طیبی: شجاعی بازیکنی بین‌المللی است و باید کاپیتان باشد

طیبی-شجاعی-بازیکنی-بینالمللی-است-و-باید-کاپیتان-باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اعتقاد دارد که مسعود شجاعی یک بازیکن بین‌المللی است و باید کاپیتان سرخپوشان تبریزی باشد.

به گزارش وب سایت نود محمد طیبی در مورد آخرین وضعیت تراکتورسازی بعد از اولین پیروزی‌اش در لیگ برتر برابر سایپا گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و حالا خودمان را آماده بازی با سپاهان می‌کنیم. بعد از شکستی که برابر استقلال داشتیم، هواداران ناراحت شدند و باید هر طور که شده سایپا را شکست می‌دادیم. ما از لحاظ تاکتیکی و بحث ایجاد موقعیت گل، نمایش خوبی برابر سایپا داشتیم، ولی آن بازی را فراموش کرده و به فکر بازی مقابل سپاهان هستیم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اشاره به بازی حساس تیمش برابر سپاهان در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: الان همه بازی‌ها در لیگ برتر سخت است و ما بازی آسان نداریم. سپاهان هم که جایگاه خاص خودش را در فوتبال دارد و ما بازی آسانی در زمین حریف نخواهیم داشت. البته تراکتورسازی هم تیم بزرگی است و ما حتی در زمین حریفان هم دنبال برد هستیم. ما در سه بازی ابتدایی امتیازهای حساسی از دست دادیم و حالا باید خیلی زود به فکر جبران باشیم تا به بالای جدول برسیم.

او که در ابتدای لیگ با تصمیم جان توشاک به عنون کاپیتان تراکتورسازی انتخاب شده بود در خصوص دادن بازوبند کاپیتانی به مسعود شجاعی تصریح کرد: شجاعی و دژاگه سال‌ها سابقه بازی در تیم ملی را دارند و بازیکنانی بین‌المللی هستند. من قبلاً هم گفتم که بازوبند زیاد برایم مهم نیست و باید بازوبند را به بازیکن باتجربه‌ای مثل شجاعی می‌دادم. شجاعی و دژاگه کاپیتان‌های تیم ملی هستند که قطعاً حضور آنها در تراکتورسازی کمک زیادی به تیم ما می‌کند.

 

۲۰۵۱

تسنیم

نظرات ۶

 • کیومرث

  آفرین به شخصیت و نگاه حرفه ای این بازیکن ، اگر این نگاه تو تراکتور حاکم باشه قطعا موفق خواهند بود .

 • ابی جان

  شجاعي به قول قلعه نویی که هیچگاه در تیم ملی او را بازی نمی داد یک بازيکن شبیه سالنی بازها است گرچه در سالهای اخیر بهتر شده بود و نگاهش از سالنی به زمین چمن وسعت پیدا کرد اما هیچگاه بازیکن خوب و ششدانگي نبوده و بیشتر مواقع هم با اینکه تعداد سالهاي حضور در تیم ملی اش زیاد بوده ولی اغلب به عنوان نیمکت نشین یا بازی نمی کرده یا به عنوان تعويصي وارد زمین میشده واکنون نیز چون حتا در همان تیمهای درجه دو و سه اروپا خریدار نداشته به ایران آمده .در مورد شحاعي و دژاگه مطمئنا هیچ عقل سلیمی دیگر آنها را به تیم ملی دعوت نخواهد کرد و توقع زیادی و طمع خام آنها باعث شده که هنوز دنبال بازی ملی باشند ولی در پست این دو بازیکن دستکم شش بازیکن بهتروجوان داریم که ابدا نیازی به این دو نداریم .این دو بازیکن خیلی هنر کنند همین امسال برای تراکتورمفيد باشند این را اگر کسانی نفهمیده اند بالاخره دیر یا زود متوجه می شوند

  • سولدوز تراختور

   دوست عزیز لازم نکرده شما دلت به حال ما بسوزه ما خودمون تصمیم میگیریم هر وقتم افت کنن مطمئن باش تیمهای زیادی هستند که خواهان جذبشان خواهند بود.
   چه طور جباروف سی و پنج ساله اینهمه پیشنهاد داشت اینا نمیتونن داشته باشن؟

  • Mavi

   دوست خوبم مطمنا جای اشکانو هیچکس تو تیم ملی نمبتونه پر کنه بعدشم همین تیم شما برا بدست اوردن شجاعی داشت له له میزد اگه استقلال میرفت الان نظرتون این نبود!!۱

 • Tractur

  ممد طیبی خیلی بازیکن بی حاشیه و با اخلاقی هست.
  انشالله میریم واس برد مقابل سپاهان سرسخت

 • R

  ای ول تواضع !!!! ..
  دمت گرم ممد جان واقعا گل گفتی ..
  به امید برد مقابل سپاهان..
  یاشاسین تراکتور

برچسب ها