شفر: امیدوارم در لیگ قهرمانان با پرسپولیس روبه رو شویم

شفر-امیدوارم-در-لیگ-قهرمانان-با-پرسپولیس-روبه-رو-شویم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی استقلال در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با پارس گفت: دربی استقلال و پرسپولیس در سال فقط دو بار برگزار می‌شود و امیدوارم در مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا این دو تیم به مصاف هم بروند.

به گزارش وبسایت نود،  وینفرد شفر در نشست خبری پیش از بازی با پارس جنوبی اظهار داشت: این اولین بار است که به شهر جم می‌آیم و خیلی خوشحالم که به این شهر آمدم. خوشحال‌تر هستم که به جز تهران می‌توانم تمام شهرهای ایران را ببینم ولی خیلی زمان زیادی نداریم چون به محض رسیدن به هتل یک ساعت تا اینجا راه داشتیم و دوباره باید به هتل برگردیم و جلسه فنی بگذاریم.

وی افزود: بازی فردا مهم است چون پارس تیم خوب و محکمی است و برای اینکه هوای اینجا متفاوت است و ارتفاع زیادی از سطح دریا دارد ما بازی سختی داریم. باید حتی 95 دقیقه برای بازی فردا بجنگیم.

* پارس جنوبی هواداران خوبی دارد

سرمربی استقلال تأکید کرد:‌ ما فردا می‌خواهیم فوتبال خوبی انجام بدهیم و بجنگیم. ضمن آنکه شانس هم داریم. وقتی در هفته گذشته بازی‌های پارس را از خانه می‌دیدم متوجه شدم آنها هواداران خوبی دارند این همان چیزی است که من می‌خواهم و همه بازیکنان در زمین دوست دارند. 

* صحنه‌هایی که در برنامه ۹۰ پخش شد خوب نبود

وی افزود: در برنامه ۹۰ صحنه‌هایی از بازی‌های هفته گذشته پخش شد که به نظرم برخی از صحنه‌ها اصلاً خوب نبود وقتی یک بچه ۵ - ۶ ساله به ورزشگاه می‌آید و آنگونه گریه می‌کند اصلاً صحنه خوبی نیست. این حرف من برای همه هواداران فوتبال در ایران است که ورزشگاه نباید محلی برای چنین صحنه‌هایی باشد.

* باید باور داشته باشیم که فردا می‌بریم

شفر در خصوص شرایط تیمش گفت: ما بازی سختی داریم و هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم که کدام بازیکنان فردا به زمین بروند. می‌خواهیم ببریم و باید باور داشته باشیم که می‌توانیم این کار را ا نجام دهیم.

* هواداران زیادی برای استقبال به فرودگاه آمدند

وی افزود: در فرودگاه هواداران زیادی برای استقبال ما آمدند خوشحالم که این هواداران را دیدم امیدوارم هر دو تیم خوب بازی کنند و هواداران‌شان را خوشحال و راضی نگه دارند.

* برای خیابانی آرزوی سلامتی می‌کنم

سرمربی استقلال با اشاره به عمل جراحی جواد خیابانی عنوان کرد: شنیده‌ام یکی از گزارشگران با سابقه تلویزیون به نام جواد خیابانی در بیمارستان است برای او بهترین و آرزوی سلامتی را دارم و امیدوارم شاهد بازگشت او به کارش باشیم.

* بابت جذب بازیکنان جدید خوشحالم

شفر در مورد وضعیت نقل و انتقالات استقلال عنوان کرد: بابت بازیکنان جدید دو تیم خوشحالم برخی از آنها دیر به جمع ما اضافه شدند. بازیکن عراقی طارق همام امروز اولین تمرینش را با ما انجام داد. مرحله به مرحله بازیکنان تیم ما بهتر می‌شوند. لیگ برتر هم بهتر از فصل گذشته شده است. خیلی از تیم‌ها از جمله تراکتورسازی پول زیادی برای خرید بازیکن کنار گذاشتند و نمی‌توان گفت که فقط یک تیم شانس قهرمانی را دارد.

