چه کسی انصاری‌فرد را در المپیاکوس به بازی گرفت؟

چه-کسی-انصاریفرد-را-در-المپیاکوس-به-بازی-گرفت؟

وبسایت رسمی برنامه نود - بهترین گلزن فصل گذشته المپیاکوس با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال یونان دیگر قراردادی با این باشگاه ندارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت گازتای یونان، لیبریس، یکی از هواداران تیم فوتبال المپیاکوس در واکنش به کنار گذاشته‌شدن ناگهانی کریم انصاری‌فرد از سوی کادر فنی و سران این باشگاه می‌نویسد: آیا کسی می‌تواند توضیح دهد چه کسی انصاری‌فرد را به بازی گرفت؟ در آغاز می‌خوانیم که قرارداد کریم انصاری‌فرد در سال 2019 میلادی خاتمه می‌یابد و باید در سال جاری او را به تیم دیگری بفروشند. حتی بدون اشاره به گزینه تمدید قراردادش می‌گویند در صورت عدم فروش انصاری‌فرد دچار خسارت مالی می‌شوند. پس از آن در اخبار می‌خوانیم که انصاری‌فرد به صورت قرضی برای مدت یک سال به ناتینگهام فارست انگلیس می‌رود اما قراردادش با المپیاکوس در سال 2020 میلادی خاتمه می‌یابد!

در ادامه این مطلب با اشاره به تناقض‌گویی‌های باشگاه المپیاکوس آمده است: همچنان در اخبار می‌خوانیم که برای جذب 3 بازیکن در لیگ اروپا باید 3 بازیکن دیگر از فهرست المپیاکوس خارج شوند اما مانوس در این تیم می‌ماند. بر چه اساسی این بازیکن در فهرست المپیاکوس می‌ماند اما انصاری‌فرد نه! و او را به ناتینگهام فارست می‌فرستند یا بازیکن آزاد می‌شود! پیشنهاد رسمی برای جذب کریم انصاری‌فرد وجود نداشت و بازیکنی رایگان است. در نهایت این انتظار را داشتیم کسی به ما توضیح دهد که قرارداد انصاری‌فرد سال 2019 یا 2020 میلادی خاتمه می‌یابد؟ آیا انتقال قرضی او نیاز به حساب‌وکتاب‌هایی داشته است؟ آیا کسی می‌تواند پاسخ منسجمی در این رابطه بدهد زیرا این روزها اخبار رسمی متناقضی می‌خوانیم.

کریم انصاری‌فرد با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال یونان از جمعه گذشته دیگر بازیکن تیم المپیاکوس یونان محسوب نمی‌شود و قراردادش فسخ شده است. باشگاه المپیاکوس پیش از آزاد کردن کریم انصاری‌فرد، احسان حاج‌صفی، دیگر ملی‌پوش ایرانی خود را به تیم تراکتورسازی تبریز انتقال داد. انتقالی که طبق ادعای رسانه خبری باشگاه المپیاکوس پولی بابت آن دریافت نشد!

 

2051

نظرات ۹

 • semirom

  من فکر میکردم فقط تو ایران اینجوریه؟
  بازم جای بسی خوشحالیست که هم دردی پیدا کردیم از جنس اروپایی

  • حمید

   چجوریه یه باشگاه بهترین گلزنشو نمیخواد و رایگان میده بره اصلا با عقل جور در نمیاد!

  • دریا امینی

   تازگیابازیکنان ایرانی بامدیربرنامه ها قراردادمی بندن یعنی بایدمدیربرنامه اوکی بده واسمی ازبازیکن نیست.پیشنهادهای لیورپول وبارساوبشیکتاش وآگزبورگ چرااوکی نشد؟و؟

 • سولدوز تراختور

  اخ چقد بعضی ها الان به خاطر بعضی چیزها دارن بد جور میسوزن خیلی تهمت زدن به باشگاه خصوصی خدا خودش جوابشونو داد...

 • حبیب تراختوری از مازندران

  یکی از هواداران تیم فوتبال المپیاکوس در واکنش به کنار گذاشته‌شدن ناگهانی کریم انصاری‌فرد از سوی کادر فنی و سران این باشگاه می‌نویسد: آیا کسی می‌تواند توضیح دهد چه کسی انصاری‌فرد را به بازی گرفت؟ حالا توی هوادار هم مثل بعضی هوادارا نباش...آزاد شد دیگه....فدراسیون و سایت المپیاکوس تایید کردن...تو نگران نباش

 • محمد اس اس

  با سلام
  به نظرم به خاطر شکایت تیم ملی از یونان که با ما بازی نکردن حالا مثلا تلافی کردن فک کنم دیگه هم هیچ بازیکن ایرانی رو تو یونان نبینیم
  آدمی تنکس

 • رضا سپاهانی

  یادمه یه مقطعی گفتن قیمت کریم 7 میلیون یورو یا دلاره.
  خب اگه قرار بود انقدر راحت از دست بدنش که اون قیمتو روش نمیذاشتن. ارزون تر میکردنش یه باشگاه بخردش دیگه.
  مطمئنا دستی پشت پرده هست.
  برای احسانم همینجوری.
  منتظر خبرای بعدی باشین که به زودی دستشون رو میشه.

  • امین

   باشه تو برو کنار منتظر باش.

 • mahdi

  المپیاکو مافیایی هست ! کریم خودشم باید توضیح بده که چرا دوماه پیش میگفتند ده میلیون دلار قیمت خریدش از المپیاکو هست واشتوتگارت منصرف شد حالا دادنش دسته یک انگلیس نفر دوم گل یونان رو!!

برچسب ها