نگاهی به ضعیف ترین تیم های تاریخ لیگ برتر؛ بدون گل زده و بدون دردسر برای حریفان

نگاهی-به-ضعیف-ترین-تیم-های-تاریخ-لیگ-برتر؛-بدون-گل-زده-و-بدون-دردسر-برای-حریفان

وبسایت رسمی برنامه نود - نفت مسجدسلیمان در دومین دوره حضورش در لیگ برتر، از نظر گلزنی عملکردی شبیه اولین دوره حضورش داشته و همچنان در حسرت گلزنی مانده است.

به گزارش وب سایت نود، با وجودی که چهار هفته از رقابت های لیگ برتر در فصل جاری سپری شده، اما شاگردان عبدالله ویسی در نفت مسجدسلیمان همچنان در گلزنی ناکام بوده و نتوانسته اند دروازه حریفان را باز کنند. عملکرد نفت مسجدسلیمان از نظر گلزنی را می توان ضعیف توصیف کرد اما نفت مسجدسلیمان تنها تیمی نیست که در تاریخ لیگ برتر چنین عملکردی داشته و از ضعف گلزنی رنج برده است. در ادوار گذشته، برخی تیمها عملکرد مشابهی داشتند و هفته ها در انتظار رسیدن به اولین گل فصل خود ماندند. در ادامه این تیمها را مشاهده می کنید.

تراکتورسازی در اولین دوره لیگ برتر پس از چهار بازی هنوز نتوانسته بود دروازه حریفان را باز کند. شاگردان محمود یاوری در این بازیها 5 گل دریافت کردند و با وجود تفاضل گل منفی و بدون گل زده، اما دو پله با قعر جدول فاصله داشتند و تیم های سایپا و استقلال رشت را پائین تر از خود می دیدند. تراکتورسازی در پایان فصل به دسته پائین تر سقوط کرد و تا لیگ برتر نهم از سطح اول فوتبال ایران دور بود.

در چهارمین دوره لیگ برتر، خط حمله پیکان خیلی زهردار و خطرناک نشان نمی داد. همایون شاهرخی سرمربی سابق تیم ملی که هدایت پیکان را در آن فصل بر عهده داشت، در دو بازی ابتدایی به دو تساوی بدون گل برابر پگاه رشت و پاس تهران دست یافت و دو بازی بعدی را هم با یک گل به پرسپولیس و ابومسلم مشهد واگذار کرد. در پایان فصل، خودروسازان یکی از دو تیم سقوط کننده به دسته اول بودند.

پگاه رشت هفتمین دوره لیگ برتر را در حالی آغاز کرد که مجید جهانپور را به عنوان مربی روی نیمکت خود داشت. پگاه سه بازی نخست خود را بدون گل زده پشت سر گذاشت تا اینکه در هفته چهارم با تساوی بدون گل برابر ابومسلم مشهد به اولین امتیاز خود دست یافت، هرچند همچنان گل زده آنها صفر بود. پگاه در پایان فصل با وجود تفاضل گل منفی که داشت، اما توانست جایگاه خود را در لیگ برتر حفظ کند.

چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر تنها فصلی بود که پس از برگزاری چهار بازی، دو تیم بدون گل زده در جدول رده بندی وجود داشتند. نفت مسجدسلیمان در اولین حضور لیگ برتری خود هنوز نتوانسته بود برابر حریفانش خودی نشان دهد و پس از چهار هفته نه تنها هیچ گلی به ثمر نرسانده بود، بلکه 5 بار هم دروازه این تیم باز شد. پیکان هم از نظر گلزنی وضعیتی مشابه با نفت مسجدسلیمان داشت و هنوز بازیکنان این تیم شادی پس از گل را تجربه نکرده بودند اما آنها دو گل کمتر از نفت دریافت کردند. جالب اینکه هیچ یک از این دو تیم در جدول رده بندی هفته چهارم قعرنشین نبودند و بالاتر استقلال خوزستان رده شانزدهمی قرار گرفتند، اما در پایان فصل، این استقلال خوزستان بود که بالاتر از آنها قرار گرفت و دو تیم پیکان و نفت مسجدسلیمان مسافر لیگ یک شدند.

 

2081

اختصاصی

نظرات ۷

 • تاج سر فوتبال آسیا

  نفت مسجد سلیمان گفتی
  خخخخخخ

  • دخـتر عشقپـولیسـی 

   خخخخخ خوشم میاد با مساویای سرورتم حال میکنیااااا :) ما که باختتونم بهمون حال نمیده چون بیشتر ازین ازتون انتظار نمیره خخخخخخ

  • kianoush

   همیشه شاد باشین شیشتاییا /یه تیم هست میره جم هی میبازه نمی دونم چرا اسمش چی بود شیشتقلال بلهههه

  • فرزام تاجی

   امتیاز دادن جلو این تیم ها تو آزادی میتونه مانع قهرمانی بشه. ایشالا استقلال رو بازی های خارح از خونش کار کنه قهرمان میشه

  • تحقیر

   آره نگفت العین نگفت عمو تاتار خخخخ عمو تاتار چکارتون کرد بگو یکم بخندیم؟چی؟تحقیرتون کرد؟عیب نداره خون پرسپولیسی تو رگشه پرسپولیسیا هم عادت دارن به تحقیر کردن شیشتقلالی ها از 6 بگم برات یا از 4 یا از ایمون زائد؟

  • پویا

   استقلال خاطرات خوبی از شهر جم داره

 • رضا پرسلونا

  استقلال هم پارسال رکوردهای عجیب غریبی ثبت کرد فک کنم ۶ هفته اول فقط یک گل زده زده بود

برچسب ها