*نویمایر به دو هفته تمرین بیشتر لازم دارد

ما در سه جام لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی حضور داریم. بازیکنان‌مان هم همگی هستند البته به آمادگی صددرصد نرسیده‌اند. نویمایر بازیکن آلمانی دو هفته تمرین بیشتر لازم دارد ولی مسیر خوبی پیش‌رو دارد.

*‌ امیدوارم فرشاد مقابل تیم سابقش خوب بازی کند

وی در مورد اینکه دو بازیکن سابق پارس جنوبی یعنی فرشاد محمدی‌مهر و میثم تیموری در استقلال حضور دارند، گفت: فرشاد شخصیت بسیار خوبی دارد بازیکن جوانی است و امیدوارم اگر او فردا بازی کرد مقابل تیم قدیمی خودش خوب بازی کند اما میثم تیموری هنوز وضعیتش مشخص نیست. فرشاد در مورد تیم سابقش خیلی خوب صحبت کرد.

* امیدوارم در مرحله بعد لیگ قهرمانان با پرسپولیس روبرو شویم

سرمربی استقلال در پاسخ به این سؤال که بازیکنان پارس جنوبی فردا با انگیزه بسیار زیادی بازی می‌کنند چون مقابل استقلال هستند و نفرات قبلی پرسپولیس هم در این تیم بازی می‌کنند و آیا این موضوع کار شما را سخت می‌کند یا خیر، گفت: معمولاً بازیکنان باید در همه بازی‌ها انگیزه داشته باشند نه فقط مقابل استقلال، آنها در سال دو بار با استقلال بازی می‌کنند و نمی‌توانند فقط در این دو مسابقه انگیزه داشته باشند بلکه باید در تمام مسابقات انگیزه داشته باشند. ممکن است آنها از پرسپولیس و سایپا و خیلی تیم‌های دیگر هم بازیکن گرفته باشند ضمن آنکه دربی استقلال و پرسپولیس در سال فقط دو بار برگزار می‌شود و امیدوارم در مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا این دو تیم به مصاف هم بروند. ما فردا با پرسپولیس بازی نداریم و با پارس جنوبی بازی می‌کنیم. بعید می‌دانم انگیزه بیشتر بازیکنان حریف خیلی مهم باشد.

* امیدوارم وقتی باقری برگشت شرایط روحی‌اش خوب باشد

 وی در خصوص فرشید باقری و شرایط روحی این بازیکن گفت: باقری از بازیکنان خوب ما است که در نیمه دوم بازی قبل خوب بازی کرد. من بهترین‌ها را برای او آرزو می‌کنم و می‌دانم الان در چه شرایط سختی است و امیدوارم وقتی برگشت شرایط روحی و روانی خوبی داشته باشد.

* علی کریمی مصدومیتی ندارد

خبرنگاری در خصوص اینکه استقلال در نقل و انتقالات بازیکنان مصدوم مثل میثم تیموری و علی کریمی را جذب کرد از شفر پرسید که این موضوع با واکنش مدیر رسانه‌ای استقلال مواجه شد، شفر بعد از صحبت در این باره تنها به این جمله بسنده کرد که علی کریمی مصدومیتی ندارد و در بازی قبل هم یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود. ضمن آنکه این تیم از کادر پزشکی خوبی برخوردار است و مطمئنا با تمرینات اختصاصی او می‌تواند به شرایط بهتری برسد.

* با پارس جم بازی داریم نه السد قطر

وی در خصوص شرایط استقلال قبل بازی با السد قطر و اینکه این مسابقه چقدر روی آن بازی تأثیر دارد، گفت: ما با پارس جم بازی داریم نه با السد قطر، یک هفته یا ۱۰ روز قبل از آن مسابقه باید به فکر دیدار با السد باشیم.

