یوری هم تیمی سابق نیمار: می توانم نیمار را در لباس رئال مادرید تصور کنم

یوری-هم-تیمی-سابق-نیمار-می-توانم-نیمار-را-در-لباس-رئال-مادرید-تصور-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - یوری برچیچه هم تیمی سابق نیمار در پاریسن ژرمن عنوان کرد که اگر روزی نیمار قصد بازگشت به لالیگا را داشته باشد، رئال مادرید انتخاب او خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، با وجود آن که نیمار اعلام کرد قصد پیوستن به رئال مادرید را ندارد اما هنوز شایعات زیادی پیرامون این بازیکن و باشگاه رئال مادرید است. یوری به El Larguero گفت:

می بینم آن روزی را که او به لالیگا بازگشته است اما نه در لباس آبی و اناری بلکه در لباس سفید. او در بارسلونا بسیار خوشحال بود و لالیگا را بسیار دوست دارد. من در این رابطه با او صحبت کرده ام و ما روابط خوبی با یک دیگر داریم. اگر او به رئال مادرید بپیوندد برای او آرزوی بهترین ها را دارم.

4416

اختصاصی

نظرات ۲

  • بارسا

    حتی اگه نیمار بخاد بیاد بارسا ، فلسفه ی بارسا احاطه بازگشت نیمار رو نخواهد داد. کسی که با میل خودش بارسا رو ترک کنه دیگه جایی در تیم نداره و راه بازگشتی نخواهد داشت . همین طور که تیاگو بارها علنا اعلام کرد دوست دارم برگردم بارسا .
    بارسا فراتر از یک باشگاه

  • بارساپولیس

    همون موقعی هم که تو بارسا بود من ازش خوشم نمیومد بعد هم که رفت پی اس جی دیگه ازش متنفر شدم. پیش بینیم درباره تصورم نسبت بهش در رئال غیر قابل بیانه...

برچسب ها