سه نامزد نهایی کسب عنوان مربی سال فیفا مشخص شدند

سه-نامزد-نهایی-کسب-عنوان-مربی-سال-فیفا-مشخص-شدند

وبسایت رسمی برنامه نود - سه نامزد نهایی دریافت جایزه بهترین مربی سال فیفا مشخص شدند. 

به گزارش وبسایت نود، فیفا اعلام کرده زین الدین زیدان ، دیدیه دشام و زلاتکو دالیچ سه نامزد نهایی دریافت جایزه بهترین مربی سال هستند. 

زیدان در سال ۲۰۱۸ همراه با رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان اروپا و جام باشگاه های جهان شد، دالیچ توانست کرواسی را برای نخستین بار به فینال جام جهانی برساند و دشام هم توانست همراه با فرانسه قهرمان جهان شود. 

گواردیولا، چرچسوف، مارتینز، کلوپ، سیمئونه، آلگری، والورده و ساوت گیت در میان ۱۰ نامزد نهایی دریافت این جایزه قرار داشتند که در نهایت از حضور در جمع ۳ نامزد نهایی باز ماندند. 

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۶

 • امیرحسین

  یا زیدان یا دشام

  • احمد

   معمولا بخاطر اهمیت فراوانی که جام جهانی در فوتبال داره و چون این مسابقاب هر چهار سال یکبار برگزار میشه و از طرفی چون زیدان این جایزه رو قبلا هم برده پس شک نکنین که دشان انتخاب خواهد شد!!!

 • پیمان رضایی

  چقدر این دالیچ را الکی گنده کردن.اگه تیمش در مسیر برزیل و بلژیک و فرانسه و ارژانتین و پرتغال قرار داشت گلباران میشد.افتاد سمت راحت جدول راحت رفت فینال و در فینال دیدیم عیارش چقدره.واقعا بیش از حد بزرگش کردن.

 • استقلال

  ّبی تردید زیدان بهترین مربی هست هتریک لیگ قهرمانان تو تاریخ جاودانه است .

 • رائول

  حق دالیچ هست
  اگه دالیچ بازیکنان باکیفیت فرانسه رو در اختیار داشت........

  • احمد

   حق دالیچ هست؟؟؟
   رو چه حسابی؟؟
   از چهار بازی بعد از مرحله گروهی دوتاش رو با پنالتی برد(روسیه و دانمارک) انگلیسی که حتی خوده انگلیسیا هم میگفتن شگفتی سازی کرده رو برد و در فینال هم توسط فرانسه مدعی چهارتایی شد!!!!
   اصلا میفهمی مربیگری چیه؟؟

برچسب ها