* قرار نیست تمرینات‌مان را براساس آغاز تمرینات تیم‌های دیگر شروع کنیم

سرمربی استقلال در خصوص اینکه خیلی‌ها در ابتدای فصل به او انتقاد کردند که چرا تمرینات را دیر شروع کرده است، گفت: ما نباید به این موضوع نگاه کنیم که اگر پرسپولیس در یک تاریخ تمریناتش را شروع کرده ما هم در آن زمان تمریناتمان را آغاز کنیم برای ما مهم نیست. شاید تیم‌های دیگر اردوی پیش‌فصل نداشته باشند و بعد این سؤال پیش بیاید که چرا ما اردوی پیش‌فصل داشته‌ایم. ما در ابتدای فصل بازیکن به اندازه کافی در اختیار نداشتیم و نمی‌توانستیم خیلی از آنها را به اردو ببریم. به طور مثال امید به قطر رفته بود و روزبه چشمی مصدوم بود و خیلی از بازیکنان دیگر که هنوز با باشگاه توافق نکرده بودند ضمن آنکه سلامتی بازیکنان برای ما بیشتر مهم است. امیدوارم فردا داور هر ۲۰ دقیقه به بازیکنان فرصت استراحت و آب خوردن بدهد چون سلامتی بازیکن خیلی مهم است. من و مسئولان استادیوم فردا بازی نمی‌کنیم بلکه این بازیکنان هستند که به زمین می‌روند و سلامتی آنها از همه چیز مهم‌تر است.

شفر به سوال بی ربط پاسخ نمی دهد
سرمربی استقلال در مورد اینکه بعد از باخت استقلال با منصوریان مقابل پارس جنوبی ، منصوریان اخراج شد و شما به استقلال آمدید آیا خود را به تیم پارس جنوبی مدیون نمی‌دانید!، که مدیر رسانه‌ای استقلال عنوان کرد این سوال کاملا بی ربط است و شفر به آن پاسخ نمی‌دهد. من طبق قوانین فیفا و ای اف سی وظیفه دارم که از پرسیدن سوالات بی ربط جلوگیری کنم.


امیدوارم هواداران استقلال به ورزشگاه بیایند
شفر در مورد اینکه فقط ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه در اختیار هواداران استقلال است، گفت: نمی‌دانم چقدر بلیت برای هواداران استقلال در نظر گرفته شده است اما امیدوارم که هواداران استقلال هم به ورزشگاه بیایند. هوادران استقلال در فرودگاه نیز حضور داشتند. شما نگاه کنیدهم اکنون در نشست خبری یک هوادار استقلال نشسته است. مهم این است که هواداران ۲ تیم وقتی بازی را می‌بینند خوشحال باشند. فوتبال یکی از بهترین ورزش جهان است. شما خبرنگاران هم در قبال هواداران مسئول هستید . من فقط به خبرنگاران احترام نمی‌گذارم بلکه به همه مردم ایران احترام می‌گذارم زیرا میهمان شما هستم.

 

1004

فارس

نظرات ۵۸

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  رئیس شفر کبیر
  دوست داریماااااا دوست داریما

  جنتلمن/کاریزماتیک/خوشتیپ و خوش اخلاق و حرفه ای.

  همه تعجب کردن از عملکردش.

  ماشاءالله شیر شفر. رئیس کبیر

  • یلدا

   می شه بگی چیکار کرده تا الان؟؟؟
   یه قهرمانی حذفی آورده با بهترین تیم تاریخ استقلال و گرون ترین تیم تاریخ لیگ ایران
   اگه با یه قهرمانی حذفی شما تعجب کردین از عملکردش
   پس ما با برانکو که تا الان چهارتا قهرمانی و نیمه نهایی ای سی ال رو کسب کردیم
   باید خودمونو بکشیم...

  • استقلال

   تیم پیروزی حواست باشه که بدجور میبازی به استقلال.
   تازه اگر از الدوحیل بتونی رد بشی....

