دژاگه خالکوبی‌های خود را پوشاند!

دژاگه-خالکوبیهای-خود-را-پوشاند

وبسایت رسمی برنامه نود -  هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی در دیدار این هفته تیمش مقابل سایپا با ظاهری متفاوت در زمین حاضر شده است.

به گزارش وبسایت نود، دیدار تیم‌های تراکتورسازی و سایپا در چارچوب هفته چهارم مسابقات لیگ برتر از ساعت 19:45 امروز (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز آغاز شد.

اشکان دژاگه، ملی‌پوش کشورمان که به تازگی به عضویت تیم تراکتورسازی درآمده است، در نخستین بازی خود برای تراکتورسازی مقابل استقلال به میدان رفت. او پس از این دیدار به دلیل تاتوهایی که روی دستان خود دارد به کمیته اخلاق احضار شد و در این خصوص توضیحاتی را ارائه کرد.

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال تراکتورسازی با توجه به فشارهایی که وجود داشت، در دیدار این هفته تیمش مقابل سایپا با ظاهری متفاوت به میدان رفته و خالکوبی‌های دستان خود را پوشانده است.

 

1004

تسنیم

نظرات ۵

 • Taj Kabir

  فقط میشع گفت عجیبه :)

 • مهدی

  دقیقاً مثل نیومایر تو جهنم جم بدبختا چه گناهی کردن

 • Forza juve

  ایول به مسئولین مدبر؛

  با این اقدام شایسته و ارزشی،فساد از سطح جامعه ریشه کن شد و فرهنگ سازی به نحو احسن صورت گرفت و جهانیان مارو به نظم و دیسیپلین خواهند شناخت...

  مرسی 5 ستاره ی دوست داشتنی

 • سولدوز تراختور

  اشکان جان از نگا کردن به بازیت لذت بردیم خسته نباشی مرد باغیرت برا ما یه کیانی دیگر هستی. دوست داریم

 • فرشاد

  بابا کمیته اخلاق دژاگه از خارج اومده.اونجا به دنیا اومده.الان این خالکوبی دیده بشه یا نشه چه فرقی میکنه.عالم و ادم توی ایران خالکوبی دژاگه را دیدن.چرا اذیت میکنین؟اقای فردوسی پور این هفته بررسی کن حتما.یاشاسین اشکان دژاگه.

برچسب ها