دو گزینه جدید برای پست مدیرفنی باشگاه منچستریونایتد

دو-گزینه-جدید-برای-پست-مدیرفنی-باشگاه-منچستریونایتد

وبسایت رسمی برنامه نود - منچستریونایتد به دنبال تغییر در سیستم مدیریتی خود است.

به گزارش وبسایت نود، بحث استخدام مدیرورزشی برای ایجاد یک رابط میان مدیراجرایی و سرمربی، پایبند بودن به سیاست باشگاه در نقل و انتقالات و برداشته شدن بخشی از بار وظایف روی سرمربی تیم، مدت زیادی بود که در مورد منچستریونایتد مطرح شد و این بار جدی تر از قبل عنوان مطرح می شود.

بعد از آن که ایندیپندنت از پاراتیسی و مونچی، دو چهره شناخته شده فوتبال ایتالیا که در یوونتوس و رم فعالیت می کنند به عنوان گزینه های اصلی یونایتد نام برد، حالا اسکای از دو گزینه دیگر به عنوان نامزدهای حضور در پست مدیر فنی یونایتد نام برده است.

دین اشورث مدیرفنی اتحادیه فوتبال انگلیس و پل میچل مسئول جذب بازیکن باشگاه لایپزیگ گزینه های جدید مطرح شده هستند. اشورث اخیراً به خاطر موفقیت تیم های پایه انگلیس در سطح جهانی، شهرت بیشتری یافته است و به چلسی نیز لینک شده است. میچل هم که پیش تر در ساوتهمپتون و تاتنهام فعالیت کرده است، در جذب بسیاری از ستاره های سابق این دو تیم نقش کلیدی داشته است.

در عین حال اسکای عنوان کرده است استخدام مدیرورزشی قریب الوقوع نیست و هنوز زمان باقی مانده تا یونایتد در این باره تصمیم جدی و نهایی خود را اتخاذ کند.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها