دلیل محرومیت کعبی با وجود پرداخت جریمه چه بود؟

دلیل-محرومیت-کعبی-با-وجود-پرداخت-جریمه-چه-بود؟

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال سپیدرود با گذشت حدود ۱۰ روز از احضارش به کمیته اخلاق،‌ همچنان از همراهی تیم خود محروم است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، اسامی محرومان هفته چهارم لیگ برتر فوتبال،‌ امروز (چهارشنبه) از سوی سازمان لیگ اعلام شد که نام حسین کعبی مدافع تیم فوتبال سپیدرود همچنان بین محرومان دیده می‌شود.

کعبی که هفته گذشته از سوی کمیته اخلاق محروم شده بود، قرار بود پس از پرداخت جریمه چهار میلیونی‌اش،‌ مشکلی برای بازی در هفته چهارم را نداشته باشد اما همچنان این بازیکن از همراهی تیمش محروم است.

کعبی درباره دلیل پابرجا ماندن محرومیتش اظهار داشت: مشکلی وجود ندارد،‌ من جریمه‌ام را هفته گذشته پرداخت کردم، اما نمی‌دانستم باید رسید واریز جریمه را به کمیته اخلاق تحویل دهم. الان پیگیر این موضوع هستم تا مشکل برطرف شود.

 

2051

تسنیم

نظرات ۱

  • behzad

    فدراسیون فوتبال باید اسم کمیته های اخلاق و انضباطی رو به کمیته در آمد زایی و پول زور گرفتن تغییر بده ،این کمیته اخلاق و انضباطی به جای این کارهای مسخره ،لیدر ها و کانون هواداران تیم ها رو جمع کنه و براشون کلاس آموزشی بزاره تا جو ورزشگاه ها در کنار رقابت جوانمردانه بشه،نقش کمیته اخلاق و انضباطی ،بیشتر غیراخلاقی و تشنج آور هست تا اخلاقی

برچسب ها