نصر سرمربی موقت سپیدرود شد

نصر-سرمربی-موقت-سپیدرود-است

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه سپیدرود اعلام کرد محسن نصر به عنوان سرمربی موقت این تیم فعالیت خواهد کرد.

به گزارش وب سایت نود، کیومرث بیات درباره دلایل عدم حضور رضا مهاجری در سپیدرود اظهار داشت: فعلاً محسن نصر را به عنوان سرمربی موقت انتخاب کرده‌ایم تا شرایط مالی برای فراهم کردن شروط مهاجری آماده شود. او شرط‌های مالی زیادی داشت که یکی از آنها پرداخت پول بازیکنان و جذب چند بازیکن جدید بود که برآورده کردن آن منابع مالی فراوانی می‌خواهد.

او در پاسخ به این پرسش که «آیا به طور کامل حضور مهاجری در سپیدرود منتفی است،؟» تصریح کرد: الان منابع مالی لازم برای فراهم کردن خواسته‌های این مربی را نداریم و فعلاً با مربیان بومی به کارمان ادامه خواهیم داد. وقتی همه چیز مهیا شد، باید ببینیم چه می‌شود!

مدیرعامل باشگاه سپیدرود در واکنش به این موضوع «آیا مهاجری تا زمان فراهم شدن امکانات منتظر سپیدرود می‌ماند؟» عنوان کرد: در این زمینه تصمیم با خود مهاجری است. اگر ماند که ماند،‌ اگر هم نماند،‌ سراغ گزینه دیگری در حد نام سپیدرود می‌رویم.

 

2051

تسنیم

نظرات ۵

 • ایران

  و اینک سقوط سپیدرود حتمی می شود

 • lpsk

  مگه سپیدرود کجا را فتح کرده که نامدار شده

  • تیم مــــــــــــــــلی 99

   اینا پارسال اومد لیگ برتر و دچار این توهم هستند که رئال مادرید رو اوردن لیگ برتر!!! بعد در هفته دوم اومدن توهین کردن به یرمربی! تا حالا چنین چیزی دیدعه بودید؟ من که در عمرم ندیده بودم! حالا یک باشگاه بی پول با مدیریتی ضعیف و تماشاچی دارن که سریع میاد فحاشی و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!
   لیگ ایران نهایت باید 10 تیم یا 12 تیم داشته باشه

 • فولاد

  خوبيه سپيدرود اينه كه بقيه تيم هاي ضعيف براى فرار از يك سهميه سقوط ميجنگن

 • حسام

  این که به هیچ وجه با فوتبال حرفه ای و لیگ برتر تطابق نداره.پرداخت پول بازیکن در زمان مقرر با توجه به قانون جدید که اگر دوماه دیرکرد داشت خود بازیکن راسا اقدام می کنه حتی فسخ قرار داد می کنه و پولشو خیلی سریع از طریق فیفا می گیره.و یا جذب چند بازیکن در حد تیمهای دیگر لیگ برتر اینا خواسته های غیر منطقی نیستند.اگر امکان نداره که انصراف بدین.هواداراتون هم اذیت نکنید.شرایط فوتبال حرفه ای یعنی پول.نمیشه یه سری تیم 60-70میلیارد یه سری 40-50میلیارد و در نهایت حدود 30میلیارد خرج کنند بعد یه تیم قسط اول پیش پرداخت را توانایی پرداخت نداشته باشه.و با رقمی کمتر از ارقام بالا تیم بسته باشه و بیاد رقابت کنه.ماشالله اونجا منطقه ویژه اقتصادی و شرایط اقتصادی خوبی داره.اسپانسر جذب کنید.سرمایه گذار.خود مردم هم اتفاقا هوادارای پرشمار و خوبی هم داره.با همین کمکهای محدود سامانه هواداری و...لااقل این دو مشکل ابتدایی را حل کنید.این جوری هیچ کی نمیاد.و این خیلی بد.

برچسب ها