گواردیولا: آگوئرو هیچ وقت اینقدر آماده نبوده است

گواردیولا-آگوئرو-هیچ-وقت-اینقدر-آماده-نبوده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچسترسیتی به تمجید از ستاره آرژانتینی تیمش پرداخته است.

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا پس از پیروزی ۶-۱ تیمش مقابل هادرسفیلد به تمجید از سرخیو آگوئرو که در این بازی هت تریک کرد

پرداخت. 

گواردیولا به اسکای اسپورت گفته:

در مدت زمانی که در این تیم بودم تا به حال آگوئرو را اینقدر آماده ندیدم. با وضعیت جسمانی و روحیه ای عالی از تعطیلات تابستانی بازگشت. او همیشه استعداد بالایی در گلزنی داشته و الان بدون تو هم بسیار خوب کار می کند. می خواستم قبل از گل سومش او را تعویض کنم اما خوشحالم که توانست هت تریک کند و حالا انرژی اش را برای بازی بعدی نگه می دارد. امروز تصمیم گرفتیم با آگوئرو و ژسوس بازی کنیم و آن ها بسیار خوب کار کردند. با حضور مندی می توانیم به روش متفاوتی حمله کنیم و این به ما کمک کرده است. فصل پیش بدون مندی نمی توانستیم با دو مهاجم بازی کنیم اما الان این توانایی را داریم. 

۲۰۳۱ 

اختصاصی

نظرات ۲

  • حامد مسی عشق آرژانتین

    حیف این ستارگان بزرگ آرژانتین که اسیر فدراسیون نالایق شدن و تو باد ۳۲ سال پیش هنوز خوابیدن و هیچ تغییری ایجاد نمی‌کنن. تا کی می‌خوان انقدر تو خواب غفلت باشن. مسی دبل گل و تیرک کرد و کلی موقعیت ایجاد کرد. آگوئرو هم که هتریک کرد. کجای دنیا چنین فرواردها و بازی‌سازهایی دارن؟ فقط افسوس که فدراسیون ترکونده و البته خطوط عقب دیگه نه ماسکرانو، نه زانتی، آیالای افسانه‌ای، میلتو (بردار مهاجم بزرگ) ، هاینزه، سورین و خیلی‌های دیگه که حوصله‌اش نیست بگم رو واقعا کم داره الآن.
    فقط تنها امیدم جام ۲۰۲۲ هست. کاش کمی تغییر ایجاد کنن و کلی پول خرج کنن یکی مثل گواردیولا ، پوچتینوی بزرگ چیزی رو بیارن که مربی بشه.

  • ۷تراختور

    خییلی خوبه لامصب

برچسب ها