  • alinzaghi9

   تا 1400 با منصوریان :)

  • مهدی

   یلدا چرا نمیگی تیم از هم پاشیده استقلال رو سر و سامون داده شکل بازیشو عوض کرده. نکنه نیمه نهایی آسیا هم جزو جام هاتون حساب کردید. برانکو بگو چند ساله اومده ایران که این جم ها رو گرفته شفرم اندازه اون توی لیگ برتر وایسه جام میگیره حتی بیشتر

  • آبی آسمونی

   در جواب یلدا..
   نمیدونی چکار کرده شفر؟
   همین که خود شما پرسپولیسیا میشینید بازی استقلال رو کامل تماشا میکنید یکی از کاراش.
   چون استقلال شفر انقدر زیبا و به قول 90 مدرن بازی میکنه که همرو انگشت به دهن کرده
   درضمن سال گذشته شفر از اول نبود، وقتی هم اومد چند هفته طول کشید تا فوتبال ایران و بازیکنای تیمش آشنا بشه
   اگه یکم فوتبال میشناختی میدیدی که استقلال توی آسیا، توی سخت ترین گروه ممکن اول شد و الان آماده صعود به مراحل بعده..
   هنوزم دوست داری بدونی چکار کرده؟

  • ایرانی

   بعد4سال به تفاوت شفروبرانکوپی خواهی برد
   یه نمونش توهمین لیگ قهرمانان که دوست دارم شماهم صعودکنید

  • سیانور

   ما دوس داشتیم همین مرحله به پیروزی برخورد میکردیم تا لهش میکردیم،کسی به استقلال این فصل امید نداشت ولی شفر نشون داد حتی اگه ۹۰% کمک وزارتخونه و اسپانسر هم به پیروزی بدن تیم رو با دست خالی میسازه،هوادارای پیروزی گرخیدن

  • دبل.۶:::::::۶+۶

   شیر .....
   شیری که پا به فرار میزاره...
   شیری که حرف و عملش یکی نیست.....
   البته شما ۶ تایی ها تو توهم و هوچی گری ۶ ستاره هستین.
   ادمین ..عدالت...عدالت ..عدالت..

  • امیر آبی

   شفر در مصاحبه های مختلف، تلویحا از نبود یک لیدر در خط میانی انتقاد کرده... به نظرم تنها کسی که در این مقطع میتونه این نقش رو به عهده بگیره مجتبی جباری هست. امیدوارم مدیران و مربیان کمک کنن برگرده تا بتونه با پیراهن آبی از فوتبال خداحافظی کنه

  • خدا به یلدا

   میشه بفرمائید شفر از چه تاریخی به استقلال آمده ؟
   به نظره شما نیم فصل یک تیمه از هم پاشیده را گرفته و قهرمان حذفی کرده و تا اینجای آسیا بالا آورده کار کمیه ؟
   دیگه تو نیمفصل چه کاره دیگه ای میتونست انجام بده ؟
   امتیازات نیمفصل دوم ما از پیروزی تیمه شما هم بیشتر بود
   ای کاش کمی فکر کنیم و بعد نظر بدیم ...

   ادمین خواهشا بچاپ واقعا نظره بچگانه ای بود

  • استقلالی

   خانم یلدا

   شما اصلا فوتبال میبینی ؟ شفر پارسال گرون ترین تیم لیگ را گرفت ؟ خخخخخخ واقعا این حرف خنده داره

   شفر تیمی را تحویل گرفت که از هم پاشیده و کاملا نا امید بود، طوری که تو ۶بازی آخرش ۲ امتیاز گرفته بود
   شفر این تیمه از هم پاشیده را قهرمان حذفی کرد، و ذوب آهن با آن همه ستاره را که تیم شمارا هم برده بود حذف کرد، دربس برگشت هم نقره داغ کرد شمارا
   دیگر چه باید میکرد که نکرد؟

  • محسن

   یلدا اگر یادت باشه, برانکو نیم فصل اول که اومد از آسیا حذف شد و در لیگ هم چیزی نشد.فصل بعدش رو بد شروع کرد تا حدی که ازش انتقاد میکردن اما کم کم اوج گرفت.شفر هم از وقتی اومد به تیم خوب کار کرد و نیم فصل دوم یکی از بهترین تیمها بود ولی از بس اول فصل منصوریان امتیاز داده بود فقط قهرمان حذفی شد. در پایان شفر انسان خیلی خوبیه.

