بازی های آسیایی 2018/ طلای چهارم کاروان ایران به نام سعید رجبی

بازی-های-آسیایی-2018-طلای-چهارم-کاروان-ایران-را-سعید-رجبی-به-گردن-آویخت

وبسایت رسمی برنامه نود - در وزن 80+ کیلوگرم سعید رجبی نماینده کشورمان با شکست نماینده ازبکستان مدال طلای بازی‌های آسیای را از آن خود کرد.

به گزارش وب سایت نود، در وزن 80+ کیلوگرم تکواندو سعید رجبی نماینده کشورمان در نخستین دیدار به مصاف «سئونگ وان لی» از کره جنوبی دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا 2018 و نایب قهرمان بازی های یونیور سیاد 2017 رفت. در راند طلایی رجبی با کسب اولین امتیاز برنده این دیدار شد و به مرحله بعدی راه یافت.

در ادامه مسابقات سعید رجبی به مصاف هونگی سون از (چین) رفت و این دیدار در راند سوم با نتیجه 5 بر 4 به پایان رسید و کار به راند طلایی کشید. رجبی در راند طلایی برنده شد و مدال برنز سعید رجبی قطعی شد. در نیمه نهایی رجبی به مصاف روسلان ژاپارو از قزاقستان رفت و راند اول این دیدار با نتیجه 4 بر 2 به سود نماینده کشورمان به پایان رسید. راند دوم این دیدار نیز با نتیجه 7 بر 4 به پایان رسید. این دیدار در نهایت با نتیجه 11 بر 7 در راند سوم به سود نماینده کشورمان به پایان رسید.

رجبی در فینال این رقابت‌ها سعید رجبى و دیمیترى شوکین از ازبکستان به مصاف هم رفتند. راند اول این دیار با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید. راند دوم این دیدار نیز بدون رد و بدل شدن امتیاز به پایان رسید. این دیدار در راند سوم با نتیجه یک بر یک به پایان رسید و کار به راند طلایی کشید. در راند طلایی نیز نماینده کشورمان برنده این دیدار شد و به مدال طلا دست یافت.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۵

 • رضا استقلالی

  ماشاالله مهران رجبی واقعا با صبر و برنامه بازی کرد و نتیجه شو هم گرفت

  • امین

   سعید رجبی.

 • حمید مسی

  ماشاالله.فرزان عاشورزاده یاد بگیره.چند ساله لقب سونامی بهش دادن(که لقب سونامی فقط برازنده حسن یزدانی هست و بس)اما همش خرابکاری میکنه.بابا فرزان عاشورزاده یه مهره سوختس.کسی که تو انتخابی تیم ملی هم شرکت نمیکنه(چون اگه شرکت کنه مطمئن باشین میبازه)و نمیدونم چه کسی پارتیشه که همش هست.ادمین نظرام چاپ نمیشه

 • Asa

  یاشاسین ایران. آفرین بر تو ای پسر جسور ایران زمین.

 • میانا

  یاشاسین سعید...
  یاشاسین ایرانین غیرتلی جوانی....

  چقدر هوشمند و بی ادعا بودی ... زنده باشی قهرمان...

برچسب ها