تیم منتخب هفته چهارم؛ نه قرمز نه آبی!

تیم-منتخب-هفته-چهارم؛-نه-قرمز-نه-آبی

وبسایت رسمی برنامه نود - هفته چهارم لیگ برتر خالی بود از ستاره‌های سرخابی. بازیکنان این دو تیم علاوه بر اینکه گل نزدن، در آمارهای سایت متریکا هم نمره قبولی نگرفتند.

به گزارش وبسایت نود، هفته چهارم لیگ برتر جزو معدود هفته‌هایی بود که نه استقلال برنده شد و نه پرسپولیس. هیچ کدام از بازیکنان دو تیم هم در حد ستاره ظاهر نشد و در تیم منتخب جای نگرفتند. در تیم این هفته فرناندو دخسوسی دروازه‌بان است که هیچ کسی در این هفته بیشتر از او مهار نداشت. موسی کولی‌بالی با ثبت سومین کلین‌شیت نفت مسجدسلیمان، برای دومین هفته متوالی در تیم منتخب قرار گرفت. پورقاز علاوه بر گلی که زد، 7 عملکرد دفاعی هم داشت تا او هم در کنار کولی‌بالی و لطفی دفاع سه نفره هفته را تشکیل دهند. سورپرایز هفته وحید خشتانی بود که دو گل زد و یک پاس‌گل داد. همچنین کرار که در اولین بازی این فصلش هم گل زد و هم پاس‌گل داد. سعید صادقی هر دو پاس‌گل این هفته پدیده را داد. 100% شوت‌های اسماعیلی‌فر مقابل سایپا در چارچوب بود و در نهایت هم اولین گلِ سه امتیازی این فصل تیمش را زد. برای خط حمله هم حسن بیت‌سعیدی انتخاب شده که یک گل زد و یک پاس‌گل داد. همچنین مهرداد محمدی و حسین مهربان که در ادامه دلایل حضور آن‌ها را هم در تیم منتخب می‌خوانید. تمامی فکت‌های زیر بر اساس مرجع آماری متریکا ارائه شده است.

نفر به نفر با تیم منتخب هفته چهارم

فرناندو دخسوس، ماشین‌سازی، نمره 2.5: در هفته چهارم هیچ دروازه‌بانی بیشتر از دخسوس مهار نداشت. پیکان این هفته در بازی با ماشین‌سازی 17 شوت زد که شش تا از این شوت‌ها در چارچوب بود و دخسوس فقط یکی از آن‌ها را گل خورد. گلی هم که خورد از شش قدم زده شد و کاری از دست دروازه‌بان ماشین‌سازی ساخته نبود.

مجتبی لطفی، پارس‌جنوبی‌جم، نمره 2: گل نخوردن از استقلال میسر نبود مگر با عملکرد دفاعی عالی مجتبی لطفی. شماره چهار پارس‌جنوبی‌جم در بازی با استقلال 11 عملکرد دفاعی شامل دفع توپ، قطع پاس، بلاک و بازیابی ثبت کرد.

عزت‌الله پورقاز، سپاهان، نمره 2: مدافع سپاهان علاوه بر اینکه یکی از سه گلزن این مسابقه بود، تعهد دفاعی‌اش را هم فراموش نکرده بود. پورقاز هفت مرتبه به کمک دفاع سپاهان رفت و خطر را دفع کرد.

موسی‌ کولی‌بالی، نفت مسجدسلیمان، نمره 2: تیم تازه صعودکرده نفت مسجدسلیمان برای سومین بار در چهار هفته لیگ هجدهم گلی نخورد تا مدافع محبوب ویسی هم برای دومین هفته متوالی در تیم منتخب قرار بگیرد. کولی‌بالی نسبت به هفته‌های قبل کار دشوارتری داشت و باید مهاجمان پرسپولیس را مهار می‌کرد. وظیفه‌ای که از عهده آن برآمد و با 13 عملکرد دفاعی توانست مقابل خط آتش برانکو ایستادگی کند.

دانیال اسماعیلی‌فر، تراکتورسازی، نمره 2: هافبک راست تراکتور در بازی با سایپا انقدر شوت در چارچوب زد که بالاخره تنها گل سه امتیازی بازی به نامش ثبت شد. دانیال در این هفته 4 شوت زد که هر 4 تا هم در چارچوب بود. ضمن اینکه یک پاس کلیدی هم ارسال کرد.

سعید صادقی، پدیده، نمره 1.5: صادقی در بازی با پدیده سه پاس کلیدی داد که دو تا از آن‌ها گل شد. یعنی هر دو گل این هفته پدیده روی پاس‌های او به ثمر رسید. ضمن اینکه بیشتر از همه بازیکنان، تیم حریف را وادار به انجام خطا کرد و یک شوت هم زد.

جاسم کرار، نفت آبادان، نمره 2: کرار در اولین مسابقه‌ای که این فصل به میدان رفت، 2 پاس کلیدی داد، برنده 7 نبرد شد، 1 گل زد، 1 پاس‌گل داد.

وحید خشتان، استقلال‌خوزستان، نمره 1.5: پدیده 26 ساله خوزستانی‌ها در این هفته 2 گل زد و یک پاس گل داد.

حسن بیت‌سعید، فولاد، نمره 2: بیت‌سعید در بازی با نساجی یک پنالتی گرفت و یک گل زد. همچنین یک پاس‌کلیدی هم فرستاد که مهاجم فولاد قدر پاس او را ندانست.

حسین مهربان، پدیده، نمره 2: هر سه شوت مهربان مقابل سپیدرود در چارچوب بود و یکی از این شوت‌هایش هم گل شد. این مهاجم پدیده یک پاس کلیدی هم داد.

مهرداد محمدی، سپاهان، نمره 2: محمدی چهار تا شوت زد که فقط یک شوت‌اش در چارچوب نبود. مهرداد یک گل هم زد و 2 پاس کلیدی داد.

شماتیک تیم منتخب هفته چهارم

 

14001

اختصاصی

نظرات ۸

 • ۶پولیس و ۶تقلال

  نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی

 • غول بزرگ ایران تاج‌کبیر اسیا

  نصف ترکیب فوتبال فانتزیم نمرات این هفتشون افتضاح شد.بریم برای جبران این هفته که میاد.

 • رائول

  بهترین بازیکنان این هفته بدون شک سیف اللهی و ستاری بودن

 • استقلالی

  استقلال متاسفانه امسال تغیرات زیادی داشته و چندتا از مهرهای کلیدی این تیم هم رفتن نتایج نوسانی این تیم تو چند هفته اوله فصل طبیعیه اگه استقلال خودشو پیدا کنه و هماهنگ شه هیشکی جلودارش نیست

 • بابک

  نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی!!
  به امید خدا امسال طوفان زرد آسیا یعنی سپاهان قهرمان پر افتخار ترین تیم تاریخ فوتبال ایران و تنها تیم ایرانی که به جام باشگاه های جهان رفته(چیزی که حسرت سرخابی هاست!!) امسال به ششمین قهرمانی خودش در لیگ برتر میرسه!
  سرخابی ها برید کنار ما داریم میایم!!
  ادمین...

 • امین

  فقط زرد طلایی... .

 • ✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰

  این هفته نشونتون میدیم.
  پارس جم. بخاطر شانس، گرما، نبود فرشید باقری، اشتباه بازیچنان دفاعیمون، چینش اشتباه ترکیب، و هماهنگ و اماده نبودن بهزیکنان جدید و البته کمی هم خوب بودن تیم جم و هواداراش بازی رو بردن

 • محمدرضا

  فقط زرد طلایی

برچسب ها