  • غول بزرگ ایران تاج کبیر اسیا

   یلدا خانوم راحت باشید ما جلوتونو نمیگیری اگر فکر میکنید لازمه اینکارو انجام بدین براتون ارزوی موفقیت داریم.

  • نورالکس

   ایول شفربااومدنت لذت دیدن فوتبال زیبا.هجومی مالکانه وتاکتیک هاوضدتاکتیک های که ثبت کردی خیلی ازمربیان دارن الان ازتیم استقلال کپی برداری میکنن.گلهای که بعضا.تمام تیم توش شریکن باپاسهاشون.

  • rma_rza

   در جواب یلدا
   اینکه شفر میاد وسطای فصل تیم نابود و بی روحیه استقلالو تحویل میگیره و از قعر جدول تا سوم میاره بالا و قهرمان حذفیش میکنه و صدرنشین گروه مرگ لیگ قهرمانان میشه و بعد از یک هفته مربیگریش توی دربی تیم پروفسور رو میکنه توی قوطی و تو بازی برگشت به حسابشون میرسه نشون دهنده عملکرد خوبشه
   حالا شما نمیتونید موفقیتشو ببنید لااقل انکارش نکیند

  • ....

   نیمه نهایی سی ال.یهو بگو یو سی ال و برو تو ویکی پدیا لیگ پرسپولیس رو پرمیوم لیگ(لیگ انگلستان)ادیت کن.
   ACL هست ولی CL رو دیگه خز نکن.

  • ss

   از کی تا حالا نیمه نهایی آسیا افتخار محسوب میشه؟؟
   بعد بازیکنای پرسپولیس صلواتی بازی میکنن؟؟!
   مرسی ادمین

  • ایمون زاید

   اگه مثل برانکو تو سه فصل چهارتا جام و یه نایب قهرمانی آورده بود چکار میکردن شما؟
   همینطور کم توقعید دیگه که اینقدر واستون ناز میکنن

   با یه برد قانع میشید
   اما ما با همین تیم نصفه و نیمه مون هم از برانکو قهرمانی می خوایم

  • قرمزخونم پرسپولیس جونم

   درج آبی اولاخودشمابازیاتون رونگاه نمیکنیدبازی اول که بهترین قرص خواب آوربودبازی دومتون هم گلزنتون همون اول بازی بایداخراج میشدبایه بردتوسهتابازی کری نخون درضمن فوتبالی توتاریخ فوتبال این مملکت رودست سال اول ودوم برانکوندیدم تازه ازنظرزیبایی فوتبال شماهنوزبه دنیزلی نرسیدیدباش تاصبح دولتت بدمد

 • امیرعلی پرسپولیسی

  یادت باشه اون موقع نمی تونی فرار کنی ترکیه.پس اول خوب فکراتو بکن بهمون خبر بده.ما همیشه آماده ایم.منتظریماااااااا

  • میلاد/استقلال

   پرسپولیس حرفی برای گفتن نداره اون موقع

  • عجب

   اره میدونم منتظرید.دربی قبل هم زیاد منتظر بودید

  • alinzaghi9

   مثل بازی سوپر جام ؟ ... تاریخ، 29 تیر 97 رو فراموش نخواهد کرد :)

  • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

   اپه اماده اید. خوب بیایید سوپرجام بازی کنین. پس چرا مبگین جام زودتر بدن:)):)):)) خخخ ترسیدین بدجور خخخخ

  • amin

   ‏نقشي كه برادران حيدري تو موفقيت پرسپوليس دارن

   برادران ايوانكوويچ ندارن!اول اینو شما بگین یار سیزدهمتون چرا هیچ وقت عوض نمیشه بعد کری بخونین

 • دبل.۶:::::::۶+۶

  همون یک بار شعار دادی بسه.....‌
  دیگه حرف تکراری برای هواداران ۶ تایی ها فقط جنبه تعصب و غرور داره...ولی برای ما خنده دار این شعار شما......
  فقط اینبار ترکیه نرو..

