عباس‌زاده: این درست نیست که زحمات ما با اشتباهات داوری به هدر برود

عباسزاده-این-درست-نیست-که-زحمات-ما-با-اشتباهات-داوری-به-هدر-برود

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: ما در زمین مسابقه زحمت می‌کشیم و حیف است که با اشتباهات داوری امتیاز از دست بدهیم.

به گزارش وب سایت نود، محمد عباس‌زاده در مورد شکست تیمش برابر فولاد خوزستان گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و مستحق باخت نبودیم. حتی گل اول را هم زدیم، ولی در ادامه شرایط طوری پیش رفت که بابت اشتباهات داور ضربه خوردیم. فکر می‌کنم یک خطای پنالتی روی من قبل از دقیقه 20 انجام شد که داور نگرفت. در ضمن معتقدم که پنالتی فولاد اصلاً درست نبود.

او در ادامه افزود: ما در بازی‌های گذشته هم بابت اشتباهات داوری ضرر کردیم و این درست نیست که زحمات ما در زمین به دلیل اشتباهات داوری هدر برود. ما انتظار داریم که کمیته داوران در انتخاب داوران برای بازی‌ها بیشتر دقت کند و حیف است که در چنین شرایطی تیم ما امتیاز از دست بدهد. ما تیم پرطرفداری هستیم و آنها انتظار دارند که نتیجه بگیریم، ولی متأسفانه بابت اشتباهات داوری امتیازهای حساسی از دست دادیم.

مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد گلی که در بازی با فولاد به‌ثمر رساند، تصریح کرد: من دوست داشتم که با این گل تیمم برنده شود، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد. امیدوارم در بازی‌های بعدی نتایج بهتری بگیریم و اشتباهات داوری در مورد نساجی هم کمتر شود.

 

۲۰۵۱

تسنیم

نظرات ۳

 • لیورپول خوزستان

  اولا در بازی های قبلی به ضررتان بوده به ما ربطی نداره
  بله ما خودمون هم قبول داریم پنالت نبود اما داور بیشتر به ضرر ما کار کردشما دقیقه 10 یه گل رو حادثه زدین بعد با سیستم 541 با فاصله خطوط سه متر از هم در هجده قدم خودتون دفاع مطلق همراه با وقت کشی های حامد لک رو انجام دادین
  اگه پنالت هم نمی گرفت باز هم می باختین البته کار هر تیمی نیست تو جو اهواز بازی باخته رو با برد عوض کنه
  تعجب می کنم چطور می گین حقمون باخت نیست
  در ضمن حق اون چیزیه که اتفاق افتاده
  ما هم تو یه بازی دو سه سال قبل تو غدیر 13 موقعیت تو شش قدم داشتیم اما تیم حریف با یه موقعیت دقایق اول تونست بازی رو ببره
  همین هفته قبل بازی با نفت تو مسجد سلیمان هم کارشناس نود گفت از تیم حریف باید یه بازیکن اخراج می شد و همچنین یه پنالت به سودمان گرفته می شد . هیچ تیمی به اندازه ما از داوری ضربه نخورد می ترسم با اینکارا طوری بشه بازی با استقلال به ضررمون بگیرن

  هنوز اول راهین برای موفقیت باید صبر کنین

 • نقطه سرخ

  چرا نمیشه؟
  انگار سال اوله که اومدی ایران..
  اینجا ایرانه... هرچیزی ممکنه

 • علی سیفی

  نساجی سال قبل هم اسیر ناداوری ها شده بود.. امسال هم در سه بازی اشتباهات تاثیر گذاری مانند مردود اعلام کردن گل سالم. در بازی پارس جنوبی. نگرفتن پنالتی مسلم در بازی تراکتورسازی اعلام پنالتی به نفع فولاد خوزستان. که اگر این اشتباهات نبود الان نساجی از خیلی از تیم ها بالاتر بود. . آقای اصفهانیان مراقب باشید تا داوران کاری نکنند که صبر تماشاگران نساجی تموم بشه. به داورانتون بگید برای یکبار هم شده به نفع نساجی اشتباه کنند. ظاهرا اشتباهات داوری بر علیه نساجی هم جزیی از فوتباله. .

برچسب ها