پیکان 1 - 1 گسترش فولاد/ فیروز عاشق تساوی

پیکان-1-1-گسترش-فولاد-فیروز-عاشق-تساوی

وبسایت رسمی برنامه نود - دو تیم پیکان و گسترش فولاد تبریز در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر به نتیجه تساوی رضایت دادند. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های پیکان و گسترش فولاد تبریز در چهارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر از ساعت 20:30 امروز در ورزشگاه شهر قدس تهران به مصاف یک دیگر رفته بودند که در پایان دو تیم به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند. 

گل های این دیدار توسط پیمان بابایی در دقیقه 36 برای گسترش فولاد و عیسی آل کثیر در دقیقه 79 برای پیکان به ثمر رسید. 

داور: علی بای

کمک داوران: محمدرضا منصوری – مهدی شفیعی – کمیل غلامی

ترکیب دو تیم:

پیکان:

وحید شیخ ویسی، سجاد مشکل پور، حجت حق وردی، علی حمودی ( از دقیقه 78- مهدی مومنی)، آرمان قاسمی، ماهان رحمانی( از دقیقه 54- عیسی آل‌‌کثیر)، سعید واسعی، مگنو باتیستا، فراز امامعلی( از دقیقه 58- سامان نریمان‌جهان)، مهدی شیری و محمد قاضی

سرمربی: مجید جلالی

گسترش فولاد تبریز:

فرناندو دخسوس، محمدحسین‌ کنعانی‌زادگان، پیمان بابایی، اسماعیل فرهادی( از دقیقه 69- توحید غلامی)، فرید بهزادی کریمی، محسن یوسفی( از دقیقه 80- رضا خالقی‌فر)، سید احمد مهدی زاده، مسیح زاهدی، محمد خرم‌الحسینی، عزیز معبودی و احمدرضا زنده روح

سرمربی: فیروز کریمی

دقایق حساس:

دقیقه 2: فرید بهزادی کریمی صاحب موقعیت حساس شده بود که توپ با شوت این بازیکن از فاصله کم نسبت به دروازه تیم میهمان به بیرون رفت.

دقیقه 31: آرامان قاسمی از طریق ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه، توپ را ارسال کرد که فرناندو دخسوس توانست مهار کند.

دقیقه 37: (گل تیم گسترش فولاد) فرید بهزادی کریمی توپ را از سمت راست زمین مسابقه ارسال کرد که توپ با بغل پای پیمان بابایی از منطقه شش قدم تبدیل به گل شد.

 دقیقه 53: کارت زرد داور به ماهان رحمانی از تیم پیکان

دقیقه 66: مهدی شیری از طریق کرنر توپ را ارسال کرد که در ادامه توپ با ضربه سر محمد قاضی از بالای دروازه تیم میهمان به بیرون رفت. 

دقیقه 69: کارت زرد داور به محمد قاضی از تیم پیکان

دقیقه 73: کارت زرد داور به فرید بهزادی کریمی از تیم گسترش فولاد

دقیقه 79: (گل تیم پیکان): محمد قاضی توپ را به عیسی آل کثیر ارسال کرده و این بازیکن توانست با ضربه سر گل تساوی تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 88: رضا خالقی فر با استفاده از اشتباه خط دفعا تیم میزبان صاحب توپ شد که در ادامه دروازه بان تیم پیکان در موقعیت تک به تک توانست توپ را اختیار بگیرد. 

نکات ویژه:

در لیست اسامی دو تیم در حالی نام تیم میهمان" گسترش فولاد" از سوی سازمان لیگ درج شده بود که هفته گذشته نام این تیم" ماشین سازی تبریز" ذکر شده بود. 

گسترش فولاد تبریز در چهار دیدار لیگ برتر فصل جاری به تساوی رضایت داده است. 

20441

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها