیکن تراکتور است

  • ایدا سادات 25بهمن 1380

   معافیت تحصیلی می گیره مشکلی داری شما برو دفترچه بفرست بعد دانشگاه قبول شی می تونی معافیت تحصیلی بگیری قانونش اینه

برچسب ها