عزیزی‌خادم: حمایت وزیر از استقلال و پرسپولیس مثبت بود

عزیزیخادم-حمایت-وزیر-از-استقلال-و-پرسپولیس-مثبت-بود

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو پیشین هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت که وزیر ورزش نقش برجسته‌ای در موفقیت‌های ورزش ملی و باشگاهی ایران داشته است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم با اشاره به شرایط این روزهای تیم ملی و پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: وزیر ورزش به عنوان رئیس مجمع فدراسیون فوتبال و دو باشگاه استقلال و پرسپولیس فعالیت می‌کند و بخش زیادی از آرامشی که شکل گرفت، به دلیل درایت مسعود سلطانی‌فر است. فدراسیون فوتبال از نظر اقتصادی شرایط خوبی ندارد و نتوانسته درآمدزایی داشته باشد و اگر کمک‌های وزیر ورزش در راه برگزاری اردوها و ایجاد امکانات نبود، مشکلات بیشتری گربیان ملی‌پوشان را می‌گرفت.

وی ادامه داد: تنها فردی که به کمک فوتبال آمد سلطانی‌فر بود اما کمتر به این موضوع پرداخته شد و کمک‌های وزارت ورزش و در رأس آنها وزیر ورزش کمتر مورد توجه قرار گرفت. نقش افرادی که در وزارت ورزش مسئولیت می‌گیرند بسیار مهم است. در کنار آن، این موضوع هم مهم است که چگونه از پتانسیل این افراد استفاده شود. نقش وزیر ورزش در نمایش تیم ملی در جام جهانی 2018 که رضایت عمومی را در پی داشت، برجسته بود.

عضو پیشین هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ممکن است عده‌ای بگویند این کار وظیفه و رسالت وزیر ورزش است اما باید گفت که در گذشته شاهد چنین مواردی شاهد نبودیم و علاقمندی و پیگیری به این شکل از سوی وزارت ورزش وجود نداشت.

عزیزی‌خادم گفت: در دو باشگاه پرسپولیس و استقلال که زیر مجموعه وزارت ورزش به شمار می‌روند، نیز اتفاقات خوبی رقم خورد. با وجود اینکه مدیران این دو باشگاه پیش از حضور سلطانی‌فر منصوب شخص دیگری بودند اما وزیر ورزش از آنها حمایت کرد و بدون تنش کارها را پیش برد. هم‌اکنون شاهد هستیم که بخش زیادی از بدهی‌های استقلال و پرسپولیس پرداخت شده که این موضوع نشان‌دهنده نقش مثبت و موثر وزیر ورزش و جوانان است. سلطانی‌فر بدون تنش و با ورود به موقع به مسائل این دو باشگاه شرایط خوبی را برای سرخابی‌ها فراهم کرد به طوری که این دو تیم اکنون در شرایط خوبی به سر می‌برند. حمایت مادی و معنوی وزیر از دو تیم استقلال و پرسپولیس بسیار خوب و مثبت بود.

رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه پیکان عنوان کرد: با توجه به عملکرد سلطانی‌فر، برای جام ملت‌ها نیز انتظار می‌رود این وزارتخانه از تیم ملی فوتبال حمایت کند و من مطمئنم با توجه به علاقه و ارتباطاتی که وزیر ورزش دارد، این بار نیز به یاری فدراسیون فوتبال و تیم ملی خواهد آمد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۹

 • ارتش سرخ

  حمایت وزیر از ششتقلال سه سال صدر ندیده خیره کننده و تاریخی بود!!!!!
  حمایت از پرسپولیس تو همون حد آبنبات چوبی موند....
  عدالتم آرزوست....

  • Ali73ss

   چه رویی دارین شما چارتایی ها
   پروپولیسی ها

 • سوران

  تا خصوصی نشن هیچی به هیچی نمیشه

 • مرتضي

  حمايت كه فقط از يه تيم خاصه نيم ميليون ارز دولتي پانزده ميليارد پول تماس گرفتن با مدير براي خريدن بازيكن

 • شهربابک

  وزیر برا ۶۶تقلال خرید کرد وزیر ۶تقلالی

 • عشقممم نیمار

  از نظر من و با توجه ب این ک عاقای
  گرشاسبی میگ ک بدهی هاشون با کمک
  وزیر ورزش داره ب صفر میرسه ...برا
  هشتپولیس .عملکرد وزیر ورزش مثبت بوده و
  با توجه ب اینک استقلال ک بدهی هاش از
  شیشپولیس کمتر بوده و‌حالا بدهی
  شیشپولیس کمترشده ..عملکرد وزیر ورزش برا
  استقلال منفی بوده
  ودر نتیجه ...
  مثبت در منفی میشه منفی و میشه گفت
  ک عملکرد وزیر ورزش منفی بوده...
  :-)
  استقلال شده

 • ایمون زاید

  ما که حمایتی ندیدیم از پرسپولیس بشه

  البته که نه فحش میدیم و نه میگیم وزیر استقلالی

 • شاپور

  درود بر شرف عزیزی خادم
  به امید برگشت دکتر عزیزی با راس فوتبال کشور

 • استقلال سرور پرسپولیسه

  حمایت وزیر فقط فقط سمت سوگولی بوده حتی رفتن ترکیه واسه مذاکره یه خورده سر کیسه رو شل نکردن خرج کنن واسه استقلال که بازیکناشون تمدید کنن با فروش بازیکن چند تا بازیکن خریدن
  الان پس پسیا میان میگن با فروش سید مجید 600 هزار دلار گیرتون اومد چطوری با چند تا بازیکن قرارداد بستید میخوام ببینم واقعا شما همه پول بازیکنو وقتی قرارداد میبندن میدید ؟؟؟؟ مشکل ما هم همینه با فروش سید چند تا بازیکن خریدیم قسط های بعدیشم حتما مشکل داریم چون وزیر پشت استقلال نیست

برچسب ها