میهمان ناخوانده صدر؛ فریاد یحیی پس از 1600 روز

میهمان-ناخوانده-صدر؛-فریاد-یحیی-پس-از-1600-روز

وبسایت رسمی برنامه نود - پدیده می‌خواهد سرانجام شبیه نامش ظاهر شود و با یحیی گل‌محمدی پدیده لیگ برتر باشند. 

به گزارش وب‌سایت نود، بعد از اینکه پرسپولیس نتوانست از نفت مسجدسلیمان امتیاز بگیرد و سپاهان هم یک قدم برای رسیدن به صدر کم آورد جدول لیگ برتر یک صدرنشین ویژه دارد. ویژه از آن جهت که سرمربی تیم صدرنشین هم میهمانی ناخوانده است و هم آنقدرها هم حضورش در صدر غافلگیرمان نمی‌کند.

پدیده یحیی گل‌محمدی با 3 برد و یک باخت بدون تساوی، 9 امتیاز کسب کرده تا بالاتر از همه مدعیان صدر جدول را به نام خودش کند. تیمی که بارزترین خصوصیتش جنگیدن تا دقیقه 90 و حتی بیشتر از 90 است. این تیم تا هفته سوم تا دقیقه 90 هیچ گلی به ثمر نرسانده بود. آنها هفته اول به پرسپولیس باختند و هفته دوم هم نزدیک بود اتفاقی مشابه برای آنها تکرار شود اما دو گل در وقت‌های اضافه اولین کامبک لیگ را رقم زد و سه امتیاز را به حساب یحیی و شاگردانش ریخت. اتفاقی که در هفته سوم هم افتاد و یک گل دیگر در نزدیکی‌های سوت پایان بازی یک امتیاز آنها را تبدیل به سه امتیاز کرد.

این هفته اما آنها کار راحتی برای صدرنشینی داشتند. سپیدرود حریفی نبود که بخواهد تیم یحیی را 90 دقیقه در حسرت گل بگذارد. 2 گل تا دقیقه 75 بازی خیلی زودتر از سوت پایان بازی آنها را به صدر رساند. صدری که بیشتر از این که خانه آنها به نظر بیاید مکانی استیجاری بود تا برگزاری بازی‌ها در روز دوم. روز دوم هفته چهارم هم تمام شده و پدیده همچنان از جایش تکان نخورده است. اتفاقی که مشخص نیست تا چند هفته دیگر ادامه دارد اما تا همین‌جای کار هم بازگشتی دوباره برای یحیی محسوب می‌شود. کسی که یک پدیده مربی‌گری به حساب می‌آمد بعد از حضور در لیگ یک و در تراکتور محروم کمی از توجهات دور شده بود و حالا با تیم مشهدی می‌خواهد تا دوباره پدیده شود.

یحیی آخرین بار یک هفته مانده به پایان لیگ سیزدهم صدرنشینی را تجربه کرده بود. تنها صدرنشینی او در 7 فصل اخیر با نفت تهران که حدود 1600 روز از آن می‌گذرد. حالا بعد از بیش از سه سال، صدر جدول و یحیی به هم رسیده‌اند، وصالی که بعید به نظر می‌رسد سرمربی سرسخت مشهدی‌ها دلش بخواهد به راحتی از آن دل بکند. پدیده‌ای که فصل گذشته هم نتایج خوبی گرفت و تا مدتها جز تیم‌های ناخوانده بالای جدولی بود بعد از کسر شش امتیاز حتی کاندیدای سقوط هم شد. پدیده این فصل اما با فصل گذشته یک تفاوت بزرگ دارد، تفاوتی به نام یحیی.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۴

 • امیدوحیدیفر

  اگه بازی اول ناداوری نمیکردن واون پنالتی مسخره رو برای پرسپولیس نمیگرفتن الان 4بردپیاپی داشتن

 • قرمز برانکوئی

  هفته اول گفتم پدیده پدیده میشه واقعا ... ولی
  این ی جا میلغزن این تیما و پرسپولیس برمیگرده به خونه اصلیش

 • ببرهای آبی

  پدیده هنوز با تیم بزرگی بازی نکرده. هفته اولم که به پرسپولیس باخت. عیار یحیی و تیمش مقابل تیم چغر آقا معلم مشخص خواهد شد

 • Majif

  پدیده قرمانه

برچسب ها