فدراسیون برزیل دیدار با عربستان را تایید کرد

فدراسیون-برزیل-دیدار-با-عربستان-را-تایید-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون فوتبال برزیل دیدار دوستانه با تیم ملی عربستان را تایید کرد.

به گزارش وبسایت نود، فدراسیون فوتبال برزیل رسما اعلام کرد که قرار است دیدارهایی تدارکاتی با تیم های ملی عربستان و آرژانتین در ماه اکتبر برگزار کنند.

پیزی، سرمربی سرشناس عربستان دو روز پیش از مذاکره فدراسیون این کشور با همتای برزیلی اش را برای برگزاری دیدار تدارکاتی خبر داده بود.

 

1004

 

فارس

نظرات ۸

 • یک پرسپولیسی

  فدراسیون ازبکستان هم دیدار با ایران رو ، بعد ما یه سری خیال پردازیم میخایم قهرمان آسیا هم بشیم تو این 40 و اندی سال دیگه باید متوجه شده باشیم با امکانات و بازی تدارکاتی خوب میشه قهرمان شد وگرنه با غیرت باشی کافی نیست بازی استقلال و السد وقتی به بازیکنها مگفتن بی غیرت آدم میموند تیم روبروشون یک بازیکنش اندازه تیم استقلال حقوق میگیره و سروقت، اونوقت استقلالیها از سال قبل طلبکارن و میدونن آخرم نصفش رو باید ببخشن امکانات رو مقایسه کنی استقلال جلوی السد در حد صفر است تیم استقلال بازیها داشت شروع میشد هنوز تیمش تکمیل نشده بود به خاطر مشکلات مالی بعد انتظار قهرمانی و برد السد هم داریم نمیشه نمیشه هیچ ربطی به غیرتم نداره اینایی که گفتم در مورد پرسپولیس و تیمهای دیگه و حتی تیم ملی صدق میکنه در تیم ملی امیدمون به کیروشه

 • ali ali

  ما هیچ
  ما نگاه ...

 • ایران

  عربستان قبل از جام جهانی با تیم های درجه اول دنیا بازی تدارکاتی داشت ما با امید سوریه و ازبکستان . حالا هم عربستان داره با برزیل بازی می کنه ما باز هم با ازبکستان . تفاوت امکانات و اردوها هم دو کشور هم بماند . بعد عربستان تو جام جهانی از روسیه پنج هیچ می بازه و در یک بازی کاملا تشریفاتی مصر رو شکست میده ولی ما به اسپانیا یک هیچ می بازیم ، مراکش که قهرمان آفریقا بوده رو می بریم و با پرتغال مساوی می کنیم در حالی که تا ثانیه ی آخر شانس صعود داشتیم و واقعا استحقاقش رو هم داشتیم . اونوقت یه عده ای به خاطر یه باشگاهی که تمام بودجه مصرفیش هم دولتی هست میان تیم ملی رو به خاطر عملکرد در جام جهانی می کوبن و برامون از افتخارات عربستان در جام جهانی می گن و البته از کره ای که سالهاست داره چپ و راست به ما می بازه .
  فقط می تونم بگم درود بر کیروش ایرانی و تمام بازیکنان مون که مثل سرباز در جام جهانی جنگیدند.
  کمی منطقم آرزوست.....

  • babak

   حالا این دوره ایران با خوش شانسی تونست با گل بخودی مراکش رو ببره و با پنالتی اهدایی داور هم با پرتغال مساوی کرد ولی این دلیل نمیشه که پول خرج کردنهای عربستان برای بازی با تیمهای بزرگ رو اشتباه تصور کنیم.همین عربستان رد جام جهانی از لحاظ فوتبالی خوب بازی کرد. و مثل ایران در گروهش سوم شد و فرق چندانی از لحاظ نتیجه با ایران نداشت.بازی با تیمهای بزرگ در اینده بازده خودش رو نشون میده

 • شهریار سرخ

  اینجور مواقع فقط باید واسه حال خودمون تاسف بخوریم

 • ما که خونمون آبیه شما چه طور؟

  یعنی این بار عربستان چه قدر قراره خرج کنه تا حداقل از دور گروهی جام ملتها بالا بیاد ؟

 • S.Nazarian

  اینا بازی مینویسن ماهم بازی مینویسیم:/

 • رائول

  عربستان برای تقویت تیمش با چه تیم های مطرحی بازی میکنه
  اونوقت ایران هم (بخاطر پاداش کسب پیروزی) با کجاها بازی میکنه

برچسب ها