  • آبی آسمونی

   دوست عزیز..
   ترس از سر و کلتون داره میریزه..
   یکم فکر کنی یادت میاد آخرین دربی چطور باختید ،
   یه نیمه که هیچی نبودید
   نیمه دومم که استقلال بهتون میدون داد، راه دروازه رو پیدا نمیکردید

  • ایرانی

   خیلی جرات داریدومردید ونمی ترسید بازی رویه وقت دیگه برگزارکنید
   مگراینکه....

 • مهدی

  اگه فرار نکنی دوباره

  • عشقممم نیمار

   اصا استقلال ترسو...
   چرا الان نمیاین بازی کنین و
   اصرارمیکنین کاپ سوپرجام بدن؟؟
   :-P
   نکنه ایندفعه شما ترسیدید...؟؟
   :-)
   اگ‌ شما نمیترسین .‌بیاین بازی کنید..
   ک مطمئنم از ترستون نمیاید بازی
   کنید...
   :-)
   واقعا چقد جالب ...
   ک‌بعد بازی استقلال با تراکتور...
   شیشپولیسیا ..اینقد ترس تو چهرشون
   بوده ک هی بیشتر از قبل بازی
   تراکتور و‌استقلال .‌اصرار دارن کاپ
   سوجام مفت ببرن...
   :-)

 • صالحی

  به قول اقای گرشاسبی
  ارزو بر جوانان عیب نیست...

  • عشقممم نیمار

   متاسفانه ما ب ارزومون
   نمیرسیم...
   اخه الدحیل کار شیشپولیسه
   تموم‌میکنه و با اقتدار ..هستپولیسه
   از سر راه برمیداره...
   :-)

  • استقلال سه ستاره⭐⭐⭐

   سایت نود یه تیتر زده حتما برو ببین..
   بوق سالاری در پرسپولیس...
   یعنی مردم از خنده این تیترو خوندم...
   میخام از فردا اسممو بذارم بوق سالار...
   خخخخخخ

 • ss

  کینگ شفر ما بهت ایمان داریم.ومیدونیم هربازی بهترین تاکتیکو داری.به امید پیروزی تو مسابقه فردا

 • سنندجی

  امیدوارم فردا تیم محبوبم برنده بشه .واقعا" از ته دل آرزو دارم پرسپولیس هم ادحیل رو ببره واستقلال هم السد را . تا دو دربی آسیایی داشته باشیم .

  • دو ستاره تو آسیا حسرت خیلیا

   دربی آسیایی هیجانش خیلی زیاده!
   منتها امیدوارم همین یه بار نشه! یعنی دو تیم انقدر قوی باشیم که هی بیاییم بالا و به هم بخوریم
   و اگر مثلا حذف شدیم ناامید نشیم بگیم خب سال دیگه! خیالمون راحت باشه مثل لیگ

 • حسین

  ما تاجیا میدونیم چقدر مشتاقی تا بهشون بفهمونی کی از سوپرجام ترسیده ولی امیدوار نباش مرد بزرگ اینا حریف الدوحیل نمیشن

 • اس استه

  ما هم دلمون میخواد دربی آسیایی بشه ولی امان از الدحیل وای وای وای از دست این الدحیل
  خدافریادتون برسه دوستان پرسپولیسی

 • عادل

  چقد تیز و باهوشه بخدا...

  • دبل.۶:::::::۶+۶

   ج عادل...
   شما هم خیلی تیز هستین که خیلی زود فهمیدی.
   کلا شما ۶ تایی ها...خیالی.توهمی.هوچی گر..منت کش .گروگانگیر..بی منطق.........الان هم که تیز هم شدین..
   حال میکنن چنین هواداران را میبینن...

برچسب ها