مورینیو فعلاً مورد حمایت سران باشگاه منچستریونایتد است

مورینیو-فعلاً-مورد-حمایت-سران-باشگاه-منچستریونایتد-است

وبسایت رسمی برنامه نود - جایگاه مورینیو حداقل فعلاً در خطر نیست.

به گزارش وبسایت نود، برایتون موفق شد با ارائه یک نمایش خوب، منچستریونایتد سردرگم را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد تا اولین باخت فصل را به تیم مورینیو تحمیل کند. و ان ها سه امتیاز از رقبای بزرگ خود عقب بیفتند. این شکست همراه بود با یک نمایش پر انتقاد از تیم مورینیو و خوردن سه گل از یک تیم نیمه پایین جدول انگلیس که انتقادهای زیادی را برای آقای خاص به همراه داشت.

این نمایش ضعیف در کنار حاشیه های پیش آمده در تور پیش فصل نظیر نارضایتی مورینیو از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات و یا تیره شدن رابطه او و وودوارد بر سر خرید بازیکن، موجب شده تا همین ابتدای فصل شایعاتی درباره اخراج مورینیو مطرح شود.

اما گاردین در گزارش اخیر خود بعد از بازی با برایتون نوشته است؛ اگرچه عملکرد تیم مقابل برایتون رضایت بخش نبوده ولی او هنوز تحت حمایت کامل سران باشگاه است و بحث اخراج او فعلاً مطرح نیست. این مربی پرتغالی تا سال 2020 با یونایتد قرارداد دارد.

منچستریونایتد برای آماده سازی خود برای جدال هفته سوم، بیش از یک هفته زمان دارد و حالا این مسابقه، یک بازی محکوم به برد برای مورینیو است.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • Pesrpolis-ManUtd

  خدا کنه جلو تاتنهام تحقیر نشیم.ولی مثل روز روشنه میشیم.توکل به خدا بازی آخره مورینیو باشه

  • Bagher mu

   خدا کنه ببازیم تا شاید زودتر از دست این مورینیو خلاص بشیم، زیدان چندین بار علاقشو به مربیگری در منچستریونایتد اعلام کرده و نشون هم داده که چه مربی بزرگی هست و فکر میکنم در حال حاضر بهترین گزینه هست.

 • میروسلاوا

  دوره ت تموم شده مربی!!!!!ادب مرد به از دولت اوست,شما اول تربیت یاد بگیر مربیگریت خود به خود درست میشه

برچسب ها