روایت رئیس تیم اوسترشوندس از قیمت و تیم موردعلاقه‌اش برای فروش قدوس

روایت-رئیس-تیم-اوسترشوندس-از-قیمت-و-تیم-موردعلاقهاش-برای-فروش-قدوس

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس تیم اوسترشوندس سوئد از تیم موردعلاقه‌اش برای انتقال ملی‌پوش ایرانی گفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فوتبال دیرکت سوئد، سامان قدوس به زودی از تیم اوسترشوندس دور خواهد شد و چند پیشنهاد خارجی دارد. پیشنهادهایی که در مذاکره با باشگاه اوسترشوندس فراتر از 4 میلیون یورو هستند. یکی از این تیم‌ها، آمیان فرانسه است و رئیس باشگاه اوسترشوندس نیز از علاقه شخصی خود به آنها می‌گوید.

این رسانه سوئدی در ادامه نوشت: طبق اطلاعات ما تیم آمیان فرانسه جدی‌ترین پیشنهاد برای جذب سامان قدوس را ارائه داده است.

دانیل کیندبرخ، رئیس باشگاه اوسترشوندس سوئد در این رابطه می‌گوید: هنوز با باشگاه آمیان به توافقی نرسیدیم و در حال حاضر با چند باشگاه مذاکره می‌کنیم. یکی از آنها تیم آمیان است. البته باید بگویم برنارد، رئیس این باشگاه را دوست دارم اما این بدان‌معنی نیست که ما با هم به توافق می‌رسیم. هر روز باشگاه‌های جدیدی با نام او با ما در ارتباط هستند.

او درباره پیشنهاد 4 میلیون یورویی برخی تیم‌های برای جذب سامان قدوس گفت: می‌دانیم در این انتقال چه چیزی می‌خواهیم و قیمت‌ سامان را درک نمی‌کنم. می‌دانم با چه قیمتی در حال مذاکره هستیم و باشگاه‌های مورد علاقه‌اش چه توانی برای پرداخت پول موردنظرمان دارند.

 

۲۰۵۱

نظرات ۱

  • جونم وطنم

    انسان مغرور وخودخواه که علاقه سامان براش اهمیتی نداشت و فقط به خاطر همون علاقش به مدیر آمیان این پسر با معرفت مجاب گرد که بی خیال علاقه ی خودش بشه.ای کاش فهم لطفی که سامان با تمدید قراردادش بهتون کرد رو میداشتی.

برچسب ها