با ثبت نهمین هت‌تریک؛ نفس های آگوئرو پشت سر شیرر

با-ثبت-نهمین-هتتریک؛-نفس-های-آگوئرو-پشت-سر-شیرر

وبسایت رسمی برنامه نود - سرخیو آگوئرو در مقابل هادرزفیلد، برای نهمین بار در لیگ برتر هت‌تریک کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، سرخیو آگوئرو مهاجم ۳۰ ساله آرژانتینی منچسترسیتی در جریان پیروزی ۶-۱ مقابل هادرزفیلد هت‌تریک کرد تا برای نهمین بار در لیگ برتر موفق به ثبت هت‌تریک شود.

او حالا تنها ۲ هت‌تریک دیگر تا رکورد لیگ برتر که در اختیار آلن شیرر است، فاصله دارد.

۱۱ هت‌تریک شیرر در فاصله سال های ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۹ ثبت شد؛ ۹ تا برای بلکبرن و ۲ تای دیگر برای نیوکاسل. او تنها در سال ۱۹۹۵ موفق شد ۶ هت‌تریک برای بلکبرن به ثمر رساند.

آگوئرو در مقابل این تیم ها هت‌تریک کرده است: ویگان، تاتنهام، کویینز پارک رنجرز، نیوکاسل (۲ بار)، چلسی، واتفورد، لستر و هادرزفیلد.

در جدول رکوردداران هت‌تریک در تاریخ لیگ برتر نام رابی فاولر مهاجم سابق لیورپول در کنار آگوئرو دیده می‌شود. مایکل اوون، تیری انری و هری کین نیز با ۸ هت‌تریک در رده بعدی قرار دارند.

آگوئرو باید به شدت نگران کین باشد. آقای گل ۲۵ ساله جام جهانی ۲۰۱۸ در طول تنها ۲ سال به این آمار رسیده و فقط در سال ۲۰۱۷ شش هت‌تریک داشته است. کین در مقابل لستر (۲ بار)، بورنموث، وست بروم، استوک، هال، برنلی و ساوتهمپتون هت‌تریک کرده است.

وین رونی با ۷، لوئیس سوارز با ۶ و دیمیتار برباتوف، اندی کول، رود فن‌نیستلروی، رابین فن‌پرسی و یان رایت با ۵ هت‌تریک دیگر رکوردداران لیگ برتر از این نظر هستند.

۷۷۱۲

اختصاصی

نظرات ۳

 • اميرطاهاتاجي تا ابد آبي

  حالا هتريك هاي مسي و رونالدو رو با اينا مقايسه كنين

 • Forza juve

  خداوکیلی عجب مهاجمی هست...بین بازیکنایی که بالای 100 بازی تو جزیره دارن بهترین میانگینو داره،

  ولی هتریکهای تیری آنری و کلا گلهاش یه چیز دیگه بود و همه ی این امارها تو 7 فصل و به عنوان یه وینگر در کنار کلی پاس گل ثبت شده...

 • حامد مسی عشق آرژانتین

  تو خود عشقی

برچسب ها