مورینیو: تاوان اشتباهات‌مان را دادیم؛ از من نخواهید از شاگردانم انتقاد کنم

مورینیو-تاوان-اشتباهاتمان-را-دادیم؛-از-من-نخواهید-از-شاگردانم-انتقاد-کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچستریونایتد اذعان کرده اشتباهات مرگبار شاگردانش باعث شکست مقابل برایتون شد. 

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو پس از شکست ۳-۲ تیمش مقابل برایتون عنوان کرد اشتباهات فردی منجر به شکست در خانه برایتون برای دومین فصل پیاپی شد. 

مورینیو پس از بازی به اسکای اسپورت گفت:

تاوان اشتباهات مان را دادیم. در دقایق کلیدی بازی اشتباهات بزرگی کردیم. این اشتباهات ما را کشت. پس از اینکه گل اول را زدیم می توانستیم به بازی بازگردیم اما گل سوم حریف در بدترین موقع بثمر رسید. در هفته گذشته خوب تمرین کرده بودیم و انتظار نمایش بهتری را داشتم. در مسائل ساده ای دچار اشتباه شدیم و حریف هم ما را تنبیه کرد. قصد انتقاد کردن از شاگردانم را ندارم چون هر قبلا این کار را کردم توسط رسانه ها مورد انتقاد قرار گرفتم. زمانی که خوب بازی کنیم می توانم به راحتی از شاگردانم تعریف کنم و درباره عملکردشان حرف بزنم اما از من نخواهید در چنین مواقعی بازی آن ها را آنالیز کنم. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۶

 • آرسنالی

  Out

 • milad

  منچستر نابود کردی برو دوران مربیگریت تموم شده بازی خسته کننده بی هدف تا کی میخای بمونی ؟

 • ایمون زاید

  حیف منچستر رویایی که بعد از الکس فرگوسن نابود شد
  هزارتا جام هم بیاری با این بازی دفاعی به درد نمیخوره

 • علی

  اقای مورینو اگر من یونایتد صاحب داشت الان اینجا نبودی که زبون درازی کنی ! لعنت به گلیزهای پول پرست که بویی از فوتبال نبردن .

 • زانیار

  افتضاح بازی میکنه یونایتد

 • هادی

  خود فرگوسن اگه الان بود بعید میدونم سهمیه هم مییتونست بگیره چون خیلی شرایط عوض شده مربیای با دانش و بازیکنای با کیفیت زیادی سمت لیگ برتر هجوم اوردن . فرگوسن همون موقع هم تفکراتش قدیمی بود. گواردیولا کلوپ ساری مورینیو اینا همون موقع هم از فرگوسن سر بودن چه برسه الانکه تجربه شون بالا رفته. حالا ساری و پوچتینو و امری رو هم ب جمع این مربیان اضافه کنید ببینید اگه فرگوسن بود الان جایی بهتر از 6 7 داشت یا نه. ادمین بچاپ

برچسب ها