بازگشت یحیی و مشهدیها به مسیر موفقیت؛ بهترین عملکرد آماری گل محمدی و پدیده در لیگ برتر

بازگشت-یحیی-و-مشهدیها-به-مسیر-موفقیت؛-بهترین-عملکرد-آماری-گل-محمدی-و-پدیده-در-لیگ-برتر

وبسایت رسمی برنامه نود - تنها نماینده فوتبال مشهد در این فصل از لیگ برتر موفق شد بهترین شروع خود طی پنج دوره حضور در این رقابتها را رقم بزند.

به گزارش وب سایت نود، پس از شکست خانگی پدیده مشهد در برابر قهرمان دو فصل اخیر فوتبال ایران، پدیده مشهد که در این فصل یحیی گل محمدی را روی نیمکت مربیگری خود دارد، در هفته دوم تا آستانه دومین شکست متوالی قرار داشت اما دو گل شاگردان یحیی در وقت های اضافی باعث شد تا شکست را با پیروزی عوض کنند و در دو هفته بعدی نیز با دو برد دیگر برابر تیم های صنعت نفت آبادان و سپیدرود رشت، شروع بسیار خوبی را در رقابت های این فصل داشته که بهترین شروع این تیم در ادوار مختلف به حساب می آید.

پدیده مشهد در اولین دوره حضورش در لیگ برتر با هدایت علیرضا مرزبان، تا پایان هفته چهارم به 8 امتیاز دست یافت؛ در هر سه فصل بعدی، رضا مهاجری با پدیده مشهد در پایان هفته چهارم 5 امتیاز کسب کرد. اما در این فصل، یحیی گل محمدی با کسب سه برد متوالی و 9 امتیاز، بهترین شروع تیم مشهدی در لیگ برتر را رقم زد. سرمربی پدیده مشهد در لیگ برتر دوازدهم نیز نتایج مشابهی با فصل جاری در چهار هفته نخست کسب کرد و همراه با صبا به 9 امتیاز دست یافت.

البته کسب 3 برد متوالی نه برای تیم پدیده مشهد رکورد محسوب می شود و نه برای گل محمدی. پدیده در هفته های پایانی لیگ برتر شانزدهم، موفق به کسب 5 پیروزی متوالی شد. همچنین، یحیی گل محمدی هم در زمان حضورش در تیم ذوب آهن اصفهان، در یک مقطع توانست چهار بازی پی در پی را پیروز میدان لقب بگیرد.

 

2081

اختصاصی

نظرات ۷

 • Sepehr

  امروز میبریم و میریم خونمون پدیده که صدر نشین نیست با یه بازی کمتر با اجازه ی پرسپولیس و پرفسور قدرتمندمون رفته اون بالا بببنه هوای این سه سال متوالی ما چطوره
  میاد پایین امشب

  • بیژن

   جنتلمن مثل یحیی
   تنها مربی ایرانی که بعدها میتونه جانشین مناسبی برای پروفسور باشه...

 • امید

  من قبل از شروع لیگ گفتم امسال پرسپولیس بازم قهرمان میشه، پدیده دوم میشه، سپاهان و استقلال هم تیمهای بعدی خواهند بود. یحیی مربی فوق العاده ای هست و مطمئن باشید پدیده همین روند را حداقل تا نیم فصل ادامه میده

  • لیورپول خوزستان

   بعد از خواب پا میشی

  • حمید از مشهد

   منم نظر همینه اقا امید قدرت هجومی تیم پدیده عالیه ..کلا یحیی در پرسپولیسم که بود یادمه نتایجی مثل 6 هیچ و بردهای پر گل داشت اما نمیدونم چرا فرصت ندادن بهش قطعا یه مربی برای موفقیت باید دو سه فصل با تیم کار کنه تا بتونه برنامه هاش رو اجرا کنه ..
   اما در مورد پدیده هم معتقدم حتما باید یکی دو مهاجم تخصصی جذب کنه چون خیلی موقعیت هدر میدن تا به گل میرسن ..اگه مهاجم جذب کنه نایب قهرمان که هیچ حتی مدعی قهرمانی هم میتونه باشه ...

 • زانيار

  دمش گرم گل محمدی

 • شیش تایی ها شیش ساله جام ندیدن!

  شیش تایی ها کجان تا ببینن صدرنشین موقت لیگ رو اونم تو خونش فقط پرسپولیس برده! اگه میخوای بگید علیپور باید اخراج میشد خوب آقایی در بازی اول و وریا هم در بازی دوم باید اخراج میشدن!
  نگران نباشید امسال هم مثل هرسال استقلال صدرنشین مطلق سود از داوریه!
  در راستای توهمات شدید استقلالی ها یه هوادار پیدا شده که با نام کاربری استقلال 3 ستاره کامنت میذاره...
  خودتون دربارش قضاوت کنید!

برچسب ها