آمار تعداد گل به خودی در تاریخ لیگ برتر؛ حکایت بازیکنان و دروازه های اشتباهی!

آمار-تعداد-گل-به-خودی-در-تاریخ-لیگ-برتر؛-حکایت-بازیکنان-و-دروازه-های-اشتباهی

وبسایت رسمی برنامه نود - هفته چهارم رقابت های لیگ برتر باز هم مثل سه هفته گذشته عبارت گل به خودی جلوی نام گلزن بازی به چشم می خورد، و در این هفته نه یک گلزن، که دو گلزن به اشتباه تیر خلاص را بر پیکره تیم شان وارد کردند.

به گزارش وب سایت نود، در هفته چهارم لیگ برتر دو اشتباهی که منجر به دو گل به خودی شد، شکست دو تیم را به همراه داشت و این گلها کاملاً به زیان تیم های دریافت کننده تمام شد. در دیدار تیم های استقلال تهران و پارس جنوبی جم، تک گل بازی با ضربه آرمین سهرابیان به سمت دروازه مهدی رحمتی به ثمر رسید تا سه امتیاز حساس این بازی به شاگردان مهدی تارتار برسد.

در اهواز هم نساجی مازندران که با گل محمد عباس زاده در نیمه نخست از میزبانش پیش بود، در نیمه دوم و پس از دریافت گل تساوی، گل دوم را هم از فولاد خوزستان دریافت کرد؛ در صحنه گل دوم، شوت حسن بیت سعید با برخورد به دیرک دروازه نساجی، در مسیر برگشت توپ با برخورد به بدن حامد لک سنگربان نساجی آرام به گوشه دروازه رفت تا گل پیروزی بخش میزبان به این ترتیب به ثمر برسد.

گل به خودی حامد لک در دیدار برابر تیم سابقش یعنی فولاد خوزستان، یکصد و هشتادمین (180) گل به خودی در تاریخ رقابت های لیگ برتر بود که 5 آخر آن در فصل جاری به ثمر رسیده است. تعداد گل به خودی های به ثمر رسیده در هجدهمین دوره لیگ برتر بیشتر از گل به خودی های دوره دوم و سوم لیگ برتر بوده و تنها یک گل به خودی دیگر باعث می شود آمار این دوره با اولین و پنجمین دوره لیگ برتر مساوی شود.

در ادوار مختلف لیگ برتر، هفتمین دوره لیگ برتر از نظر تعداد گل به خودی بیشترین آمار را دارد؛ در آن دوره 20 گل به خودی در تمام بازیها ثبت شده است. همچنین، با دو گل به خودی آرمین سهرابیان و حامد لک، تعداد گل به خودی های ثبت شده در هفته های چهارم ادوار مختلف لیگ برتر به 5 گل رسید. 

 

2081

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • آث میلان...

  مثل اینکه جام جهانی اثر گذاشته.....

 • میلیاردرهای کهکشانی

  ای بابا چه کاری بود اصلا
  چرا رفتید جم؟
  خوب میرفتین ترکیه و بعد می اومدین دیگه
  انتظارم داشتین بلزی لغو بشه

 • وفا

  جداشدن شاکله استقلال یعنی ابراهیمی وتیام وجبارف و مجیدحسینی فوت پدر فرشیدباقری وعدم حضور او مصدومیت حاجی گرو وروزبه چشمی وپادوانی محرومیت صیادمنش وسجاد اقایی حضور قایدی درتیم امید جاکارتا بااین اوضاع واحوال چه انتظاری میشود از استقلال داشت

 • ایمون زاید

  20 دقیقه اول بازی دیشب بدجوری منو یاد بیست دقیقه اول بازی ایران مراکش انداخت

  کلا هدف من از دیدن بازی های استقلال جمع کردن سوژه های ناب و به مدت یک هفته خندیدن به اوناست

 • مهدی

  ویروس روسی ه بچه ها از جام جهانی آوردنش

 • پیمان

  انصافا سهرابیان خیلی خوب زد. رحمتی با اون کیفیت بالا هرکاری کرد ب توپ نرسید. داداش آرمین اگ زحمتی نیستی چندتا هم به دروازه حریف بزن داداچ.

 • آبی بزرگ

  گل به خودی جزوی از فوتبال هست. مدافع حتمن تحت فشار شدید قرار میگیره که اشتباه میکنه و گل به خودی میزنه.
  اتفاق بازی دیروز استقلال هم جزوی از فوتبال بود و روی یک حادثه باختیم.
  آرزوی موفقیت برای تیم محبوبم استقلال بزرگ.

 • 24ابدی

  شما به خودتون گل نزن نمیخواد واسه علوی سکو نشین رجز بخونی

 • قرمزته

  مرسی لرد سهرابیان با این گل به خودیت کلی خندوندی مون

 • پرسپولیسی ام

  نمودنم چرا بعد از گل به خودی یاد زوج سوشا و بنگر میوفتم

برچسب ها