کدام تیم آلمانی سامان قدوس را می‌خواهد؟

کدام-تیم-آلمانی-سامان-قدوس-را-میخواهد؟

وبسایت رسمی برنامه نود - یک رسانه سوئدی به دنبال مصاحبه رئیس باشگاه اوسترشوندس نام تیم آلمانی خواهان ملی‌پوش ایرانی این تیم را فاش کرد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت فوتبال دیرکت سوئد، سامان قدوس به بازی در خارج از لیگ برتر سوئد نزدیک شده و صحبت‌هایی درباره احتمال پیوستنش به یک تیم بوندس‌لیگایی به میان آمده است. دانیل کیندبرخ، رئیس باشگاه اوسترشوندس در آخرین مصاحبه‌اش از پیشنهاد دو تیم فرانسوی، دو تیم انگلیسی و البته یک تیم آلمانی برای جذب سامان قدوس خبر داده بود.

این رسانه سوئدی سپس با اشاره به پیشنهاد آلمانی ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترشوندس نوشت: این تیم همان فرایبورگ است که فصل گذشته بوندس‌لیگا را با قرار گرفتن در رده پانزدهم جدول به پایان رساند. باشگاه فرایبورگ از مدت‌ها قبل سامان قدوس را تحت نظر گرفته است. البته تیم‌های دیگری نیز به شدت خواهان سامان قدوس هستند و ظرف روزهای آینده همه چیز روشن خواهد شد.

سامان قدوس با تصمیم باشگاه اوسترشوندس شب گذشته (دوشنبه) در بازی خارج از خانه هفته هجدهم لیگ برتر سوئد به میدان نرفت و در خانه ماند تا تکلیف انتقالش در روزهای آینده روشن شود. باشگاه سوئدی امیدوار است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی اروپا در روز 31 ماه آگوست (9 شهریور) قرارداد سامان قدوس با تیم جدیدش منعقد شود.

 

1004

تسنیم

نظرات ۵

 • 10 نفر هوادار 6تقلال

  این سامانم تکلیفش با خودش مشخص نیست ... یجا برو دیگه

 • Sadegh

  امیدوارم سامان عزیز موفق باشه و به یک تیم خوب بره

 • فرهام

  خخخ

 • گلوبول قرمز کوچولو

  فرایبورگ هم تیم خوبیه. توی بوندسلیگا سطح بالاتری از فوتبال رو میتونه تجربه کنه. برای سامان عزیز آرزوی موفقیت دارم

 • بایرنی

  امیدوارم بره

برچسب ها